.

.

Со попуст
Крпа Рек Црна Домаќинство Мултифункционален Smart Виткање Бања и Тоалет Електрични Имајќи 5kg

Крпа Рек Црна Домаќинство Мултифункционален Smart Виткање Бања и Тоалет Електрични Имајќи 5kg

DEN 1127.52

Од стока
Во магацинот

✔Ова е паметен крпа багажник, кои ефикасно се суши крпи и ги штити членовите на семејството' кожата од сувост на сите времиња.Тоа брзо загрева во 5 минути, со постојана температура од 55°C и 99.9% dehumidification;. ✔12 V безбедност напон, стари лица и деца може да се користат со доверба. ✔ За да зачувате простор, пешкир решетката може да ви помогне продавница уредно и организира куќата на правилен и соодветен начин. ✔Слоевит дизајн, секогаш се одржи вентилација, нема потреба да магацинот пешкири во бањата е лесно да се исуши. ✔Крпа решетката е дебела и има силна товарот капацитет, и може да се откажам тешки предмети, како што се палта, пижами и крпи.Оваа складирање полица е најдобар избор за одржување на бања цел.Име на производ : Smart крпа rack Working напон : DC12 VRated моќ : 36 watts Power должина на кабелот : 1.5 meters Material : ABS+304 tube External температура : постојана температура околу 55°Инсталација : нема punching Product карактеристики : сушење пешкири, shelving предмети, заштеда на space Use повод : бања, итн.※100% задоволство гаранција : професионални и пријателски услуги на клиентите ќе бидат обезбедени пред и по купувањето.Ако наидете на некој производ проблеми при добивање на стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние секогаш ќе ви помогнат.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 571.20

3 m Инсталација метод : перфорирани инсталација Максимална моќност : 150 W Излезен напон : 220 V50 Hz Производ го

DEN 1850.40

Материјал : space алуминиум.Големина : 330 * 21,5 mm(12.99*8.46 во), 330 * 265mm(12.99*10.43 во), 330 * 320mm(12.99*12.59 во).Виси парична казн

DEN 784.80

Површината е добро полиран, без остри рабови и агли, мазен и лесен, лесен за употреба.Изгледот е модерен,

DEN 1094.40

ЗДРАВ носи практична функција на вашиот простор при додавање на некои топлина и стил на вашиот ентериер

DEN 885.60

Карактеристики единствен отворен дизајн.Достапен во две електрични и две hydronic верзии.Карактеристики д

DEN 14864.16

Елегантна, во согласност со луѓе естетика.Во овој просторsaver крпа бар е дефинитивно мора за секоја бања

DEN 1127.52

Florencenid е добар живот снабдувач што се апарати за домаќинство и отворено производи како фокус.Нашето раб

DEN 273.60

Начин на инсталација : perforating.Површината технологија : бакарна жица цртање.Материјал : Бакар.Крпа рек тип

DEN 595.20

[Preferred материјал] Користиме високо квалитетни алуминиумски легури авијација и висококвалитетни пласти

DEN 1166.40

Оваа крпа бар може да се користи во кујната, бањата и перална.Можете да го инсталирате на секоја страна о

DEN 1068.00

ЗДРАВ & ТРАЈНИ Направен со нерѓосувачки челик, ова крпа решетката е корозијаотпорни, долготрајни и лесн

DEN 479.76

Тоа е, исто така, може да се качи на вашиот ѕид за екстра складирање каде што треба.6КУКА РЕК : Складирање

DEN 1271.76

✅ Бања складирање е 30x22x11cm (11.ЗА ТАА ВЕ МОЛИМЕ ДОДАДЕТЕ ГО ВАШИОТ ТЕЛЕФОНСКИ БРОЈ!Ние прифаќаме враќа во 1

DEN 4020.24

★ Водоотпорен : IP56 водоотпорен одделение за да се спречи електричен шок и заштита на здравјето на целот

DEN 1015.20

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Направен од висококвалитетни материјали, цврсти и трајни, антикорозија и анти ' рѓа, пог

DEN 1127.52

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Направен од висококвалитетни материјали, цврсти и трајни, антикорозија и анти ' рѓа, пог

DEN 385.92

Овие кујна, туш крпа куките се едноставни, практични и елегантен, што ги прави идеални за практична и дек