.

.

Со попуст
Челик Само-Дупчење Завртка, Цинк Позлатен Заврши, 82 Степен Рамна Глава, Филипс Диск, #3 Ударна Точка, 1/4-14 Тема Големина, 1-1/4 Должина (Пакување од 50)

Челик Само-Дупчење Завртка, Цинк Позлатен Заврши, 82 Степен Рамна Глава, Филипс Диск, 3 Ударна Точка, 1/4-14

DEN 258.72

Од стока
Во магацинот

Челик често се користи во апликации каде сила е примарен.Цинк позлата отпорен на корозија и има рефлективна изглед.Рамна глава има 82-степен конус-лого во облик на површината за употреба во countersunk дупки и рамен врв која одговара на рамна со споени површината.Филипс диск има x-облик слот дека прифаќа Филипс возачот и е дизајниран за да се спречи преку-затегнување.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1583.76

95% полиестер+5 spandex.Направени во САД или Увезуваат.Се повлече На затворање.Рака мие и во машина перат.Унис

DEN 431.76

[Десет Бои за Да Изберете Од И Вистински Пука]Сите слики на i Phoen X / XS кожен паричник случаи се во вид на ви

DEN 1675.20

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Metal.Net Тежина : 4g; Пакет Содржина : 2 Поставете x Завртка и Хексадец

DEN 4397.04

Работа : Земете алатка, инсталирајте соодветните соодветни пластични приклучокот.Инсталирање алатки з

DEN 1324.80

Серија 56 Минијатурни Моќ Реле, 4 столбови 12 Amp.Спецификации : 4 PDT 12 A, 120 V AC калем, Ag Ni контакт.Серија 56 Миниј

DEN 621.60

Оксфорд ткаенина.Оваа Расклопна самостојна перење кошница направен од висококвалитет на Оксфорд ткаен

DEN 441.36

Големина Ронки 320#;надворешен Дијаметар : 100mm / 5"Монтажа Дупка Кол : 20mm / 0.8".Материјал Идеална алатка за м

DEN 326.40

Избегнувајте користење на премногу сила кога прилагодување на големината за да се спречи прстен од крш

DEN 2364.00

Овој сет од 2, модерен стил вратоврска, појас, и шамија закачалката е совршен одговор за одржување на ваш

DEN 834.96

ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ПЕЧАТЕЊЕ! Ова 36 X48 репродукција постер печатење е отпечатен на висок квалитет, висока

DEN 839.76

Мател Жешки Тркала службен производ : Точно автомобил љубовници, ги развијат своите афинитети за сите р

DEN 383.76

Хартиена Крпа Носителот : Добиете на вашиот хартиени крпи надвор од кујната контра но на дофат, што го ра

DEN 503.76

Пакет : 6 вклучувајќи и пакети акрилик ѓердан носителот, секоја накит организатор е со 9 кука закачалки, с

DEN 753.60

На KS АЛАТКИ брендот секогаш стоеше за висок квалитет, атрактивна ценаперформанси сооднос, решение орие

DEN 124.32

Висок квалитет, професионална одделение.Гарантира за живот.Најсилниот алатки кои се достапни насекаде.

DEN 3930.96

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Џејмс Spence Автентикација.Категорија; Autographed Голф Pin Знамиња.Даг Ford

DEN 370.56

Јаглероден челик, прекалени и зацврстен.Вилиците и сечење на рабови се индукција закорави.ПВЦ натопена

DEN 719.76

Направени за големата мечка прегратки и суштество утешува.Реквизитите се нагоре за да помогне да се нап