.

.

Со попуст
Контрола Strengthener Рака Носила 5BILLION Фитнес Прст Отпор Бенд за Надлактицата Вежба Качување Рехабилитација Голф Зафат Гитара Прст

Контрола Strengthener Рака Носила 5BILLION Фитнес Прст Отпор Бенд за Надлактицата Вежба Качување Рехабилитација

DEN 383.76

Од стока
Во магацинот

Можете да добиете повторувања во при патување, во канцеларија или каде било!. ✮ Фитнес & Спортски Ентузијасти ✮ - Кога ќе го направите фитнес внатрешна или надворешна, мускулите на рацете, ќе биде ненамерно затегнати или sprained. ✮ Ергономски Дизајн За Сите Рака ✮ - прст носилки се специјално дизајнирани со флексибилни прст дупки за да се спречи бендови од лизгање исклучите вашите прсти за време на вашиот тренингот.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1670.40

Повеќето Напредни Рака Зафат.Рака ЗАФАТ Метар Читателот.Се Продаваат Како Синглови.РАКА GRIPPER СО МЕТАР Н�

DEN 1394.40

Погоден за стари лица, заводот толпата и спортски ентузијасти.Одличен тренинг алатка за зајакнување на

DEN 1440.00

[Мултифункционален опрема] е мултифункционален pushup станица која поддржува вертикална коленото надморс

DEN 2061.60

Користење на контрола на топката за вежбање може да се намали нодули и стегање, олеснување на болки во м�

DEN 2155.20

Четирипарче сет вклучува прилагодливи прст сила уред, контрола на топката, контрола прстен и петпрст об

DEN 215.76

Удобно за вас да зафат тоа, нетоксични и без иритација на кожата.Лесен, лесен и удобен за носење.Употреба

DEN 404.88

Стискаш на рачка за онолку долго колку или како и многу пати како што е наведено од страна на доверба лек

DEN 278.16

Ублажување на Болката : Рака терапија вежба топката може да се ублажат рака и заедничка болка, подобрува

DEN 1872.00

Задебелена зафат Пена, меки и удобни, пот‑абсорбента и не се лизга; додаде челични лимови осигурување, б

DEN 239.76

ГОЛЕМИОТ ЗАФАТ помага развијат рака сила.Достапни во четири различни колоркодирани отпор нивоа и тие с�

DEN 728.64

Изработени од екопријателски силикони, мека и издржлив, безбеден и без иритација на кожата.Специјално з

DEN 290.40

Прилагодлив На Зглобот Машина Сила Exerciser.Тоа Е Голем Спортски Тренинг И Фитнес Алатка За Употреба Дома И

DEN 251.76

На gripper се справи со е направен од премиум TPR, која е не се лизга и многу удобно да зафат.Вграденво LR44 копч�

DEN 2176.80

■Користење на контрола strengthener помага да го намалите стресот ■Вградени завртка покрие го прави безбеде

DEN 1281.60

Овој едноставен и лесензакористење страна strengthener може да се користи од страна на секој гледа да се пост�

DEN 719.76

Да се биде одговорен продавачот, клиентите задоволство е нашата цел, ако имате било какви проблеми или с

DEN 564.00

[Работи принцип] врвка За околу топката користи gyroscope и слични астрономски движење принципи за генерира�

DEN 189.36

Вашите раце веројатно ќе добиете доста болно од користење на тастатура и глушец во текот на целиот ден и

DEN 2212.80

[Стрес Олеснување Зафат Топката ] За канцелариските работници кои се ангажирани во рака активности за д

DEN 247.20

[Работи принцип] врвка За околу топката користи gyroscope и слични астрономски движење принципи за генерира�