.

.

Со попуст
Завртка 5/50pcs М1.6 М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 304 од не ' Рѓосувачки Челик cm Шест-Лобус Torx Ултра Тенок Супер Низок Рамен Обланда Главата на Завртката Гром од Нерѓосувачки Челик (Дол?

Завртка 5/50pcs М1.6 М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 304 од не ' Рѓосувачки Челик cm Шест-Лобус Torx Ултра Тенок Супер

DEN 528.00

Од стока
Во магацинот

Изработени од Нерѓосувачки Челик,силен ритам,добра стабилност. 304(А2-70) не ' рѓосувачки челик.Генерички Завртка Асортиман комплет со различни големини,да ги задоволат вашите дрво и различни хардверски заклучен потреби.Навој дијаметар:1.6 mm(М1.6) / 2mm(M2) / 2.5 mm(M2.5) / 3мм(M3)4mm(М4) / 5мм(М5) / 6mm(M6) / 8мм(М8)Тема pitch0.35mm(М1.6) / 0.4 mm(M2) / 0.45 mm(M2.5) / 0.5 mm(M3)0.7 мм(М4) / 0.8 mm(М5) / 1mm(M6) / 1.25 mm(М8)Тема дизајн на површината на завртки,избегнување на завртки да биде ослободен ефикасно.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 2241.60

Изработени од Нерѓосувачки Челик,силен ритам,добра стабилност 304(А270) не ' рѓосувачки челик.Генерички За

DEN 2198.40

Има добра отпорност на корозија и отпорност на топлина.Единствен на теренот, за да се обезбеди непречен

DEN 216.96

Челик често се користи во апликации каде сила е примарен.Цинк позлата отпорен на корозија и има рефлект

DEN 1468.80

Вистински Redcat Трки Замена дел # BS902051 Користете само вистински Redcat Трки Замена на делови за постигнување

DEN 254.16

Машина завртки се користи со ореви или зезнав директно во навој receptacle да се зацврсти метални делови зае

DEN 2018.40

Глава Висина : 0.086".Навој Дијаметар : 0.138".Теми По Инч (TPI) : 32 Груб или парична Казна Тема : ГРУБ.Тема Покриен

DEN 15143.76

Fillister Филипс.Машина Завртка.Произведен да ASME B18.6.3 & SAE J82 спецификации.Целосно Навој.Челик Цинк Позлатен.П

DEN 241.68

Машина завртки се навој сврзувачки елементи кои се обично се користи со ореви или drilled и прислушувани (н

DEN 16511.76

Станот Филипс.Машина Завртка.Произведен да ASME B18.6.3 димензии.Целосно Навој.Челик Црна Оксид над 188 Нерѓос

DEN 301.92

Име на производ : Подесувате Отпорни Завртки; Пакет Содржина : 30pcs x Подесувате Отпорни на Завртка.Главна

DEN 931.20

#832 X 7 / 8".Машина Завртки, Круг Главата, Дупчиња Диск.stainless_steel_188 #832 X 7 / 8", Надворешно Навој сврзувачки елеме

DEN 11135.76

Станот 82° Филипс.Машина Завртка.Произведен да ASME B18.6.3 & SAE J82 спецификации.Целосно Навој.Челик Цинк Жолта

DEN 429.60

Глава Висина : 0.290".Countersink Агол : 82 Степен.Навој Дијаметар : 0.3125".Теми По Инч (TPI) : 18 Груб или парична Казна Те

DEN 455.28

Овие висок квалитет на Копчето Главата Завртки се совршен предмети кога сервисирање на вашиот ARRMA возил

DEN 475.92

На шрафовите се направени од јаглероден челик ,која е фирма и практични, не е лесно да се наведнуваат и д

DEN 189.36

016"Навој на Главата Кол : 4mm / 0.Спецификација : Боја : Сребро Gray Model : M2x4mm Материјал : 304 од не 'Рѓосувачки steel Sc

DEN 207.12

Дијаметар : 4mm.Должина : 30мм.Материјал : не ' рѓосувачки челик.Глава стил : pan (Филипс).Тема Тип : 0.7 мм (крупни

DEN 227.76

Пакетот Вклучува : 20 Сетови (20 компјутери m6 x 20mm завртки+ 20 компјутери m6 хексадецимален locknuts + 1 buc Torx се воз

DEN 598.80

Филипс Овална Глава на Машина Завртки функција покрена декоративни главата, со countersunk дното и тркалезна

DEN 1615.20

Пан Филипс Двојно Миење SEMS.Сплит Lock & Тесен Рамни Подлошки.Произведен да ASME B18.13a & SAE J82 спецификации.Целос

DEN 2133.60

Име на производ : Решетка Главата Филипс Завртки; Материјал : не ' Рѓосувачки Челик; Тежина : 94g.Пакет Содр

DEN 270.48

Глава Стил : Рамна Глава; Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик; Пакет Содржина : 10 x Филипс Главата на Зав

DEN 179.28

Нерѓосувачки челик обезбедува отпорност на корозија.Филипс диск има xоблик слот дека прифаќа Филипс во

DEN 266.16

Со додавање на интегриран страната на база на главата, овој вид на завртка ја елиминира потребата за рам

DEN 818.40

Совршена Замена : Овие countersunk завртки се совршена замена за стариот завртки, дозволувајќи им на вашиот к