.

.

Со попуст
YDHNB Кујна Сребрениот Послужавник Utensil Фиока Организатор Фах Биро Фиока Организатор Сребрениот Носителот Кујна Фах Фиока Организатор на Алатки, Прибор за јадење

YDHNB Кујна Сребрениот Послужавник Utensil Фиока Организатор Фах Биро Фиока Организатор Сребрениот Носителот

DEN 1806.24

Од стока
Во магацинот

Убава, а Сè со Цел : Организирање на сите компоненти, со цел да се направи да се чувствуваат населиле сите на време.Оваа дизајниран прибор за јадење фиока организатор е одговор за мали кујни.Уникатен дизајн зголеми вашиот достапен простор за складирање во стандардна големина фиоки.Карактеристики : - Материјал : ПП.Простор за Зачувување : 8 индивидуално, наредени прегради погоден за различни прибор за јадење.Тие се затворени и добро да се сместат во фиока.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 2004.00

Супер Долг Рок На Траење.Номинален Напон (v) : 3 V.Карактеристики : Димензии (mm) : 20 x 3.2 (D x H).Номиналниот Капац

DEN 834.96

ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ПЕЧАТЕЊЕ! Ова 36 X48 репродукција постер печатење е отпечатен на висок квалитет, висока

DEN 326.40

Избегнувајте користење на премногу сила кога прилагодување на големината за да се спречи прстен од крш

DEN 239.76

Деца Кревет Здолништа се специјално создадени за да се координираат со деца постелнина сетови.Ова Дете

DEN 220.80

Хексадецимален Краток рака LКлуч.Прецизност намали завршува обезбеди целосен ангажман.Алатки се Напра

DEN 705.60

На Филипс шрафцигер не може да се инсталира и да ги отстраните овие анти кражба завртки.Црна табличка за

DEN 10222.80

Лесно се апсорбира.Помага во одржување на заеднички и сврзно ткиво, здравје и еластичност.Одржува здрав

DEN 239.76

【УЛТРА МЕКА】Користење на Јапонски мека четка за заби технологија, повеќе од 20.000 евра микро парична каз

DEN 239.76

100% Памук 8 Pack Трендовски и Стилски Лига Bibs – Panda Ear bandana bibs функција 8 обичај и уникатни дизајни, кои се мод

DEN 151.92

Овие кеси се многу usages вклучувајќи складирање и организација на безброј предмети.Како што се Монети, На

DEN 501.60

ПОСВЕТЕН НА EXTRAODINARY ЧИТАТЕЛСКО ИСКУСТВО уникатен дизајн на нашиот сопруг перница може целосно да се опу

DEN 719.76

Направени за големата мечка прегратки и суштество утешува.Реквизитите се нагоре за да помогне да се нап

DEN 383.76

Хартиена Крпа Носителот : Добиете на вашиот хартиени крпи надвор од кујната контра но на дофат, што го ра

DEN 1778.40

, може да биде полесно за време на вежбање.Ергономски глуждот одржување на системот, како што се безбедн

DEN 186.96

На Kyoui четка за заби патување случај е совршено се вклопуваат за вашиот Kyoui Аглеста Четка (не четка за заб

DEN 753.60

На KS АЛАТКИ брендот секогаш стоеше за висок квалитет, атрактивна ценаперформанси сооднос, решение орие

DEN 1919.04

!!ИСТИОТ РАБОТЕН ДЕН ПРЕВОЗОТ!!EAI е Нитрилна Гума Plug Печат, го замените стариот или скршени капа со нови и