.

.

Со попуст
IKASEFU Случај Компатибилен со Samsung Galaxy A20/A30 Луксузни Bling Сјајот Искра Светла Флеш Златна фолија Мека Тенок Shockproof Флексибилни TPU Силиконска Гума Заштитник Браник Случа?

IKASEFU Случај Компатибилен со Samsung Galaxy A20/A30 Луксузни Bling Сјајот Искра Светла Флеш Златна фолија

DEN 254.16

Од стока
Во магацинот

Compitable Модел : Samsung Galaxy A20/A30. Креативни уникатен симпатична дизајн го прави вашиот случај повеќе корисни и модата.Совршено се Вклопуваат : Ултра-тенок со мала тежина дизајн никогаш нема да направите вашиот Телефон да изгледа гломазна.Флексибилни TPU Материјал : Висок-еластичен материјал носи силна заштита.Внимателен Дизајн : Отворете го намали испис се направи што повеќе погодно за полнење да се појави и да го користите слушалки.Функција : Специјално дизајнирани Компатибилен со Samsung Galaxy A20/A30 го Заштитува вашиот телефон од smudges,гребнатини,нечистотија,и секојдневно носат и солза.Хуманизирано дизајн го прави нашиот случај повеќе корисна, лесно може да пристапите до сите копчиња и карактеристики, контроли, и пристаништа.Уникатен стил и сликарство decorade вашиот телефон повеќе модата и се најдобро.Тоа е добар подарок за децата,учениците и девојка.Големината е удобно за вас да се фати.Издржливи Силиконски материјал,со Мека TPU внатрешна случај кој ќе не боли вашиот телефон.Пакет Содржина : 1 x Случај (Телефон НЕ е вклучен!).

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 926.40

Wet & Dry Dualкористете Четка Иам реверзибилна четка подлога, ова флип кат четка може да се користи и влажно и

DEN 959.76

3 инчи; на силиконски squeegee е 25cm / 10 инчи долго.【Ѕидот Четка за Полнење】 Нашиот ѕид почиста комплет со дол�

DEN 110.88

★ Превозот време : 37 дена за забрзан логистика; за 725 дена за стандардни логистички ★ Мултифункционален

DEN 238.80

☑️ СОВРШЕН ВРЕДНОСТ ИЗБОР за Користење на Windows (Најдобар!), Сјајна Метали & Сушење Мали Области Брзо и Бе�