.

.

Со попуст
Професионални Ултра SanDisk 32GB MicroSDHC Картичката за Samsung Galaxy S4 Активни паметен Телефон е прилагодено форматирана за висока брзина, lossless снимањето! Вклучува Стандарднат?

Професионални Ултра SanDisk 32GB MicroSDHC Картичката за Samsung Galaxy S4 Активни паметен Телефон е прилагодено

DEN 284.40

Од стока
Во магацинот

Оваа San Disk Micro SDHC картичката е специјално дизајниран за Galaxy S4 Активни!Споделување вашите содржини збирки со пријателите, семејството и колегите лесно.San Disks отстранлив складирање решение специјално дизајнирани за мобилни телефони со проширување слотови.Нејзините ултра-мали димензии троши многу малку енергија од вашиот мобилен телефон, да ви даде подолг век на батеријата на вашиот телефон.Сега можете веднаш да преместите слики помеѓу повеќе уреди за споделување и печатење со користење на оваа карта, како и.Професионални Ултра San Disk 32 GB Micro SDHC Картичката за Samsung Galaxy S4 Активни паметен Телефон е прилагодено форматирана за висока брзина, lossless снимањето!Вклучува Стандардната SD Адаптер. (UHS-1 Класа 10 Заверена 30 MB/sec).

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 490.08

Ако вашиот диск ќе престане да работи, Спасување data recovery план ќе се обиде да се враќање на податоци од ус�

DEN 791.76

Сите права се задржани.(А1 UHS1 Класа 10 Заверена 120 MBs)!Обичај Потврдена, Потврди, Сигурно Тестирани во стоти

DEN 5519.76

Тие имаат индивидуално тестирани, потврдена со повеќе го користи вашиот уред за да се обезбеди 100% квали�

DEN 3359.76

(А1 UHS1 Класа 10 Заверена 80 MBs)!Обичај Потврдена, Потврди, Сигурно Тестирани во стотици сценарија со индивид

DEN 702.72

16 GB Micro Картичка Класа 6 Производителот Тим Група + Бесплатно High Speed USB читач.0 Стандарди ● Само 10% големина

DEN 479.76

Универзална компатибилност Компатибилен со сите micro SD / SD уреди, вклучувајќи : Go Pro Акција Камери Go Pro Хер�

DEN 959.76

(А1 UHS1 Класа 10 Заверена 80 MBs)!Обичај Потврдена, Потврди, Сигурно Тестирани во стотици сценарија со индивид

DEN 671.52

V30 оценет за ултрабрзо снимање на видео.Во Amplim, квалитетот е наш врвен приоритет и ние се стремиме да се н

DEN 1079.76

⚡Професионални Ултра работи за вашиот 128 GB за Apple Mac Book Pro 2018 Лаптоп ПОТВРДЕНА и ОБИЧАЈ HISpeed, Lossless Формат!С�

DEN 1390.08

32 GB micro SDXC цврстдржава картичка има околу 2830 свирка форматирана слободен простор.1 спецификации.V10 оцене�

DEN 5519.76

✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно се работи за вашиот Samsung СМT365 Таблета со

DEN 599.76

✅【НАЈБРЗ БРЗИНАТА на ТРАНСФЕР на】 Дизајниран за пренос до 120 MB / s, што е околу 1.Конструиран со заштитен

DEN 383.76

За капацитет : 128 GB=приближно 116 GB120 GB256 GB=приближно 228 GB236 GB512 GB=приближно 478 GB492 GBThis е пресметка на разликата

DEN 5519.76

Најмногу се забележува се Работи за вашето време, апликации, игра искуства ќе трае и се вчита побрзо и во

DEN 791.76

Флеш меморија како што се гледа тука бара малку, ако моќноста на сите.Конструиран со заштитен технологи�

DEN 282.24

Пакет со (1) 32 GB San Disk micro SD картичка и (1) Сè, Но Stromboli МултиСлот за Картичка Читателот Вклучува SD, Micro SD (ТФ), М

DEN 384.00

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

DEN 335.76

Бесплатен превозот за во лабораторија на податоци за обновување; 24 / 7 онлајн случај статус следење.Опфа�

DEN 326.88

Брзо читање брзина до 100 MB / s и пишување speed до 20 MB / s за висок квалитет на слики и видео.Компатибилен со BLU �

DEN 791.76

Ова е лоу моќ, со користење само на полна моќ при читање или пишување.●Целосна А1 Оценка, ова е единствен