.

.

Со попуст
fitBAG Bonga Леопард Обичај Прилагодени Ракав за Sony Xperia XZ. Парична казна Имитација на Крзно Торбичка со Интегриран Microfibre Поставата за Чистење на Екранот

fitBAG Bonga Леопард Обичај Прилагодени Ракав за Sony Xperia XZ. Парична казна Имитација на Крзно Торбичка

DEN 453.60

Од стока
Во магацинот

Handsewn за совршено се вклопуваат за Sony Xperia XZ.Оваа торба само ќе одговара Sony Xperia XZ без никакви дополнителни Случај, Маска, Браник или слично.мека cuddly faux крзно.Интегрирани hightech Micro Fibre поставата за екран и телефонот за чистење.Апсолутно врвен квалитет.Произведени во Германија.Гаранција 24 месеци.По повик, вашиот мобилен телефон може да изгледа доста непријатни : отпечатоци од прсти, пот, маснотии и прашина на екранот се само досадно!Најдобар начин да се ослободите од овој проблем е да се земе ткаенина за чистење на леќите и да се чисти вашиот телефон.Но, треба да се секогаш имаат ткаенина за чистење на леќите со него/неа?Не е тоа досадно?Сега, правото се најде решение : одвоивме најдобри микрофибер материјал и интегрирани во нашите кеси.На ѕидот на нашата fit BAGs исклучиво е направен од висок квалитет на microfibre, обезбедување вашиот телефон е секогаш чист!.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 431.76

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас без двоумење.Обезбедува максимална заштит�

DEN 239.76

Силен и издржлив материјал со заштита на вашите картички, и не падне.Дизајнот е уникатна ти носи мода ек

DEN 996.00

КОМПАТИБИЛЕН со Mac Book Air 13" A2337 (2020) Mac Book Air 13" A2179 (2020) Mac Book Air 13" A1932 (2018 / 2019) Mac Book Air 13" A1369 / A1466 (стар) Mac Book Air 11"

DEN 2013.60

[Универзален Дизајн] Универзален дизајн го прави совршен за повеќето мобилни уреди од 4,7 инчи или погоре

DEN 1171.20

Стилски компјутер перниче е многу погодна и за деловни патувања, канцеларии, студии, предавања, хотели, �

DEN 239.76

Премиум Квалитет лесен материјал 2 начин zip обезбеди лесен пристап.Мека и издржливи внатрешниот материј

DEN 143.76

Handsewn за совршено се вклопуваат за Acer Течни Z630 / Z630 S.Оваа торба само ќе одговара на Acer Течни Z630 / Z630 S без �

DEN 191.76

Handsewn за совршено се вклопуваат за Razer Телефон.Оваа торба само ќе одговара Razer Телефон, без никакви дополн

DEN 436.56

Секундарната zippered за замрзнување може да се полнети со essentials како што се i Pad, папки, калкулатор, додека н�

DEN 431.76

Направени на светлинататежина и отпорен на вода neoprene 5 Големини : 11" 11.6", 13" 13.3", 14" 14.1",15.4" 15.6", 17" 17.3".Близнакс

DEN 489.60

Handsewn за совршено се вклопуваат за Nokia 7 Плус.Оваа торба само ќе одговара Nokia 7 Плус, без никакви дополнител

DEN 1896.00

Наменета за : Mac Book 12инчен (почетокот на 2015 година до средината на 2017 модели).Овој исклучок, заштитен рака�

DEN 1005.60

Ние нудиме најголем производ на избор за вас, како што се 3 C, керамички чаши и садови , ѕидни декорации, пе

DEN 263.76

Надворешни Димензии : 12.2" x 8.7" x 0.8" / 31 x 22 x 2 см, Внатрешни Димензии : 11.8" x 8.3" x 0.8" / 30 x 21 x 1,5 см.На површината �

DEN 1869.60

Како да го користите : 1 Ако не сакате да користите, тоа би можело да бидат отстранети чиста од вашиот моб�

DEN 359.76

※【ТОРБА ДИМЕНЗИЈА】 : ЛАПТОП РАКАВ СЛУЧАЈ КЕСА ДИМЕНЗИИ : Лаптоп Сметководствена Ракав Случај Торба За

DEN 1656.00

За производство на нашите производи, ние ги користиме вистински висококвалитетна кожа која обезбедува

DEN 453.60

Покрај домот, ултра тенок дизајн, вашиот телефон ќе биде заштитен од гребнатини, прашина и светлината вл

DEN 1845.60

На врвот на компјутер торба е опремен со трајни патент дека слајдови непречено, што ќе ви овозможи да се

DEN 167.76

Ова е причината зошто fit BAG дизајниран сит се вклопуваат случај кој совршено се вклопува во One PlPro.Квалите

DEN 335.76

Материјал : Површината Е Направен Од ВисокоГустина Оксфорд Ткаенина, Исполнет Со Полиестер Пена Пополн�

DEN 1783.20

Handsewn за совршено се вклопуваат за Гасеница Мачка S61 Оваа торба само ќе одговара Гасеница Мачка S61 без ник

DEN 335.76

7 оз), лесно да се носат и се стави во ранец.Внатрешни Димензии : 11.Мазна двојно нерѓосувачки патентите да

DEN 453.60

Handsewn за совршено се вклопуваат за Google Пиксели 2 Оваа торба само ќе одговара Google Пиксели 2 без никакви доп�