.

.

Со попуст
Внатрешни Ssd Sata 3 2.5, Внатрешен Хард Диск SLC Кеширање Алгоритам за Пребарување Оптимизација Команда, 4 Пати Побрзо Од Традиционалните Дискови, Поддршка Algorit(#4)

Внатрешни Ssd Sata 3 2.5, Внатрешен Хард Диск SLC Кеширање Алгоритам за Пребарување Оптимизација Команда, 4

DEN 647.76

Од стока
Во магацинот

Support : Поддршка исечете : компатибилен со ТРИМ Поддржува NCQ инструкциското множество Поддржува ТРИМ инструкциското множество Поддржува расчистување и неутрализирање во просек. 64 G читаат и пишуваат брзина е 460-470 / 75-95 M / S 512 K built-in cache.Како да го користите : Plug and play Спецификација : Предмет Тип : SSD Материјал : Алуминиум Легура Хард диск големина : 2. М А Р Т Поддржува Победи ТРИМ следење на технологијата и оптимизација на команди, така да може самоуверено да ги користите за да ги задоволат вашите потреби.【БРЗ ПРЕНОС】 SSDs имаат одлични читаат и пишуваат, брзина, 4 пати побрзо од традиционалните дискови. 【СТАБИЛНА РАБОТА】 SSD поддржува SLC кеширање алгоритам, кој во голема мера може да се зголеми брзината на читање и пишување, обезбедување на интелигентни оптимизација и стабилна работа. 【ТРИМ ОПТИМИЗАЦИЈА КОМАНДИ】 Интегрирани ECC технологија и носат ниво може да се подобри за пренос на сигурност и го продолжи работниот век.

Детални спецификации

Item Type:
SSD
Material:
Aluminum Alloy
Hard drive size:
2.5 inches
64g Read and write speed:
460-470 / 75-95 M / S 512K Integrated cache
240g Read and write speed:
550-560 / 380-420 M / S 256M External cache
1TB read and write speed:
580-600 / 380-450 M / S 512M External cache
Interface type:
SATA3 interface (6 Gbps)
Main control:
SMI2258XT / EN
Particle:
MLC multilayer unit
Shock resistance:
1500G
Working temperature:
0 to 70 ℃
Storage temperature:
-40 to 85 ℃
SMART. Support:
Support
TRIM function:
compatible with TRIM
Supports NCQ instruction set :
Supports TRIM instruction set :
Supports clearing and offsetting averages :
Додатоци на производи
DEN 1207.20

Совршено се вклопуваат.Ве молиме имајте во предвид : вклопуваат можеби непрецизни ако не се поставени т�

DEN 1065.60

Сите Стакло Дестилација лактот се Направени од дебели одделение лабораторија Borosilicate 3.Ние ги доставува�

DEN 10222.80

Лесно се апсорбира.Помага во одржување на заеднички и сврзно ткиво, здравје и еластичност.Одржува здрав

DEN 311.76

5 секунди) Чекор❷ : Settings→Приказ→Чувствителност на Допир (на) ※※инсталација совети : ❶ ве Молиме да се в

DEN 239.76

Деца Кревет Здолништа се специјално создадени за да се координираат со деца постелнина сетови.Ова Дете

DEN 124.32

Висок квалитет, професионална одделение.Гарантира за живот.Најсилниот алатки кои се достапни насекаде.

DEN 239.76

【УЛТРА МЕКА】Користење на Јапонски мека четка за заби технологија, повеќе од 20.000 евра микро парична каз

DEN 370.56

Јаглероден челик, прекалени и зацврстен.Вилиците и сечење на рабови се индукција закорави.ПВЦ натопена

DEN 431.76

[Десет Бои за Да Изберете Од И Вистински Пука]Сите слики на i Phoen X / XS кожен паричник случаи се во вид на ви�

DEN 789.12

ГаражаPro Резервни Замена Огледало Стакло Компатибилен со 20132016 Nissan Pathfinder.ГаражаPro GPSETNS07 GR Карактеристики

DEN 796.56

Серија 60 Општа Намена Реле, 2 столбови 10 Amp.Спецификации : DPDT 10 A, 240 V AC калем, Ag Ni контакт.Lockable тест копчето &

DEN 2318.40

Ние Ќе Го Реши Тоа, Додека Ние Сме Задоволни Вакуум дестилација на главата (може да се користи за вакуум �

DEN 1324.80

Серија 56 Минијатурни Моќ Реле, 4 столбови 12 Amp.Спецификации : 4 PDT 12 A, 120 V AC калем, Ag Ni контакт.Серија 56 Миниј�

DEN 1675.20

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Metal.Net Тежина : 4g; Пакет Содржина : 2 Поставете x Завртка и Хексадец

DEN 3930.96

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Џејмс Spence Автентикација.Категорија; Autographed Голф Pin Знамиња.Даг Ford �

DEN 335.76

【Компатибилност】 : ограничување прекинувачи за полнење е компатибилен со Genmitsu 3018PROver / 3018MX3 / 3018PROVer Mach3 【

DEN 4319.76

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ Со beechwood нозе, прв го оценувате иверица засилување одбори, и челик жица јажиња направи

DEN 1723.20

ЗАЗДРАВУВА КОЊИ СТОМАКОТ И ПОМАГА да ГИ ДОБИЕТЕ максимумот ОД НИВНИТЕ ХРАНАТ со моќни пробиотици и prebioti

DEN 431.52

Се обрне внимание на производот должина : Бидејќи фабриката не ги имаат истите серија,должината има раз�

DEN 1583.76

95% полиестер+5 spandex.Направени во САД или Увезуваат.Се повлече На затворање.Рака мие и во машина перат.Унис

DEN 2241.60

На канцелариски бироа, простории за состаноци, приеми, итн., тоа може да обезбеди било кој професионален

DEN 239.76

100% Памук 8 Pack Трендовски и Стилски Лига Bibs – Panda Ear bandana bibs функција 8 обичај и уникатни дизајни, кои се мод�

DEN 4397.04

Работа : Земете алатка, инсталирајте соодветните соодветни пластични приклучокот.Инсталирање алатки з�

DEN 332.16

Лиза Pavelka Втиснување МашинаЦвет.JHBЛиза Pavelka : Втиснување Секачи.Овие разноврсна пластични алатки се идеа