.

.

Со попуст
Свежо Кутија Херметички Храна Садови од не ' Рѓосувачки Челик Ручек Бенто Кутија со Видливи Прозорец за Овошје, Супи, Салати Сет од 3 Чување на Кутии Херметички (Капа

Свежо Кутија Херметички Храна Садови од не ' Рѓосувачки Челик Ручек Бенто Кутија со Видливи Прозорец за Овошје,

DEN 4041.36

Од стока
Во магацинот

Замислете будење секое утро и одење до кујната за да се направи некои појадок, се најде се што е уредно организирани.Веќе не се неуредна, можете да добиете се што сакате многу брзо.Садовите за складирање одлична за индукција, ручеци, овошје, супи, kimchi, сосови.Ручек кутија се направени од не ' рѓосувачки челик, Својата капакот е изработен од пластика.Snap-на капаци обезбеди херметички, leakproof печат да се зачува свежината и спречување на храна од протекување и одлевање.Храната контејнери обезбеди доволно храна за складирање.Земете контејнери на училиште, работа или на патување за удобен snacking.Херметички, простор за заштеда на садовите за складирање се задржи вашата Сува храна свежа.Исто така се одлични за чување на занаети и играчки, во бањата или канцеларија – можностите се бескрајни.Бренд Име : Складирање Container Tank материјал : не ' рѓосувачки steel Lid материјал : plastic Uses : овошје, салати, ореви, зеленчук, итн.Карактеристики : лесен за cleancontain : Складирање сад x3 These херметички кујна организација и садовите за складирање не се само идеални за чување сува храна, како што се шеќерот, житарки, ореви, овошје, тестенини шпагети и кафе, но, исто така, совршен за задржување на течности како што е сок, супа, и повеќе.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 796.56

Серија 60 Општа Намена Реле, 2 столбови 10 Amp.Спецификации : DPDT 10 A, 240 V AC калем, Ag Ni контакт.Lockable тест копчето &

DEN 2071.20

Сина Алое Гел за Бричење moisturizes кожата во текот на сечилото апликација за да се обезбеди непречено & напо

DEN 258.72

Челик често се користи во апликации каде сила е примарен.Цинк позлата отпорен на корозија и има рефлект

DEN 1324.80

Серија 56 Минијатурни Моќ Реле, 4 столбови 12 Amp.Спецификации : 4 PDT 12 A, 120 V AC калем, Ag Ni контакт.Серија 56 Миниј

DEN 239.76

100% Памук 8 Pack Трендовски и Стилски Лига Bibs – Panda Ear bandana bibs функција 8 обичај и уникатни дизајни, кои се мод

DEN 2241.60

На канцелариски бироа, простории за состаноци, приеми, итн., тоа може да обезбеди било кој професионален

DEN 815.76

✍ МУЛТИ ЦЕЛ : Здрав Големи кутии може да организирање и чување на бебе производи, облека, чевли, дете игр

DEN 548.88

Целосно Компатибилен со CCDTRV218 E CCDTRV107 DCRTRV116 DCRTRV245 DCRTRV940 E CCDTRV108 E MVCCD250 DCRTRV25 E DCRTRV480 E DCRTRV345 E DCRTRV140 HVRA1 J DCRTRV19 E.Бат

DEN 359.76

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба ✿ ДизајнНашите жени водоотпорен престилка е б

DEN 1147.20

Големина : 7 / 64инчен.Должина : 3.6инчен.Обележани и Barcoded.Хексадецимален Совет Хексадецимален Копчето Lклу

DEN 390.96

【Премиум Квалитет】парична Казна изработка, целокупната борбата против третман, трајни, висока цврсти

DEN 431.76

[Десет Бои за Да Изберете Од И Вистински Пука]Сите слики на i Phoen X / XS кожен паричник случаи се во вид на ви

DEN 220.80

Хексадецимален Краток рака LКлуч.Прецизност намали завршува обезбеди целосен ангажман.Алатки се Напра

DEN 311.76

Чување на Кутии Симпатична лента за носител со деликатна кожа текстура и 300 D ПВЦ, само треба да се избриш

DEN 621.60

Оксфорд ткаенина.Оваа Расклопна самостојна перење кошница направен од висококвалитет на Оксфорд ткаен

DEN 4397.04

Работа : Земете алатка, инсталирајте соодветните соодветни пластични приклучокот.Инсталирање алатки з

DEN 3408.00

Прецизност земјата за цврсти вретено контакт 100% се проверуваат за контрола на квалитетот.Вредностцени

DEN 753.60

На KS АЛАТКИ брендот секогаш стоеше за висок квалитет, атрактивна ценаперформанси сооднос, решение орие

DEN 328.80

Lклучеви за хексагонална штекер завртки.Хексадецималенplовозможува хексагонална штекер завртки за да с

DEN 1065.60

Сите Стакло Дестилација лактот се Направени од дебели одделение лабораторија Borosilicate 3.Ние ги доставува

DEN 1512.00

Class Читање Xxperience Нашиот кревет остатокот перница може да го заклучите вашиот идеален полулегнал агол, н

DEN 239.76

Деца Кревет Здолништа се специјално создадени за да се координираат со деца постелнина сетови.Ова Дете