.

.

Со попуст
Професионални Ултра SanDisk 32GB MicroSDHC Картичката за Samsung Galaxy S4 Активни паметен Телефон е прилагодено форматирана за висока брзина, lossless снимањето! Вклучува Стандарднат?

Професионални Ултра SanDisk 32GB MicroSDHC Картичката за Samsung Galaxy S4 Активни паметен Телефон е прилагодено

DEN 284.40

Од стока
Во магацинот

Оваа San Disk Micro SDHC картичката е специјално дизајниран за Galaxy S4 Активни!Споделување вашите содржини збирки со пријателите, семејството и колегите лесно.San Disks отстранлив складирање решение специјално дизајнирани за мобилни телефони со проширување слотови.Нејзините ултра-мали димензии троши многу малку енергија од вашиот мобилен телефон, да ви даде подолг век на батеријата на вашиот телефон.Сега можете веднаш да преместите слики помеѓу повеќе уреди за споделување и печатење со користење на оваа карта, како и.Професионални Ултра San Disk 32 GB Micro SDHC Картичката за Samsung Galaxy S4 Активни паметен Телефон е прилагодено форматирана за висока брзина, lossless снимањето!Вклучува Стандардната SD Адаптер. (UHS-1 Класа 10 Заверена 30 MB/sec).

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 486.00

Бидат Целосно Уверени дека ова е безбедно, лесно, и доверлив работната точка за разлика од сите други ✅�

DEN 1079.76

●Целосна А1 Оценка, ова е единствен како што гарантира доследен и солидни перформанси и огласи во најма�

DEN 719.76

●Целосна А1 Оценка, ова е единствен како што гарантира доследен и солидни перформанси и огласи во најма�

DEN 5519.76

Најмногу се забележува се Работи за вашето време, апликации, игра искуства ќе трае и се вчита побрзо и во

DEN 3359.76

Се постигне ПОДОЛГ ВЕК на БАТЕРИЈАТА користење на овој функционер ултра компактна големина со уверение

DEN 791.76

Резултатите може да се разликуваат врз основа на домаќинот уред, стан вид и други фактори.Бидат Целосно

DEN 791.76

✅【ОПТОВАРУВАЊЕ АПЛИКАЦИИ ПОБРЗО】 Ова е исто така А1номинална перформанси супер перформанси картичка

DEN 1046.88

Висока Издржливост ТФкартичка е направен за долготрајни и континуирано снимање со години, можат да ги к

DEN 471.12

Мемориска картичка брзина е во голема мера влијае и читач на картички, полнач, USB порта итн.Заштита: Вод�

DEN 1390.08

32 GB micro SDXC цврстдржава картичка има околу 2830 свирка форматирана слободен простор.1 спецификации.V10 оцене�

DEN 791.76

Флеш меморија како што се гледа тука бара малку, ако моќноста на сите.Конструиран со заштитен технологи�

DEN 467.04

Memzi Про Micro SD мемориски картички се идеални за употреба во најновите Спортски Акција, Шлем или Куршум Кам

DEN 671.52

V30 оценет за ултрабрзо снимање на видео.Во Amplim, квалитетот е наш врвен приоритет и ние се стремиме да се н

DEN 791.76

Ова е лоу моќ, со користење само на полна моќ при читање или пишување.●Целосна А1 Оценка, ова е единствен

DEN 5519.76

✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно се работи за вашиот Samsung СМT365 Таблета со

DEN 479.76

Универзална компатибилност Компатибилен со сите micro SD / SD уреди, вклучувајќи : Go Pro Акција Камери Go Pro Хер�

DEN 599.76

Бидат Целосно Уверени дека ова е безбедно, лесно, и доверлив работната точка за разлика од сите други.✅С

DEN 3359.76

(А1 UHS1 Класа 10 Заверена 80 MBs)!Обичај Потврдена, Потврди, Сигурно Тестирани во стотици сценарија со индивид

DEN 326.88

Брзо читање брзина до 100 MB / s и пишување speed до 20 MB / s за висок квалитет на слики и видео.Компатибилен со BLU �

DEN 599.76

Бидат Целосно Уверени дека ова е безбедно, лесно, и доверлив работната точка за разлика од сите други ✅�