.

.

Со попуст
BesYouSel E12 Пченка Светилки 12W LED Candelabra Сијалица(100 Вати Еквивалент) E12 Пченка Декоративни Candelabra База, 6000K Кул Бело, AC85-265V, Не-Dimmable LED Лустерот Светилки, Сребро, 6-Пакет

BesYouSel E12 Пченка Светилки 12W LED Candelabra Сијалица(100 Вати Еквивалент) E12 Пченка Декоративни Candelabra

DEN 501.12

Од стока
Во магацинот

000 часа животен век, освен долгорочен сијалица трошоци и одржување надомест. Ниска топлина генерирање, без УВ или ИНФРАЦРВЕНА светлина зрачење. Широка примена : Нашата 16 W пченка led сијалица е погодна за тавански вентилатор, барови, кафулиња, ресторан, спална соба, изложбените салони, клубови, трпезарија, покажат, трговски центри, уметност соби, музеи и надворешна употреба.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 333.36

, може да има мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографии и вистински објекти. Романот светилк

DEN 302.40

Multilayer Керамички Чип (MLCC) Capacitor Surface Mount (SMD).Фиксна Capacitor (100 Парче Многу).Нови, никогаш не се користат во дел�

DEN 743.76

【ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ】E14 Сијалица База; AC100 V240 V, 50 / 60 Hz; 5 W; 450 Lumens; RGB + (2700 K6500 K) Топло Бела Светлина 【SMART WI

DEN 215.76

Долг животен век, ниска топлина и потрошувачка на енергија.Авто Контрола на боја мешање на владата,Bultво

DEN 479.76

60 ВАТИ LED СИЈАЛИЦА : Секој dimmable сијалица има боја температура од 3000 kelvin, која произведува мека бела боја; �

DEN 647.28

Вклучени во кутија е : 1 LED сијалица со вжарено.Идеален за резиденцијални, привезоци, sconces, и Таванот Тела.�

DEN 431.76

06 во (D* H) Материјал : Алуминиум, Пластика Зрак Агол : 360° Влезен Напон : AC 110 V 130 V светла боја : Бело Летно 6000 K

DEN 179.76

87")Пакетот Вклучува : Пред 15 xжичен LEDs About Нашата Содржина : Овие преджичен LED светилки може да се широко се

DEN 1290.24

Главно се користи за декорација цели, убаво дизајниран и модерен.Може да се користи за затворен осветлу�

DEN 880.80

Оваа рачни инспекција капка светлина се нуди во црвено и сино зелено, жолто и бело светло излези и е идеа

DEN 1396.80

Мал Преглед Транзистори.LED Optoelectronic (10 Парче Многу).Нови, никогаш не се користат во делови.Спакуван во ESD б�

DEN 643.20

И LED светлата емитираат светлина во Жолта, Згора на тоа, ние нудиме 20cm долго пред жичен led, па можете да ги

DEN 383.76

Светла и Мека Светлина Овие E12 led светилки се опремени со 88 SMD2835 LED монистра, емитира супер светло и антиз�

DEN 538.08

Извор на енергија 100 (W).Прозрачна флукс 5500 (lm).Оперативен Напон 100277 (V).Спецификации 100 W 100277 V.Димензии 295 * 402

DEN 352.56

47" (12mm), стандарден Американски E12 candelabra завртка база, лесно може да се вклопи во сите E12 база на осветлува�

DEN 887.04

Specifications Brand : WELSUNBulb База : BA15 DE11 E17 G8 E12 G4 G9 E14 Bulb Облик : TType : Bipin Lights Light Боја : Кул White Warm White Wattage (W) : 5 Wattage Опсег