.

.

Со попуст
MidTen Пушка Опсег 3-9x32 Rangefinder Осветлени / Рефлекс Поглед 4 Reticle /Green Dot Ласерски Поглед

MidTen Пушка Опсег 3-9x32 Rangefinder Осветлени / Рефлекс Поглед 4 Reticle /Green Dot Ласерски Поглед

DEN 439.20

Од стока
Во магацинот

Имавме обезбеди сеопфатна производ по-продажбата на консултантски услуги, се надевам вие да се грижите-бесплатно со купување, било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време, вашето задоволство е најголемата добивка за нас.Shockproof, fogproof и водоотпорен бидејќи исполнет со азот.Ласерски поглед интегриран со оптика и електроника дава широко поле на гледање.Црвениот ласерски поглед со независни прекинувач, Класа IIIA ласерски, помалку од 2m W.Mid Ten Пушка Опсег 3-9x32 Rangefinder Осветлени / Рефлекс Поглед 4 Reticle /Green Dot Ласерски Поглед.Picatinny планината лесно mountable да било 22mm шини (Picatinny или Weaver),Со 14 Слотови 1 инчи Висок Столб Планината,Нерви слободно монтирање на било пиштол.Две бојата на осветлената reticles од главните тактички предмет : Црвена и Зелена illuminations, од кои секоја има 5 нивоа на осветленост, полесно пукање во темно средина.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 847.20

100% водоотпорен, fogproof и shockproof.55x зголемување и 20mm цел леќаМултиобложени оптика Око олеснување 4.55x зголему

DEN 287.76

БАТЕРИЈАТАСЛОБОДЕН ОСВЕТЛУВАЊЕ : Карактеристики на tritium / оптички влакна осветлени reticle која автоматски

DEN 1548.00

Зголемување на моќта : 4x,Цел леќа : 32милиметри, Поле на гледање(стапки / 100 јарди) : 36.6, Должина(инчи) : 5.5...

DEN 4559.52

5 cm Тежина(g) : 21.Негативности : По зголемување надминува 16 X, на јасност на приказот ќе се намали.На shockproof, в

DEN 1896.00

3x оптички зум понудени во втората фокусна авион (SFP) со повеќе reticle опции.Ниска дисперзија (LD) стакло, обез

DEN 3576.00

Вториот фокусна авион (SFP) reticles се наоѓа во близина на опфатот е окуларот зад сликата подига и увеличител

DEN 331.20

Вклучени Компоненти : Зи Прстени, 1" Ниско, Мат.Спорт Тип : Лов.Weaver Стил 1 инчен пар на прстени.Мат Црн Финиш

DEN 2662.32

Компактен обемот на променлива 3x9x моќ и добро поле на гледање.Продолжен око големо олеснување за напред

DEN 9599.76

Произведено ВО САД Pro Series Фрли Лост & Железнички Монтирани Ниво Вклучени.ЦЕЛОСНО МУЛТИCOADED СТАКЛО За цел

DEN 1749.60

Како што се бара од страна на USSOCOM, на Шмит Бендер 327x56 ЧАСОТ II е еден од најдобрите избори за прецизно при�

DEN 1941.60

Спецификација на производот : ФОКУСНА АВИОН Вториот RETICLE Quadplex ПРИЛАГОДУВАЊЕ на ЗУМОТ 0.3 ИЗЛЕЗ УЧЕНИК В�

DEN 1696.80

Цевка со дијаметар 30мм.510x зголемување на опфатот карактеристики 1 / 4 MOA кликнете на прилагодувања и од ст

DEN 1439.76

BESTSIGHT Тактичка Пушка Опсег Оптички 28x20 Компактен Пушка Опсег со Осветлени и Прилагодување на Кодот Вклу�

DEN 23999.76

Дизајниран за сериозни, технички, голем дострел прецизност пушка стрелците; Одлична резолуција оптика �

DEN 1399.20

Светла, 39 x 42mm цел леќа со rheostat контролира светлината; ВКЛУЧЕНИ БРЗО ЗУМИРАЊЕ ЛОСТ; Дарежлив 4инчен око ол

DEN 312.00

Шмит & Бендер е синоним за квалитет и прецизност.Оваа репутација е направен Шмит & Бендер е еден од водеч�

DEN 767.76

БАТЕРИЈАТАСЛОБОДЕН ОСВЕТЛУВАЊЕ : Карактеристики на tritium / оптички влакна осветлени reticle која автоматски

DEN 1288.80

популарни и премиум традиционалниот лов riflescope по прифатлива цена, високоодделение оптичко стакло, обез

DEN 1799.76

312x Зум w / 50mm Прилагодливи Цел 1 инчен цевка со дијаметар.Dovetail месеци вклучени.Милиdot reticle.Вода, магла, и шо

DEN 1430.40

Се вклопува Глок MOS Систем како што Gen4 17,19,34,40,41,35 и Gen4 17,19,34 Оваа Црвена точка одговара директно на Глок MOS �

DEN 3839.76

На ВИСОКООДДЕЛЕНИЕ СТАКЛО Високоодделение оптичко стакло, обезбедува одлична светлина и јасност со тр

DEN 662.40

Obsidian IV DualCore Процесор и Ултра HD Sensor идеална комбинација за да ги задоволи вашите 24 / 7 лов потреби.Богата п

DEN 1511.76

На Вилер Инженеринг Ултра Обемот на Монтирање на Комплет има сите алатки за да ги задоволат вашите проф�

DEN 758.40

Солидна Месинг Компоненти, Променлива Моќ 1.5 x 5x, Вклучува 1" Челик Weaver Стил Прстени.Нашиот стандарден ме�