.

.

Со попуст
YEQIN Рака Машина Cobbler Чевли за Поправка на Машина Прирачник за Чевли Mending Машина Памук Најлон Линија Машина за Шиење

YEQIN Рака Машина Cobbler Чевли за Поправка на Машина Прирачник за Чевли Mending Машина Памук Најлон Линија

DEN 2191.20

Од стока
Во магацинот

Одење пеш работи добро, и да биде во можност да шие во која било насока со вртење на нога е навистина корисна.На машина за шиење, може да се шие на различни материјали од најлон или памук жица, како текстил, чевли, гума за чевли, кожени чевли, патики, високи потпетици, како и raincoats, кожни вреќи, крпа, панталони, или други производи од кожа.Треба да го постави со себе, собранието е јасна и едноставна.Чевли за поправка на машина X 1.Ние ќе ги провери секој фабрика машина и бидете сигурни дека тоа може да се користи.Како текстил, чевли , гума за чевли , кожени чевли , патики , високи потпетици , како и raincoats , кожни вреќи , крпа , панталони, или други производи од кожа.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 146.40

Presser нога може да се ротира околу 360 степени, погоден за шиење било материјали (дебела материјали).Арм дол

DEN 268.80

Се кандидира мазна.), требаше долго ракав тексас кошула и да се направи во еден краток, отворено backpacking оп

DEN 10334.40

Мини машина за шиење нуди двојно теми и совршен бод контрола.Подобро очите и поудобно во нишка сечење.Ми

DEN 5519.76

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 1291.20

Поради разликата во компјутерски / екранот, бојата на производот може да биде малку поинаков од picture If им

DEN 7080.00

На ПОБЕЗБЕДЕН означени машина за шиење со лост тип бод регулатор и авто вкусовите bobbin winder.Комплетна рак�

DEN 189.36

Со разумна големина и мала тежина, тоа е лесно за чување и носат.Флексибилни, погоден за стариот стил на �

DEN 695.76

Напредни Игла Провира Систем.Вграденво Двојниот режим на USB Порт.Droplight LED Вез за Позиционирање Маркер.Ви�

DEN 316.80

ПРИЛАГОДЛИВИ PRESSER НОГА КОНТРОЛА на МАШИНА за ШИЕЊЕ : Шие многу лесни и тешки тежина ткаенини со леснотиј�

DEN 458.88

Бебе Bodysuits дојде во 36 месеци, 69 месец, и 912 месеци големини во Polka Точки & Ленти на бела и свенлив праска или

DEN 352.80

Дизајниран за завршувањето на рабовите и hems на широка палета на ткаенини, вклучувајќи ги и формална обл�

DEN 224.88

Совршен за quilting, crocheting, уметнички проекти, crafters, quilters, текстил embroidex, индустриски стандард за шиењемашина