.

.

Со попуст
Ракавици за Еднократна употреба Латекс Слободни,300 Компјутери Јасно Ракавици Голем за Сите Намена Ракавици

Ракавици за Еднократна употреба Латекс Слободни,300 Компјутери Јасно Ракавици Голем за Сите Намена Ракавици

DEN 647.76

Од стока
Во магацинот

Винил Синтетички Ракавици : Овие ракавици се изработени од винил синтетички материјал и да се избегне солза-отпорни и пункција-отпорни.Латекс Слободни и во Прав за Слободни : Нашите медицински-одделение винил синтетички ракавици содржат природна гума латекс, кои се пријателски за луѓето осетливи на латекс и во прав.Разни Големини : На ракавици се 9.5" долго, може да се носи на или во десната или левата рака, а одговара и на мажите и на жените.Тие доаѓаат во M, L и XL големини за да ги задоволат вашите потреби.Удобно и Флексибилни : Ракавици имаат доволно се водат за прст флексибилност, лесно може да се стави на и симната, која има бариера-без операција на мобилен телефон на допир.Мултифункционален : 300pcs ракавици во една кутија.Одлично за службата за храна, лабораторија за работа, медицински задачи, мали делови собрание, уметности и занаети, соба за чистење и тетоважа.Јасно винил ракавици се латекс-слободни и прав-бесплатно, погоден за повеќето луѓе.Тоа не е лесно да се скрши, има голема флексибилност, и е удобен за носење.Тоа е многу погоден за употреба во домовите, лаборатории, клиники и други места.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 718.80

Прво, што се во корист на заштитна кожа дигање фитнес ракавици поместена со сини гума изолација дека пер

DEN 1013.28

Дише mesh ткаенини : На решетката ткаенина е удобно и дише, а дише материјал може да се направи ракавици ди

DEN 41.04

Еластична Корселе : Широк и Мека гума за џвакање корселе се вклопува удобно без да паѓа надолу, совршена

DEN 359.76

Мека, формафитинг и обезбеди одлична бариера интегритет.Нитрилна Ракавици обезбедуваат супериорен бар

DEN 1173.12

✅【МултиЦел】Овие прехранбени безбедно ракавици се совршени во домот или во ресторан кујни како храна

DEN 214.80

(5) Парови = (10) Ракавици Вкупно , Индустриски Нитрилна за Супериорна Сила и Абење Отпор.ДвеPly Фузија Сила...

DEN 359.28

Флексибилни и заштитни сите временски ракавици направени од Јакни 4 Велосипеди врвен квалитет несреќа

DEN 3456.00

На дланка амортизацијата подлога е опремен со 3 D офсет печатење не се лизга нето, задебелена дланка подл

DEN 41.04

Тие се светлина, кул, дише и еластичен, што го прави одличен лето краток за одмор Дише Надворешниот слој

DEN 164.88

Овие ракавици се идеални за : чистење, кујна, купатило, кујна, домашни миленичиња нега, градинарството.Пр

DEN 647.76

МултиФункционални Заштита : Овие Винил Ракавици може да се користи за многу цели како чистење ракавици,

DEN 551.76

Сомот.Сомот bolero ракавици карактеристики : исече блузи стил,се совпаѓа и со ракави фустани и резервоарот

DEN 1318.80

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Машина За Миење.ФОРМА ОДГОВАРА ДИЗАЈН

DEN 4176.00

Увезени.Направени на добар квалитет на 18 мерач челик.Целосно Погоден За Носене И Возрасни Големина.Сите

DEN 720.00

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 84% Полиестер, 16% Elastane.Увезени.Cold Gear Инф

DEN 479.76

Латекс во Прав за Слободни Ракавици Мал Пакет на 100ct.Во Прав За Слободни Латекс Ракавици.Пакување од 100 Р

DEN 114.48

Спецификација : Материјал : НеПлетени Боја : Бела Големина : 23*20(см) Пакет Вклучуваат : 10 / 20 / 30 / 50pcs *Праши

DEN 499.68

ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Овие заштитни Фокс ракавици се изградени со 100% полиестер за тенки, лесни с

DEN 525.60

Силен, висок квалитет на Нитрилна материјал нуди неверојатни се рашири, не кинење или pinching.Црни ракавиц

DEN 41.04

Кога сте надвор за вежбање или одење, може да се стави вашите картички, клучеви, и мобилни телефони во ва

DEN 358.80

ВТОРА КОЖА : Оваа ракавица не е гломазна или рестриктивни, туку да се дава втор кожата се чувствуваат.Кон

DEN 359.76

Кука и Јамка затворање.Метод за избор на големина,Според дланка обемот не вклучувајќи палец.XXS=Млади M(6.3"

DEN 921.84

БРЗ И ЛЕСЕН Овие јасни ракавици се решение за обезбедување на брза рака заштита од целиот работното мес

DEN 309.12

【Удобно и Дише】 Изработени од мек, полиестер и тенки руно крпа, за да се обезбеди и топлина и флексибил

DEN 245.76

Супер контрола пункција отпорни латекс дланка зафат ракавици.Одлично за ракување или filleting риба.Идеале

DEN 3359.76

СЛУЧАЈ НА НИТРИЛНА РАКАВИЦИ Целосна случај содржи 10 кутии во вкупна вредност од 1000 Ракавици.ПРАВСЛОБОД

DEN 499.68

Препорачуваме за кроскантри, спуст, enduro, кал / песок / снег, и трага употреба.ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ

DEN 4703.76

Категорија; Autographed Боксерски Ракавици.ШЕЌЕР РЕЈ ЛЕОНАРД ПОТПИШАН ПОЛНА ГОЛЕМИНА ЦРВЕНО EVERLAST БОКСЕРСКА

DEN 1250.40

РАКА ЗАШТИТА : Safe Health е бренд во сопственост на ЧАСОТ Ракавици, компанија посветена на ракавици производ

DEN 1326.48

2 1 / 4 инчи на ММФ (Инјектира Моделирани Пена) Техника е идеална за спаринг или торба работа.Издржлив и лес