.

.

Со попуст
TIGI Писта Корен Зголеми Спреј 8.5 оз

TIGI Писта Корен Зголеми Спреј 8.5 оз

DEN 239.76

Од стока
Во магацинот

Писта Корен Зголеми Спреј од страна на TIGI за Унисекс.Лесно мирисна без тежина или сувост.Свежи цвеќиња и прекрасен опишува круша лили, chiffon фузија се најде во тигар писта височество корен зголеми спреј.Храбар класичен белешки на овошни и цветни се комбинираат со навестување на мошус да им даде на овој елегантен мирис.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1298.40

(2) Губење на Влакна Спреј (0.Клиенти насекаде се пее пофалби на сите природни Keratin влакна се користат во Piz

DEN 239.76

❆ Усвојување АБС материјал, кој е издржлив за долгорочна употреба ❆ Својата добро запечатени млазница

DEN 828.00

Тип На Производ : Коса Боја Агент.Објектот Пакет Димензија : 9.0 "L X 6.0" W X 3.0 " H Точка Пакет Тежина : 1.6 ozs.Земја

DEN 308.16

Континуирано Супер Фина Магла:Коса спреј шише произведува струја од одржи магла.Кога ќе почнете да finger

DEN 2325.60

Пакетот Вклучува : 2 x 10.СУПЕР СВЕТЛО т мора да додадете и по долго ден.Дали имате природно кадрава или пра

DEN 1310.40

Освежува кадрици.Додава интензивен сјај на косата.Заводлива сандаловина мирис.Ги зајакнува и заштитув

DEN 248.88

Високаперформанси stylers испорача мека, допирни тело + волумен до 24 часот.Заклучување во бестежин текстур

DEN 287.76

Волумен Магичен Спреј За Коса Стил Гел Вода Меки Влакна.КАКО ДА го КОРИСТИТЕ : Чекор 1,се Мијат & состојба

DEN 1020.24

Одржување на keratin зацврстување третмани.Се зголемува стајлинг и управливост.Совршен за сите типови кос

DEN 322.80

Наградуваниот Детето Фарма коса detangler спреј со вкусна мирис грејпфрут и органско масло од чајно дрво ќе

DEN 270.96

Стимулирам Вашите Кадрици : Задржува вашата калеми чувство и бара свежа кога ќе треба.Лесни Влага и Дефи

DEN 791.04

Одлична само да излезе од туш како detangler, па дури и подобро, како бариера за заштита од топлина стил, оваа

DEN 239.28

Останете Повторно Хидриран : Надополнува од суштинско значење влага за да им помогне го задржи кадрици

DEN 263.76

Погоден за домашна употреба и професионални фризерски салон употреба.Нејзините добро запечатени млазн

DEN 247.68

MOISTURIZES ја Враќа изгубената влага одржување на вашиот dreadlocks мека, сјајна, и условени.ЗА DREADLOCKS Loc крем спр

DEN 191.76

Tousled Коса Texturizer Одлично за висока влажност, и дека неуредна изгледот што го барате!.Направени за да се сп

DEN 2515.92

МОЌТА НА ЧУДО ОСТАВИ БЕЗ ТЕЖИНА : Овој уникатен, ултралесни формула е наменета за оние со парична казна и

DEN 444.00

Исполнет со коктел на корисните состојки, вклучувајќи Памучна Екстракт, Пролет Сила Полимери и Јачина П

DEN 300.96

Го заштитува слабиот косата од топлина стил, со додавање на сила за да се избегне прилепува и паузи.СПЕЦ

DEN 15360.00

Греам Webb Британецот Стил Енергија Заклучување Спреј за Коса е совршен начин да се задржи стилови трае в

DEN 201.36

Направен од висок квалитет на домашно МИЛЕНИЧЕ материјал, кој е издржлив и практични за долго време се к

DEN 720.00

Мирис забелешка на Bullfrog Морска Сол Спреј Во солена мирис кој потсетува на вода белешки на плажа и дава н

DEN 263.76

Креирање 3 вирус fishtail плетенка.TIGI Кревет Тешко Главата Екстра Јаки Задржете Спреј за Коса дава на вашата

DEN 406.80

Топло, флорални и питу Дават Champa мирис врз основа на омилениот темјан мирис.Високквалитет, phthalateслободе

DEN 358.80

Се ИЗРАЗАТ – ги деталите во место без дополнителна тежина со оваа фантастична спреј за коса за деца.КОН

DEN 1613.04

Нуди, како фирма стил се одржи и термо заштита и механичка заштита.Совршен за удар испис и креирање на ст

DEN 955.20

Garnier Fructis Стил Анти Влажност Hairspray обезбедува ултра силна одржи и флексибилни движење; Со најмногу 24 часа

DEN 95.76

◆ Идеален за Коса салон, Tattooing, Фризер, Moistening растенија ◆, Исто така, може да се користат за полевање на ц

DEN 66.48

Материјал : метал.Висина е околу 9.4 см, со дијаметар од околу 2.3 см, грешка е околу 1cm.Течење доказ, refillable, uv

DEN 208.08

Направи Вашиот Костим издвоите : Ова перат привремен спреј во боја е одлична за додавање совршен завршу