.

.

Со попуст
YMLSD Лустери,Новиот Дневна Соба Тавански Вентилатор, Светло,Железо Кристалните Лустери,Led Фан Светла,Модерен Минималистички Фан Лустери

YMLSD Лустери,Новиот Дневна Соба Тавански Вентилатор, Светло,Железо Кристалните Лустери,Led Фан Светла,Модерен

DEN 1401.60

Од стока
Во магацинот

на Ковано Железо Материјал на Бојата Врвот Плоча е Стабилна,Трајни,И Има Долг животен Век,А Висината на Слојот Не е Ограничен.Изберете Лак Светилка Тело + Униформа Светлина Пренос Кристал Материјал,Со Висока Светлина Пренос Густина,Мека Светлина, Боја и Единствен,Топло и Удобно.Таванот Виси Часовник Ковано Железо Electroplating Таванот Виси Часовник,Силни и Издржливи,Силен Отпор,Анти- ' Рѓа,Анти-Корозија,Обезбедување на Квалитет.на Сјајна Стакло на K9 Кристална Топка е Како Кристално Јасно Како Утро и Дожд.По Минувањето Низ,Брилијантен Светлината се Прекршува Величествени Бои и Рамномерно Концентрирани Колоритен Спектар.на Сјајна Стакло на Прво Ниво на Кристал Octagonal Монистра е Кристално Јасно Како Утро и Дожд.По Минувањето Низ,Брилијантен Светлина Одразува Величествени Бои и Рамномерно Концентрирани Колоритен Спектар.Вашето Задоволство е Наша Најголема Извршување.Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Слободно Контактирајте со Нас, Ние Ќе ви Одговори во Рок од 24 Часа.Име : Нордиските Тавански Вентилатор Light Size : 42 Инчи,48 Inches Light Извор : Led Light Fan Сечилото : Metal Switch Режим : Далечински Управувач/Ѕидот Control Applicable Простор : Дневна Соба,Спална соба,трпезарија,Дневна,Статистика и Други Places Recommendation : Ние Препорачуваме Инсталирањето на Стручен Електричар.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 3612.72

29 W X 29 D X 30 H.На мат црн финиш го задржува изгледаат едноставни и класичен.Производите се достапни во мреж�

DEN 2361.60

Тип На Прекинувач : Далечински Управувач.Крај : Полиран Хром.Сенка Тип : Обоено Стакло.Карактеристики : м�

DEN 2879.76

????Уникатен Светилка Дизајн : На повеќе едноставни, дизајнот на враќање на античките начини, тешки droplight �

DEN 16355.52

Тоа може да се прилагоди слободно преку далечинскиот управувач за да ги задоволат вашите различни прил�

DEN 1679.52

????Димензии : дијаметар (20.6") x висина (50.3"), Должина на Кабелот (35.4") ????Компатибилен со било блескаво или LED с

DEN 6078.24

Материјал : Нашата Светла Се Прават од Бакар Материјал,Светлина,Mechanicallyng и Трајни,Отпорни да Исчезнат, ' Р

DEN 3095.76

Farmhouse Кујнски Остров Осветлување : Вклучува Гумени изолирани прилагодливи кабелот со 59 инчен макс висин

DEN 1514.40

Seikos фалсификувани светилка рака, повеќе се врти и полирање процеси, убава и посебен, убава боја.квалитет

DEN 3095.76

【Прекрасно Шопинг Искуство】Ќе може да се добие не само добра вредност од оваа лустерот но исто така и н

DEN 1919.76

Овој уникатен стил лустерот светлина карактеристики кристал цевка е сјајна, кристално дома декор.Answer : _

DEN 5975.76

Лесен За Инсталација : Многу Лесно Да Се Жица И Да Се Поврзете,Користете Шрафови За Да Се Поправи На Ѕидо�

DEN 2988.00

Димензии : 18.5 во.Кол x 24 во.H Таванот крошна димензии : 5.1 во.Кол x 1in.H.Синџир : 39 во.може да биде скратена за д�

DEN 7698.00

Нашата фабрика има долга историја од 70 години во Кина, за производство на табелата светилки, подни свети

DEN 8399.76

Комбинација од дрво и метал со потресени заврши прави уникатен стил изјава.Падот на корави бели дрвени �

DEN 9119.76

Направени од Вистински Еленов.Овој 8 Светлина Tamarack карактеристики на вградна светилка и е направен од 100

DEN 3837.60

Wattage По Сијалица : Max 40 WVoltage : 110120 V (САДстандард линија напон)Мозок и Светилки носителот : УЛ LISTEDPACKAGE се ВКЛ�

DEN 242.40

Ако постои проблем, ние сме подготвени да се реши тоа.Неизбежно е да се притисне на светилки, особено lampsh

DEN 1941.60

Тоа може да се користи не само како таванот светлина за осветлување, но исто така и како вентилатор за ла

DEN 4266.48

ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА Оваа лустерот е нов, ажуриран , со цел за брзо и лесно собранието.Телото е преинста�

DEN 5337.12

Овој стилски лустерот обезбедува многу фасцинантен светлина за вашата спална соба, foyer, трпезарија, дне�

DEN 8034.00

Батлер колекција се одликува со разновиден farmhouse & селски дизајн.Дизајн кој користи акцент на природни, �

DEN 9599.76

Капка дожд собирање, сјаат од секој агол.Полиран не ' рѓосувачки челик крошна и рамка, врвот K9 кристал.Ди�

DEN 4079.76

● Гроздобер Цевка стил Индустриски Pendant Таванот Светлина, Ретро Дизајн и Нордиските индустриски стил д�

DEN 6575.76

Висок квалитет на метал обезбедува долго време се користи.Топ одделение K9 кристали.24 Инчен Синџир (Прил�

DEN 1199.76

Лустерот Големина : Лустерот Тело со Дијаметар : X во, висина : XIn, со Xin прилагодливи синџир.Предложи Соба �