.

.

Со попуст
hhscute Децата Smart Watch,1.54-инчен HD Екран на Smart Watch за Деца 3-12 Smart Watch Деца Деца Smart Watch Smart Watch за Девојки Подароци за Тинејџерски Момчиња (Розева)

hhscute Децата Smart Watch,1.54-инчен HD Екран на Smart Watch за Деца 3-12 Smart Watch Деца Деца Smart Watch

DEN 927.12

Од стока
Во магацинот

Децата smart watch е опремен со повеќе функции, како што се игри, музика,камера,лично видео,аларм,pedometer,калкулатор,календар,позадина,stopwatch (стоперка), фенерче,обемот на вредноста и така натаму.54 inches Resolution : 240×240 Battery : 400m Ah литиум полимер battery Internal меморија : 32 MBShell материјал : ABS+PCWatch големина : 53.Децата се паметни часовници може да се користи нормално без вметнување на SIM картичката.Едукативни игри : Оваа децата smart watch интегрира 14 учење игри.На децата smart watch е опремен со 400 m Ah батерија полимер батерија.Овие игри се повеќе борци и ефикасно остварување на децата логично размислување способност,реакција способност и рака-око координација способност.Родителите може да се постави три аларм часовниците да се овозможи на децата да се играат игри во разумен рок.Параметар : Екран : 1.Децата се паметни часовници може да се слуша музика, да се стимулира детските интереси и хобија.Ова е најдобриот подарок за момчиња и девојчиња на возраст од 4-12.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1999.20

100% Сосема нов и висок квалитет за рачен часовник Smartwatch Smart Watch Големина (24mm).Екопријателски меки силиконс

DEN 4799.76

Остри 8 K Видео : го Фати вашиот живот е најдобри моменти во главатавртење, супермазна 8 K видео запис што г

DEN 565.44

Децата се паметни часовници може да се слуша музика, да се стимулира детските интереси и хобија.Постоја

DEN 959.76

Ова е стигнале хривнија wristband дека цврсто се вклопува без тензија.Во секојдневниот живот, види се персон

DEN 420.00

Ве молиме погледнете го насловот за да се потврди специфичен модел 0.26 mm дебелина одржува оригинален одг

DEN 1192.80

Спецификации : APP : Fitpro Компатибилни системи : Андроид 5.0 (погоре), IOS8.КРВ КИСЛОРОДНА САТУРАЦИЈА СЛЕДИ : мож

DEN 863.76

Едноставен, но мошне дизајн, им даде на корисниците пријатно чувство.Тоа е многу погодна за вашиот види.S

DEN 9119.76

Ова е ОБНОВЕНА производ и доаѓа во генерички кутија.ПРОИЗВОД OVERVIEWFundamentally редизајниран и редизајнира, ра

DEN 945.60

Ве молиме погледнете го насловот за да се потврди специфичен модел 0.26 mm дебелина одржува оригинален одг

DEN 1860.00

1 : Компатибилен со повеќето паметни телефони над i OS 8.0 и Android 4.4 Преземете и инсталирате бесплатен "Very Fit Pr

DEN 2856.00

Прилагодливи 22mm вистинска кожа за на рака се вклопува до 8инчен врвка за околу обемот; лесни метални 43mm к

DEN 1571.76

ПРОЦЕСОРОТ SF 6739 има побрзи перформанси, обезбедување на сеопфатна поддршка за различни интелигентни ап

DEN 256.80

Во реално време чекор пребројување на гласовите и точни снимањето на вежбање чекори.Паметни часовници,

DEN 2299.20

Ве молиме погледнете го насловот за да се потврди специфичен модел 0.26 mm дебелина одржува оригинален одг

DEN 1320.00

1* види 1* полнач 1* упатството.Боја : црна, црвена, златна, сребрена.GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 четирифреквенција пови

DEN 493.44

добар избор како подарок за роденден, свадба, Божиќ ден или други прилики.Мекоста е умерен, ова watchband е мн

DEN 887.76

Независната SIM картичка ја поддржува 3 G мрежа 【функција】 : Оперативен систем Андроид 5.Богата примена п

DEN 1406.40

100% Сосема нов и висок квалитет на Фосилните Mens Генералот 5 E, Спорт, Генералот 4, Генералот 5, Хибридни Smartwat

DEN 887.76

Спецификации.Пакет се Вклучени 1 x Види 1 x Прирачник за Корисникот.Висок квалитет на увезени ЕЛ осветлув

DEN 594.00

, се вежба статусот во секое време, насекаде.Лесен дизајн : 25g ултрасветлина, висока дефиниција на цел екр

DEN 959.76

Мек и флексибилен материјал обезбедува непречено удобно се чувствуваат и dualpin и навивам затворање обез

DEN 1295.76

Тој се грижи за вашето здравје и ви помага да живее здрав живот.0 полнење метод : Магнетни Полнење Кабел в

DEN 1920.48

4 и погоре) [Smart Потсетник за Повик и Информации]Со поврзување на паметни часовници со паметен телефон,ва

DEN 576.72

Децата се паметни часовници може да се користи нормално без вметнување на SIM картичката.Параметар : Екра

DEN 719.76

Спиење tracker ви помага подобро да ги разберат квалитет на спиење секоја ноќ.Исто така песна на вашата све

DEN 2047.20

Pedometer (чекори, растојание и калории изгори), Sedentary потсетам, Спиење мониторинг, Далечинско фотографии, Му

DEN 957.60

0 Боја : како shown The пакетот вклучува : 1 *smart бразлетна 1 *полнење cable Note : Ние нудиме јасни слики и да ги презе