.

.

Со попуст
Fastener, M6 Око Завртка и Брус‑бесплатно Нерѓосувачки Челик Завртки Рѓа Доказ за Fastener Додаток

Fastener, M6 Око Завртка и Брус‑бесплатно Нерѓосувачки Челик Завртки Рѓа Доказ за Fastener Додаток

DEN 1881.60

Од стока
Во магацинот

Избрани висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик материјал, рѓа‑доказ и отпорни на корозија.M6 око завртка, лесен за инсталација и употреба, и добро за прицврстување на перформанси.Одлична изработка, високо сила, добра цврстина, и може да биде цврсто фиксиран.Површината е и брус‑слободна, integrally формирана, и издржливи.Темата е јасно и целосно, и на сила е дури и да не се лизга.Функција : 1. M6 око завртка, лесен за инсталација и употреба, и добро за прицврстување на перформанси.2. Избрани висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик материјал, рѓа‑доказ и отпорност‑resistant3. Темата е јасно и целосно, и на сила е дури и да не се лизга.4. Површината е и брус‑слободна, integrally формирана, и издржливи.5. Одлична изработка, високо сила, добра цврстина, и може да биде цврсто фиксиран.Спецификација : Предмет Тип : Кревање Око Bolts Material : 304 Од Не ' Рѓосувачки Steel Color : Сребро Бела Спецификација : M6 Thread Должина : Околу. 12mm / 0.47 во Пакет Листата : 10 x Кревање Око Bolts Note : 1. Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Детални спецификации

Item Type:
Lifting Eye Bolts
Material:
304 Stainless Steel
Color:
Silver White
Specification:
M6
Thread Length:
Approx. 12mm / 0.47in
Package List:
10 x Lifting Eye Bolts :
1. Please allow 0‑1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :
Додатоци на производи
DEN 14012.16

Прецизност замав око завртки се driveless сврзувачки елементи со дупка во главата.Прецизно изработени unthreade

DEN 1152.00

⭐Пакет Содржина : 5 Pcs M6*80mm Проширување Око Гром Завртка ⭐Димензија : Навој Дијаметар : 6mm / 0.24"; Прстен Гол

DEN 148.56

Работно Оптоварување Граница : 800 кг.Тежина : 0.1 lb.Нашата мисија е едноставна : го испорача врвен квалитет

DEN 450.72

Главен Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик; Пакет Содржина : 12 x Око Завртки.Име на производ : Око Гром; Т

DEN 7008.24

Око завртки се завртки со јамка се користи за да прикачите прашка или друг хардвер е да биде укината.А2 н

DEN 1718.40

Широко се користи во различни инженеринг подигање на машини, металуршки и рударска опрема, порт железни

DEN 664.80

Категорија : Сврзувачки Елементи Завртки.Око Болт, Систем на Мерење Метрички, Материјал Ниско Јаглерод

DEN 215.76

Цена За : Секој 'Eyebolt, Систем на Мерење Инчен, Eyebolt Тип Лифт со Рамо, Материјал од Нерѓосувачки Челик, од Це

DEN 2371.20

Лесен за Инсталација : висок квалитет На метал поени може да гризе дрво, иверица или base без одземање.Нерѓ

DEN 215.76

Се стопи и произведени во сад.Фалсификувани за ултра сила 304 од не ' рѓосувачки челик за отпорност на кор

DEN 1449.36

Направени од 316 одделение од нерѓосувачки челик, Добра отпорност на абење.Добра цврстина и висока сила.Д

DEN 7308.72

Бродови Директно од Европа со 34 ден испорака до САД Превозот и сите давачки се вклучени во цената.Волум

DEN 407.76

Машки Конец Големина : M10 x 50mm(Dx L).Око Дијаметар : 25мм / 0.98"; Вкупната Големина : 92x42mm / 3.62x1.65"(Hx W).Направени на 3

DEN 1968.00

Се стопи и произведени во сад.Фалсификувани за ултра сила 316 од не ' рѓосувачки челик за отпорност на кор

DEN 2107.20

Бродови Директно од Европа со 34 ден испорака до САД Превозот и сите давачки се вклучени во цената.Волум

DEN 2013.60

Производи Се Направени Од Капка Фалсификувани Јаглероден Челик.Стандардна Димензија Цинк Позлатен За

DEN 102.00

Индустриски Одделение Тешки Кревање Eyebolt 3 / 8" Сини Светла Цинк Позлатен.Кован, Угасне и Зацврстен да има

DEN 1802.40

Површината е полиран и површината е мазна и сјајна.Отпорност на корозија,Тоа е издржлив и лесен.Едноста

DEN 261.60

Материјал : Направен од висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик, облекаотпор, антикорозија, висока ' рѓа

DEN 438.00

Име на производ : Кревање Око Орев; Тежина : 46g.Вкупната Големина : 7mm 14mm x / 0.28" x 0.55" (D*H); Навој Дијаметар : M3

DEN 1706.40

Мазна брус опашката дел е мазна и рамна, и нема остаток на брус.Стандард тркалезна форма, повеќе здрав, л

DEN 1173.60

КОЛ & НИШКАТА ГОЛЕМИНА : 5 / 811 БЕЛ : 13 / 8 МАТЕРИЈАЛ : Јаглероден Челик.ТЕМА ДОЛЖИНА : 3 / 4 ОКО I D : 11 / 2 Кен Фалси

DEN 1240.80

Со голема корозија и оксидација отпор, rustproof и издржливи.Тоа е исто така една од најчесто се користат хар

DEN 263.76

Совршен за многу морски и индустриски апликации 304 од не ' рѓосувачки челик материјали.Отпорност на коро