.

.

Со попуст
Startech SV431RACK KVM Switch Rackmount Заградата

Startech SV431RACK KVM Switch Rackmount Заградата

DEN 942.96

Од стока
Во магацинот

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Rackmount Загради за KVM.Овие 1 U rack планината загради се нудат spacesaving решение за нашите SV431 SV431 D Рек Планината KVM Прекинувачи.Решетката планината загради вклучуваат кабел поддршка заградата дека го намалува стресот на KVM кабли и switch конектори.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 2249.28

Подржува резолуција до 4 K@60 Hz, вклучувајќи 3840x2160, 4096x2160, и сите 3 D видео режими.Во согласност со Display Port 1.4, HD

DEN 359.76

0 споделување на прекинувач ви дава можност да работат два или повеќе компјутери со клик на копчето.Прис

DEN 1332.00

Удобен & ефикасен, 2 компјутери споделување на 4 USB уреди, приклучување и да игра Ве молиме Овозможи 13cm се �

DEN 13844.16

Еден USB конзола контроли осум DVI или VGA компјутери, го поддржува и на дигитални (DVI), аналогни (DVI) видео и ан

DEN 374.16

♦ 【АПЛИКАЦИЈА】 може да се прошири на копчето од компјутер на десктопот.Може да се користи во интернет �

DEN 3435.12

Оваа 4 портен USB 3.1 win10 LINUX, MAC.Кога неговата копчето и LED покажуваат светлата, лесно можете да префрлате пом

DEN 1679.76

0 и погоре не би се поддржани).Да се исполнат повеќе барања при работењето.0 Порта】 На KVM Switch има 4 USB 2.0 пор�

DEN 1728.00

【4 Во 1 Од Пристаништето】Видео конвертор држи 4 во 1 од пристаништето, plug and play, нема друг софтвер е потреб

DEN 1751.76

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 829.44

USB Влез(се користи во компјутерски) : возач за слободни Windows 10 / 8 / 8.USB Влез(се користи во компјутерски) : воз

DEN 549.60

Tripp Лајт е поврзување решенија нудат се што ви треба да ја добиете вашата мрежа, digital signage, аудио / видео ил

DEN 6583.68

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 1439.76

Само за примачот за AGPt EK 120m KVM hdmi extender, треба да работат со испраќачот.Погоден за оние на кои им треба подо

DEN 226.56

Оваа 2 Порти Споделување Switch Кутијата ,не бара инсталација на софтвер, и без надворешна сила е потребно,.�

DEN 383.76

ПРЕНОС на АУДИО / ВИДЕО LOSSLESSLY : Испрати HDMI сигналот на далечинскиот управувач се следи како мазна како ди

DEN 1612.80

LED индикатори, Поддршка топла приклучокот 4 во 1 KVM преклопник овозможува 4 компјутери за споделување на е