.

.

Со попуст
Flashpoint Силиконска Кожа и Браник за XPLOR 100 Про Флеш - Сина

Flashpoint Силиконска Кожа и Браник за XPLOR 100 Про Флеш - Сина

DEN 1896.00

Од стока
Во магацинот

Flashpoint Силиконска Кожа и Браник за XPLOR 100 Про Флеш (Сина) - Flashpoint Ограничен 1-Година САД Гаранција.За XPLOR 100 Про џеб флеш.Нуди заштита од влијание.Обезбедува сигурна, се лизга-слободен зафат.Подебели задниот ѕид чувари на LCD и контролен панел.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 671.76

Удобен flex пролет врвот во вратило овозможува крошна стожерот во секој агол, да се лесно да пристапувате