.

.

Со попуст
Острило Острилка Домаќинство Кујнски Нож Брз Острилка Кујнски Прибор Алатка Острилка (Боја : Црна)

Острило Острилка Домаќинство Кујнски Нож Брз Острилка Кујнски Прибор Алатка Острилка (Боја : Црна)

DEN 501.84

Од стока
Во магацинот

《Острилка карактеристики》 : круг зафат, удобно искуство, ABS школка, убава и издржливи.➤Ве молиме да ја потврдите вашата цел (право големина, боја, стил) внимателно пред да се одлучи да се одржи редот.

Детални спецификации

18.5*4* 8cm :
➤Use range:
fruit knife, kitchen knife, slicing knife
➤Net weight:
159g
➤Not applicable:
ceramic knives, scissors, serrated knives
➤Notice:
➤decorative items not included in product photos. :
Due to manual measurement, there may be some errors, please allow a difference of 3-5cm, thank you :
➤Because the spotlight and the company's people have the understanding of the company's color, there may be a certain color difference, but within a reasonable range, please choose carefully. :
➤If you need other styles, please contact me. We have various styles and colors in our store. You can check it in my shop. :
➤We believe that we can meet your needs and provide high quality products. If you find any problems with our products, please contact us by email at any time to solve the problems. :
➤Please confirm your order (right size, color, style) carefully before you decide to place the order. All the orders are arranged according to your order confirmation. :
➤ if there is a problem or if the item is unsatisfactory, please do contact us first for a quick and atisfactory resolution, such as, refund or exchange another new item for you. Please kindly contact us for the return at first within 48 hours after receiving the item. :
➤The returned item must be in perfect condition, as it was sent to you, has not been altered and has not been worn. If there is any dust, dirty spots, change and so on, we shall not offer refund. :
➤We provide free repairs for your items! But the postage to send it back and re-shipping cost to you will be both on your account. :
Додатоци на производи
DEN 276.00

Имајте Кујнски Ножеви Остри:На остар нож мелење тркала ќе го задржат какви било остар нож straight edge време

DEN 285.60

12" се Острат Челик одржува работ на ножеви и се протега на животот на вашиот прибор за јадење со редовна

DEN 468.00

Тоа е професионална одделение камен сафир, кој ќе брус тоа во совршен агол и ќе направи било сечилото на

DEN 580.80

[Брз Работа] : се Повлече напред и назад неколку пати, на ножот може да се заостриле.Пластични школка е ан

DEN 2620.56

Заштитна Маска : Со овој специјален дизајн, тоа може ефикасно да се спречи метал чипс од јавните и повред

DEN 751.20

Не е применливо : ножици, керамички ножеви, serrated tools.Материјал : ABS.Тоа е безбедно и работната енергија.Гол

DEN 520.80

Ергономски дизајн.Не се лизга база 2 острат слотови.Волфрам : за тапи ножеви (груб острат).Керамика : за кр

DEN 175.20

Крупни за досадна и оштетени ножеви.Парична казна за полирање на нож и за брзо допирups, за веќе остар нож.

DEN 1888.80

Удобно рака зафат.Лесно да се носат со рака string.Алатка е потребно во вашиот справување со торба.Dual двост

DEN 764.40

Производителот гаранција може да не се применува.Sharpens било какви метални сечилото на нож.Десет години п

DEN 2287.20

И назад 23 пати тап инструмент веднаш остар.Ефикасна и остри острат ефект.Тоа е широко се Погодни за остр

DEN 1540.80

Тоа е, исто така, се безбедни за употреба и работи за сите типови на ножеви, вклучувајќи и висококвалитет

DEN 239.28

Нил.Увезени.Крупни за досадна и оштетени ножеви.Парична казна за полирање на нож и за брзо допирups, за ве

DEN 844.80

(Начинот на острат нож бара многу пракса).Железнички Повлече Прачка,.Дијамант острило вклучува база, и г

DEN 335.76

СИТЕ што ВИ ТРЕБА ЗА СУПЕРИОРЕН УСОВРШУВАЈЌИ : Со хромобложено јаглерод челични шипки, ергономски се сп

DEN 2148.00

Имајте готвење забава, безбедна и здрава со Нож Острилка страна !Со нашите неверојатна 3чекор систем, ум

DEN 382.80

ЕФЕКТИВНОСТ : BOJ нож острилка е алатка толку ефективни ќе имаат жилет остар нож со само неколку потези.ТЕ

DEN 2181.60

3 : време на Испорака е околу 1520 работни дена.Тип : Мултифункционален.Користете опсег : нерѓосувачки чели

DEN 215.76

Компактен и Свитлива Големина : Со количка за големината на 2.27*1.1*0.97 инчи и тежина од 0.76 унци, овој нож ост

DEN 5163.36

Домаќинство 4‑фаза острилка, 4 функции : ножици острат, грубо брусење, фино брусење и точна мелење.Погоде