.

.

Со попуст
Виси Облека Торба, Транспарентни Дише Патент Одговараат Покрие Тешки за Плакарот за Патување

Виси Облека Торба, Транспарентни Дише Патент Одговараат Покрие Тешки за Плакарот за Патување

DEN 1264.56

Од стока
Во магацинот

Како да го Користите : Патент дизајн за да се извлече облека.Спецификација : Предмет Тип : Складирање Bag Product Материјал : 600 D Оксфорд Cloth Product Големина : Прибл.7 во грешка. Мулти Цел : Оваа облека складирање торба исто така, може да биде половина укината, па можете да го користите како туристички виси торба, а тешки се движат торба или облека торба за плакарот складирање.Лесен За Користење : На транспарентен прозорец на предната страна овозможува да ја видите содржината, без отворање на патент на гардероба заштита торба, и патент ви овозможува брзо да пристапите до неа. Анти Прашина : Облека торба за плакарот за складирање, кој може да ги зачувате вашите алишта во еден точен начин и и брчки, што е направена на 600 D Оксфорд ткаенина, силна и дише.Мулти Цел : Оваа облека складирање торба исто така, може да биде половина укината, па можете да го користите како туристички виси торба, а тешки се движат торба или облека торба за плакарот складирање.Голем Капацитет : Носење на облека торба е погодна за чување на вашиот јакни, кошули, палта и сезонски облека, тоа може да бидат обесени на плакарот столбови, спални, или подруми за долгорочно чување. Лесен За Користење : На транспарентен прозорец на предната страна овозможува да ја видите содржината, без отворање на патент на гардероба заштита торба, и патент ви овозможува брзо да пристапите до неа.

Детални спецификации

Item Type:
Storage Bag
Product Material:
600D Oxford Cloth
Product Size:
Approx. 127 x 61 x 25.4cm / 50 x 24 x 10in
Weight:
Approx. 1091g/2.4lb
Applicable Scenarios:
Jackets, Shirts, Coats and Seasonal Clothes, Hang on the Closet Pole, Dormitory or Basement, Attic, Garage for Long Term Storage
Package List:
1 x Clothing Storage Bag :
Manual measurement, please allow 0.4‑0.7in error. :
Додатоци на производи
DEN 2639.28

Димензии : 45 инчи долго x 23 инчи висок x 4 инчи длабоки.Тип : Тркалање.Материјал : Полиестер, Mesh.Чувајте ја в

DEN 2222.88

Кога не ви се потребни нив,едноставно се свитка торба и спаси многу простор.Поради снимање и прикажувањ

DEN 942.96

Времето за испорака е 1015 дена, и се врати опсег е за 30 дена.Сепак, ние се стремиме да се минимизира боја ра

DEN 1039.20

Премиум материјал : Направен од висок квалитет на Оксфорд ткаенина материјали, цврсти и трајни производ

DEN 335.76

Страна Патент & Мала Дупка : Мазна метал патент е дизајниран на страна.Чувајте ги Вашите Алишта Уредни : О

DEN 720.00

Засилен шевовите се спроведува за дополнителна сила, товарот капацитет е двојно поголема.【2 НЕРЃОСУВАЧ

DEN 335.76

Четири модели за да го изберете Облеката ги има отворена дупка дизајн, што е погодно за бесење и чување.6i

DEN 265.44

Тоа може да insulate влага и да се спречи облека од станува влажна.Тоа може да insulate прашина и задржи облека д

DEN 2205.60

Дозволете да ги организирате вашите облека лесно.Спецификации : Димензии : Тип : 60*90cm Type Б : 60*110cm Type C : 60*130cm

DEN 1255.20

Висок квалитет на материјал За складирање кутија е направен од висококвалитетни PP пластика, нетоксичн

DEN 598.80

Затворен пакет на 50 пластична облека опфаќа проширување gussets да се одржи гломазна или повеќе облека из

DEN 4176.00

21" Широк x 3" Длабоко x 54" Висока.Со Ниска Густина Полиетилен Пластична 324 Кеси По Ролна.Перфорирани Завршу

DEN 2210.40

Удобен за носење, може да се перат и чистат.Половината торба е составена од густа ткаенина и има долгаус

DEN 1413.60

Рамо опфаќа за одговара на 24" широк со засилување на закачалка отворање е лесно да се оди преку со станда

DEN 1449.60

Заштитете го вашиот мебел од гребнатини, влага, прашина, бледнее, ладно отпор, антистареењето отпор, лес

DEN 450.00

Тоа може да insulate влага и да се спречи облека од станува влажна.Тоа може да insulate прашина и задржи облека д

DEN 141.36

Тоа може да insulate влага и да се спречи облека од станува влажна.Тоа може да insulate прашина и задржи облека д

DEN 900.00

4 GUSSET : се Обезбеди доволно простор за складирање, секоја виси облека за складирање е поширока од други о

DEN 527.76

2 Пакети Виси Облека, Торби за Складирање : Облека рек поклопецот е направен од лесен PEVA, облека торба пок

DEN 119.76

[БЕЗБЕДНА ОДГОВАРА] ве Молиме потврдете го овој паричник случај само се вклопуваат за Samsung Галакси S20 Улт

DEN 696.00

Homestrap Памук Quilted Блуза опфаќа се одлични за организирање на вашите блузи.Homestrap Сина боја quilted блуза покри

DEN 410.16

10 јасно одговараат / облека покрива со целосна должина zip.Јасно економија showerproof PEVA идеална должина за

DEN 451.20

Пред патент овозможува лесен пристап до облека и отворањето на врвот на торба овозможува грб закачалка

DEN 229.20

Издржливи, па тоа нема да носат или солза и материјал брише се чистат со влажна крпа.Совршен за бесење фу