.

.

Со попуст
2 Парчиња Флексибилни Одвод Алатка за Дотур на Нафта, Масло на Мозоци Инка,Обновливи Свитлива Масло Слободни Водич Алатка Одвод Инка за Камиони, Мотоцикли, Автомоби

2 Парчиња Флексибилни Одвод Алатка за Дотур на Нафта, Масло на Мозоци Инка,Обновливи Свитлива Масло Слободни

DEN 407.76

Од стока
Во магацинот

Високо компатибилен,можете да го промените аголот и обликот на филтерот за масло по желба,без губење на нафта или да прави хаос. 【Преструктуирање и повторна употреба】внатрешните делови се изработени од алуминиум, кој е високо нодуларен,не е лесно да се оштети,така што може да се употребуваат и reshaped илјадници пати, во Споредба со оние пластични алатки кои не може да се обнови по неколку пати на употреба, тоа дефинитивно ќе биде вистинскиот избор, го купат!!!.Издржливи количка за дизајн ви овозможи да се стави во кутии полесно.Без да се прави било отпад од течни кога го користите.Тоа може да се чисти и лесно и може да биде свиткан и се чуваат во било toolboxs.И на рабовите можат да бидат моделирани околу филтри или канализација, за ефикасно да се избегне масло надмине тоа. 【Широко се користи】 флексибилни мозоци инка е многу погоден за пренесување на нафта, камиони, мотоцикли, индустриска опрема, тревник опрема ,forklifts и друга опрема,Бензин и други течности за тревник опрема и forklifts. 【Лесен за употреба】Не комплекс чекори, само им овозможи на алатката форма на инка и каналот за кој било агол сакате.Тие можат да работат на температура од -22°F до 302°F (-30°C до 150°C). 【Голема одвод алатка за пренос】Оваа дренажа алатка масло инка е совршен опрема за пренесување видови на масла или на други течности од автомобили, камиони и други индустриски објекти, или решавање на одвод проблем на различни опрема.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1670.40

Масло се Исцеди Алатка : Ова масло се исцеди инка може да помогне да се испуштање на вода, отпадни води и �

DEN 1030.80

Нерѓосувачки Челик шише со нерѓосувачки челик вентил за лесно издавање.На инка и сито работи со сите по�