.

.

Со попуст
JINPENGRAN Помине Уметност Светилка,Ноктите Фен, 60W УВ LED Помине Светилка, Интелигентни Времето Помине Уметност Лекување Светлина Гел Ноктите Лекување на УВ Светлина Фе?

JINPENGRAN Помине Уметност Светилка,Ноктите Фен, 60W УВ LED Помине Светилка, Интелигентни Времето Помине Уметност

DEN 1857.60

Од стока
Во магацинот

Производ параметри : Спецификација : Име на Производ : Ноктите Dryer Item Тип : Ноктите Lamp Material : ABSPower : 60 W (максимално достапно)Број на Светилка Монистра : 42 PCSTheoretical Светилка Живот : 50000 Hours Built-Во Капацитетот на Батеријата : 5000m Ah Built-Во Батеријата Модел : 18650 Light Извор Бенд : 365nm, 405nm/UV Dual LED Светло Source Timing : 30 ГОДИНИ, 60-ТИТЕ, 99 S Три Брзини Безболно Smart Mode Suggested Време на Полнење : 4h Types на Печење Гел : LED гел, УВ гел, продолжување гел, итн.

Детални спецификации

Product Name :
Nail Dryer
Item Type:
Nail Lamp
Material:
ABS
Power:
60W (maximum reachable)
Number of Lamp Beads:
42PCS
Theoretical Lamp Life:
50000 Hours
Built-In Battery Capacity:
5000mAh
Built-In Battery Model:
18650
Light Source Band:
365nm, 405nm/UV LED Dual Light Source
Timing:
30S, 60S, 99S Three Gears Painless Smart Mode
Suggested Charging Time:
4h
Types of Baking Gel:
LED gel, UV gel, extension gel, etc.
Suitable for:
Home, nail salon, etc.
Size:
Approx. 216 x 232 x 92.5mm / 8.5 x 9.1 x 3.6in
★ NOTE:
1. Due to the screen and monitor difference, the color will be slightly different. :
2. Due to the manual size measurement, there may be a gap of 1-2cm. :
Your satisfaction is our only wish :
If you have any questions about our products, please contact us. We will give you a satisfactory answer within 24 hours. :
Додатоци на производи
DEN 1612.80

❤◕‿◕❤【Брзо Сушење и Безбедно Вашето Време за Лекување на Ноктите】Tigiveme 24 вати брз УВ помине светилки

DEN 516.00

Сушење Скоро Сите Помине Гел : вклучувајќи помине led гелови, ноктите гелови, ноктите тешко гелови, градит

DEN 926.40

Без разлика дали тоа се користи од страна на професионални коса салони, дома почетници или козметички с�

DEN 119.76

[ЏЕБ ГОЛЕМИНА & USB ДИЗАЈН] Џеб големина на : 5.2*2.64*0.75 инч, БЕЗ РАЧНО.Тоа го прави можете да лесно да се носат.U

DEN 2994.24

Сите производи ќе помине нашата контрола на квалитет пред да замине на фабриката.Ако најдете било какви

DEN 2052.00

Бидејќи секој монитор прикажува различни бои, постои одредена боја разлика.Оваа УВ LED помине светлина к�

DEN 698.88

Со монтажни база : основата на Ноктите Светилка може да се расклопуваат и е лесно да се чисти.Голем LCD екр

DEN 1607.52

Монтажни дното плоча, plugin дното плоча дизајн, лесен и брз, лесен за чистење 48 W висока моќност 10 секунди з

DEN 1053.60

[Брзо сушење]Дизајниран за професионалци, 120 W супер моќ, 45 LED светилка монистра, брзо сушење, заштеда на п�

DEN 599.76

Оваа 2 in 1 УВ LED помине светилка може да се скрати на лекување време до 50% ●Користете Time : долготрајни led св�

DEN 1583.76

Но не може да се исуши на гел дека не содржат ув, како редовни полски.Само обидете се тоа, а вие ќе уживате

DEN 2952.96

Сушење Скоро Сите Помине Гел : вклучувајќи помине led гелови, ноктите гелови, ноктите тешко гелови, градит

DEN 491.76

* Сушење Скоро Сите Помине Гел : вклучувајќи помине led гелови, ноктите гелови, ноктите тешко гелови, гради

DEN 1027.20

Тој има голем LCD екран и оваа светилка има 4 изборен 10ти / 30 години / 60тите / 90тите години тајмери, во зав

DEN 575.52

Еднокопче за контрола : ноктите светилка има еден допир на копче, која може да се вклучува и исклучува со

DEN 832.56

9 инчен Тежина : Околу 54 W Помине Светилка води до лек УВ Гел / Градител Гел / LED Гел и сите видови на гелови

DEN 360.00

➧ Помине светилка фен за надградба, моќ надградба на 48 W, оригинални сонцето светилка SUN5, со користење на

DEN 4613.28

УВ / LED Помине Светилка : Усвојување LED & УВ двојна извор на светлина, оваа помине светилка имитира природн