.

.

Со попуст
Амазон Основите Градител е Алатка Појас, се Прилагодува на 52-Инчен Половината

Амазон Основите Градител е Алатка Појас, се Прилагодува на 52-Инчен Половината

DEN 772.08

Од стока
Во магацинот

10 џеб прилагодливи алатка појас и работа престилка за градежните работници, столари, plumbers, electricians, и повеќе.Тешки 600d полиестер конструкција за солиден издржливост.Ткаени поли веб појас може да се прилагоди за да одговара до 52 инчен половината.Челик јамка за безбедно виси чекан.Димензии : 23 x 4 x 13 инчи.Опис на производот Основите Градител е Алатка Појас, се Прилагодува на 52-Инчен Половината Од Производителот Основи.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1094.40

ПОМЕСТЕНА ПОДВЕЗИЦИ АЛАТКА ПОЈАС Направени од 600 D балистички најлон ткаенина, лесни удобно & силна тешк�

DEN 287.76

Големината е 54 х 13 cm / 21.26 x 5.12 инчи.На појасот има брзприцврстување појас тока, и должината на појас е прил

DEN 1064.40

【Се применуваат за】Тоа се користи за да се одржи лост владетел, spanner и чекан 【Висок Квалитет】100% сосема

DEN 1800.00

За било какви прашања,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас веднаш.Се надевам дека еден убав д�

DEN 647.76

Ова е тешко цврсти најсилните и повеќето траен работа појас.Тоа се прави на врвот на квалитетот на кожа �

DEN 647.76

Печати на враќање превозот етикета.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот �

DEN 2879.76

Сите производи се направени од страна на детален преглед.Сет од 5! Намалени трошоци со купување на сите к

DEN 467.76

Погодност:Совршен за било кој тип на работно место од handyman да секојдневниот кревање на тешки предмети

DEN 1987.20

COMPACTER ТКАЕЊЕ МАТЕРИЈАЛ, долготрајна УПОТРЕБА Добро Направена од Страна Задебелена 600 D Полиестер Оксфор

DEN 167.76

Без грижи од пребарувањето за мали делови во алатникот или вашите џебови, целосно подобрување на вашето

DEN 551.52

ПОМЕСТЕНА ПОДВЕЗИЦИ АЛАТКА ПОЈАС Направени од 600 D балистички најлон ткаенина, лесни удобно & силна тешк�

DEN 4320.00

Еден производ кој ви помага да користат алатки погодно кога ќе работат.Со разумен дизајн и дизајн, може �

DEN 335.76

Димензии:големината на овој половината торба е околу 14.Повеќе џебови чувајте ги вашите објекти одделе�

DEN 854.40

Повеќе Џебови : Ова пешачење половината пак има четири џебови,една е главна волумен џеб со патент, други�