.

.

Со попуст
Камерата Филтер 100mm Камера Филтер Плоштадот Неутрален Густина Целосна НД 2 4 8 16,Постепено се СНАОЃААТ 2 4 8 16,Боја на Плоштадот Cokin Z Серијата Филтер за 100mm fil (Боја : Град

Камерата Филтер 100mm Камера Филтер Плоштадот Неутрален Густина Целосна НД 2 4 8 16,Постепено се СНАОЃААТ 2

DEN 431.52

Од стока
Во магацинот

Се обрне внимание на производот должина : Бидејќи фабриката не ги имаат истите серија,должината има различни стандарди.Еден од најмалку скап и најефикасните начини да драматично подобрување на вашиот снимки.Не само што нудат драгоцени поддршка, но, исто така, им овозможи на значителна сума на заштеда на време во пост продукција софтвер работа.Совршено промени атмосферата на сликата.Не само што обезбедува поддршка од суштинско значење, но исто така заштедува многу време во пост-производство на софтвер.Метал Адаптер Прстен : суштински дел од Cokin P серија филтер поставени.Исклучително цврста и лесна.Совршен за менување на расположението на слика.Еден од најевтините и најефикасните начини за голема мера да ги подобрат снимање ефект.Се препорачува за : SLR или Целосна Рамка или APS-C D-SLR апарати со широк агол леќа.Дипломирал ND филтри обезбеди постепено боја транзиција за непречено меша ефект.Одлично за portraiture и отворено сцени.Тебе ND филтер може да се обезбеди постепено боја транзиција за да се постигне мирно меша ефект.Специјално дизајниран за вашиот ц.Овој производ може да се користи за 100mm филтри алатка.Многу погодна за снимање портрети и отворено сцени.Како што се : 140mm 142mm 143mm 144mm 150mm 152mm 153mm.За да се поправи ова, ќе треба дипломирал филтри за да го биланс!Адаптер прстен е направен од висок квалитет на црна елоксирани алуминиумски(метал).

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 839.76

Мател Жешки Тркала службен производ : Точно автомобил љубовници, ги развијат своите афинитети за сите р�

DEN 1147.20

Големина : 7 / 64инчен.Должина : 3.6инчен.Обележани и Barcoded.Хексадецимален Совет Хексадецимален Копчето Lклу�

DEN 1512.00

Class Читање Xxperience Нашиот кревет остатокот перница може да го заклучите вашиот идеален полулегнал агол, н

DEN 3408.00

Прецизност земјата за цврсти вретено контакт 100% се проверуваат за контрола на квалитетот.Вредностцени

DEN 2241.60

На канцелариски бироа, простории за состаноци, приеми, итн., тоа може да обезбеди било кој професионален

DEN 431.76

[Десет Бои за Да Изберете Од И Вистински Пука]Сите слики на i Phoen X / XS кожен паричник случаи се во вид на ви�

DEN 335.76

【Компатибилност】 : ограничување прекинувачи за полнење е компатибилен со Genmitsu 3018PROver / 3018MX3 / 3018PROVer Mach3...

DEN 2004.00

Супер Долг Рок На Траење.Номинален Напон (v) : 3 V.Карактеристики : Димензии (mm) : 20 x 3.2 (D x H).Номиналниот Капац

DEN 370.56

Јаглероден челик, прекалени и зацврстен.Вилиците и сечење на рабови се индукција закорави.ПВЦ натопена

DEN 1324.80

Серија 56 Минијатурни Моќ Реле, 4 столбови 12 Amp.Спецификации : 4 PDT 12 A, 120 V AC калем, Ag Ni контакт.Серија 56 Миниј�

DEN 562.80

Просечната висина на рабовите спречува мали предмети од паѓање во лента и спречување на течност од тече

DEN 332.16

Лиза Pavelka Втиснување МашинаЦвет.JHBЛиза Pavelka : Втиснување Секачи.Овие разноврсна пластични алатки се идеа

DEN 1166.40

Micron Одделение Филтер Елемент, Одлично Филтрирање Перформанси, Многу Подолг Живот и повторна употреба н�

DEN 796.56

Серија 60 Општа Намена Реле, 2 столбови 10 Amp.Спецификации : DPDT 10 A, 240 V AC калем, Ag Ni контакт.Lockable тест копчето &

DEN 501.60

ПОСВЕТЕН НА EXTRAODINARY ЧИТАТЕЛСКО ИСКУСТВО уникатен дизајн на нашиот сопруг перница може целосно да се опу