.

.

Со попуст
MYGZFF Јога мат, 10 мм, Не се Лизга, Фитнес Салата, Компактен и Лесен, Јога, Пилатес, Гимнастика, Идеален Опрема за Вежбање

MYGZFF Јога мат, 10 мм, Не се Лизга, Фитнес Салата, Компактен и Лесен, Јога, Пилатес, Гимнастика, Идеален Опрема

DEN 5481.84

Од стока
Во магацинот

Не користите машина за перење или фен или изложени на сонце во текот на подолг временски период.Димовска насоки : Чисти, рамни со влажна крпа (ладна вода) или благ детергент.Функција : - двострано против пролизгување текстура дизајн може да се подобри отпорноста коефициент, што го обука стандарди посигурни - Полимер динамичен раст честички, заштитна зглобовите, висока еластичност и го издржат напонот - Мали дизајн, само ви даде доволно за безбедност - Еколошки TPE.Иако тоа обезбедува доволно визуелниот помеѓу вашите раце и подот, тоа е доволно за да го блокираат тресат додека го држите на јога. 8мм е идеален за дебелина.Еко-пријателски јога мат : висок квалитет на ткаенина, мека на допир, блокирање бактериски контакт, обезбедување на безбедно.Производи се вистинска слика, бидејќи сцени и светлината се различни, таму ќе биде боја разлика, ве молиме да имаат вистински производ!.Крајната зафат : полиестер памучни влакна против пролизгување на моделот пред, TPE.★ 1-2 дена за испорака, пристигне во врска 7-25 дена, ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе навремено решавање на било какви проблеми поврзани со производот!★ Големината е рачно да се измери.Висока апсорпција на вода, без губење на косата, не исчезнува.Големина : 173 * 61cmmaterial : TPE.Без разлика дали сте на пракса кој тип на јога, технологијата е дизајнирана да се одржи апсолутна безбедност.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 2880.00

✅【Апликација】Оваа воздух гимнастика песна мат може да се користи на затворен кат, салата, училиште, тр

DEN 5759.76

Стабилизирана воздушен притисок собирање, им даде на рака заеднички сила додека вежбање, не само што го

DEN 3839.76

Покрај тоа, воздух салата мат не треба да се надува од време на време, предизвика еднаш надуени, тоа ќе main