.

.

Со попуст
SHENYUAN Дестилација Лактот Заеднички 24/40,Дестилирани Глава 75 Степен,Свиткана Стандард Земјата Устата Лабораториски Стакло Лабораторија по предметот Хемија Образова

SHENYUAN Дестилација Лактот Заеднички 24/40,Дестилирани Глава 75 Степен,Свиткана Стандард Земјата Устата Лабораториски

DEN 1065.60

Од стока
Во магацинот

Сите Стакло Дестилација лактот се Направени од дебели одделение лабораторија Borosilicate 3.Ние ги доставуваме сите видови лабораториски стакло и лабораториска опрема.Иако производот е направен од стакло. Дестилација главата со гранка цевка (може да се измери на гас температура во реакција)3.Но, ве молам не грижете се, ние ќе пак производот строго и на штета стапка на пакетот ќе биде помал од 2%.Ние ќе биде многу мило да ви помогне.Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки ПОБРЗО. погоден за научни истражувања, колеџи и универзитети, нафта, хемиската индустрија, фармацевтската индустрија, како и од медицински и здравјето, основните и средните училишта, итн.3 Стакло, со Дебел Ѕид Дизајн, Издржлива и Еднократно. Јасност, Набитост, Отпорност на Топлина и Термички Шок Отпор, Е Добра Лабораториска, Образование и Канцелариски Материјали, Обновливи Карактеристики Се Особено Погодни за Употреба во Училиштата и Другите Научни Истражувања Прилики.На филтрирање лабораторија колба може да се користи за одделни компоненти или нечистотии во вашиот мешаници или решенија.Добредојдовте на нашата продавница!Ние сме чесни и точни продавачот. Вакуум дестилација на главата (може да се користи за вакуум дестилација и мерење на пареа температура), итн.Ве молам само обид со доверба!Вашето задоволство е нашиот прв приоритет.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 2495.76

【Моќен Бакар Моторни】 Изграденаво 1400 W силна бакар мотор со 110 V стандард Американски приклучокот,ова bur

DEN 370.56

Јаглероден челик, прекалени и зацврстен.Вилиците и сечење на рабови се индукција закорави.ПВЦ натопена

DEN 1723.20

ЗАЗДРАВУВА КОЊИ СТОМАКОТ И ПОМАГА да ГИ ДОБИЕТЕ максимумот ОД НИВНИТЕ ХРАНАТ со моќни пробиотици и prebioti

DEN 4397.04

Работа : Земете алатка, инсталирајте соодветните соодветни пластични приклучокот.Инсталирање алатки з�

DEN 1512.00

Class Читање Xxperience Нашиот кревет остатокот перница може да го заклучите вашиот идеален полулегнал агол, н

DEN 326.40

Избегнувајте користење на премногу сила кога прилагодување на големината за да се спречи прстен од крш�

DEN 3408.00

Прецизност земјата за цврсти вретено контакт 100% се проверуваат за контрола на квалитетот.Вредностцени

DEN 239.76

Деца Кревет Здолништа се специјално создадени за да се координираат со деца постелнина сетови.Ова Дете

DEN 186.96

На Kyoui четка за заби патување случај е совршено се вклопуваат за вашиот Kyoui Аглеста Четка (не четка за заб

DEN 431.76

[Десет Бои за Да Изберете Од И Вистински Пука]Сите слики на i Phoen X / XS кожен паричник случаи се во вид на ви�

DEN 796.56

Серија 60 Општа Намена Реле, 2 столбови 10 Amp.Спецификации : DPDT 10 A, 240 V AC калем, Ag Ni контакт.Lockable тест копчето &

DEN 1687.20

Пиштолтип на тело дизајн е удобно да работат.Неактивен брзина 700 RPM.Тривилицата чак, добра concentricity и висо�

DEN 839.76

Мател Жешки Тркала службен производ : Точно автомобил љубовници, ги развијат своите афинитети за сите р�

DEN 719.76

Направени за големата мечка прегратки и суштество утешува.Реквизитите се нагоре за да помогне да се нап

DEN 220.80

Хексадецимален Краток рака LКлуч.Прецизност намали завршува обезбеди целосен ангажман.Алатки се Напра�

DEN 562.80

Просечната висина на рабовите спречува мали предмети од паѓање во лента и спречување на течност од тече

DEN 332.16

Лиза Pavelka Втиснување МашинаЦвет.JHBЛиза Pavelka : Втиснување Секачи.Овие разноврсна пластични алатки се идеа

DEN 441.36

Големина Ронки 320#;надворешен Дијаметар : 100mm / 5"Монтажа Дупка Кол : 20mm / 0.8".Материјал Идеална алатка за м

DEN 735.84

ВИНИЛ ПОДДРШКА На здрав винил подлога обезбедува минимални закопчување и мат движење и помага да се за�

DEN 753.60

На KS АЛАТКИ брендот секогаш стоеше за висок квалитет, атрактивна ценаперформанси сооднос, решение орие�

DEN 4319.76

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ Со beechwood нозе, прв го оценувате иверица засилување одбори, и челик жица јажиња направи

DEN 1675.20

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Metal.Net Тежина : 4g; Пакет Содржина : 2 Поставете x Завртка и Хексадец

DEN 2004.00

Супер Долг Рок На Траење.Номинален Напон (v) : 3 V.Карактеристики : Димензии (mm) : 20 x 3.2 (D x H).Номиналниот Капац

DEN 1204.80

Совршени за кревет одмор, троседот стол седи, канцелариски работи, патувања дремка, студентите учат, бр�

DEN 834.96

ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ПЕЧАТЕЊЕ! Ова 36 X48 репродукција постер печатење е отпечатен на висок квалитет, висока

DEN 328.80

Lклучеви за хексагонална штекер завртки.Хексадецималенplовозможува хексагонална штекер завртки за да с

DEN 705.60

На Филипс шрафцигер не може да се инсталира и да ги отстраните овие анти кражба завртки.Црна табличка за

DEN 1324.80

Серија 56 Минијатурни Моќ Реле, 4 столбови 12 Amp.Спецификации : 4 PDT 12 A, 120 V AC калем, Ag Ni контакт.Серија 56 Миниј�

DEN 501.60

ПОСВЕТЕН НА EXTRAODINARY ЧИТАТЕЛСКО ИСКУСТВО уникатен дизајн на нашиот сопруг перница може целосно да се опу

DEN 2318.40

Ние Ќе Го Реши Тоа, Додека Ние Сме Задоволни Вакуум дестилација на главата (може да се користи за вакуум �