.

.

Со попуст
Мраз И Оган Музика Копче За Коса Четка За Wet & Сува Коса Воздух Перница Чешел Detangling Четка Масажа На Скалпот Hairbrush За Сите Типови Коса - За Жени, Девојки, Мажите

Мраз И Оган Музика Копче За Коса Четка За Wet & Сува Коса Воздух Перница Чешел Detangling Четка Масажа На Скалпот

DEN 311.76

Од стока
Во магацинот

- Постои Една Мала Дупка Во Airbag Перница, Која Може Да Циркулира Воздухот, Одржување На Притисокот На Воздухот Во Рамнотежа, И Донесе Повеќе Еластичноста И Подобра Масажа Искуство.Препорачана Логистика Превоз Време : 5-12 Дена.Секојдневна Употреба Ќе Добие Поздрава, Неспокојот, Помеки И Shinier Коса.Мраз И Оган Музика Копче За Коса Четка За Сите Типови Коса, Заштита На Вашата Косата Од Оштетување, Направете Ја Вашата Коса Здрав, Посмирен И Лесно Да Се Manage Size : 8.Косата Четка - Нашиот Воздух Перница Масажа Чешли Направени На Квалитетна Abs Пластика, Најлон Игла И Tpr Воздух Перница.Од Салата За Статистика, Влажни/Сува Гребло Четка Е Доволно Мал За Да Ги Означите Заедно Во Чанта Или Tote Торба За Лесно Губење На Четкање И Detangling On-The-Go.Стандард Логистика Превоз Време : 7-15 Дена.Се Грижи За Вашата Коса - Мразот И Огнот Копче За Музика Влажни Може Да Се Применува Оваа Четка За Да Чешел Косата Кога Ќе Удар Вашиот Косата, Сува Вашата Коса Побрзо И Зачувај Вашето Време.- Се Минимизира Триење, Елиминирање На Статични И Frizz, Додека Detangling Без Никаков Напор.- Detangle Коса Само За Никаде.И Промовира Циркулацијата На Крвта И Ослободување На Заморот.7 Inch Material : Abs Пластика+Најлон Игла+Tpr Воздух Cushion Feature : - Најлон Иглички И Detangler Топки Планирам Преку Било Кој Тип На Коса Чешла Од Tangles Без Напор, Без Влечење, Уникатен Конфигурација Ќе Помогне Да Се Спречи Губење На Кршење, Печат Во Сплит Завршува И Да Се Намали Frizz Лесно.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 227.76

Тоа зема дури и најдобрите малку нејасни честички од базата на косата четка.Кожата на секоја коса од тоа

DEN 143.28

Ние сме посветени на создавање на високо квалитетни производи кои се напор, покачена и лесен за употреб�

DEN 287.76

Влажна или сува, дебели или тенки, права или кадрава.Пакетот вклучува : 1pcs Гребло чешел, 1pcs Широк заб чеше

DEN 551.76

Особено погоден за средна и долга коса.Погоден за сите типови на коса.прашува : 1 Добредојдени да ги спод�

DEN 242.16

Фини детали занает дизајн, дрвена рачка за подобар стисок искуство.И погоден за берберот продавници и д�

DEN 1310.40

Ергономски дизајниран дрвена рачка вклопува удобно во вашите раце.Лесна и компактна големина лесно да �

DEN 126.96

【DETANGLING ЧЕТКА ЗА ЦРНА ПРИРОДНА КОСА】Detangler четка е совршен за Африканско Американски косата со супер кад

DEN 1199.76

Од чистење на материјали и алатки, на целиот пат низ да лична нега четки и производи за нега на кожата, Це

DEN 201.36

Комбинација алатка : користење на пластична четка страна на црна двојнораководител на косата четка за ч

DEN 2066.40

На ергономски лакформа се справи со одговара на лак на раката, па тоа нема да биде уморен по долгорочна у

DEN 215.76

ИНТИМНИ ДИЗАЈН : Секој четка detangler има отстранлив стои дека се прилагодува на растојание помеѓу влакнат�

DEN 311.76

Од Салата За Статистика, Влажни / Сува Гребло Четка Е Доволно Мал За Да Ги Означите Заедно Во Чанта Или Tote

DEN 263.76

Опис Лесен за користење : четка е дизајниран во заострените форма и дршката е на соодветна должина, пого�

DEN 597.36

Погоден за секоја фризура и коса должина.Висок Квалитет на Материјалите : Направен од висококвалитетна

DEN 664.80

Карактеристики : скалпот massager е еластична и може да се движи со косата, а со тоа намалување на болката и н

DEN 134.64

Високо квалитетна професионална четки.Промовира здрав раст на косата.Создава неверојатни стил.Објекто

DEN 1240.80

Земја На Потекло : Кина.Број на модел : SG7303 / 8 Пакет Димензија : 7.99999999184" L x 0.49999999949" W x 0.399999999592" H...

DEN 154.80

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : На Дијана 9Ред Професионално Стилизирање Четка е специјално направен со 9 редови од н�

DEN 208.80

Совршен Четка За Секојдневниот Стајлинг,.Добро За Сите Типови Коса,.Четка За Detangling И Чешла Косата.Дизајн

DEN 191.76

Нашите detangling коса четка карактеристики долго влакната, кои ќе масажа на вашиот скалп и мазна вашиот кад�

DEN 384.48

Производителот гаранција може да не се применува.Минималната возраст : 4 месеци.Максимална возраст : 3 го

DEN 479.76

Оваа четка е екстра долг влакната.Не за Туш четкање или се Мијат и стилови тоа ќе го оштети вашиот четка �

DEN 886.80

Ако вашата коса е во потрага малку досадна и безживотни, вие не сте сами.Природно Состојба на Косата : Бо�

DEN 377.52

Како направени за вашата чанта, сјајот на косата четка untangles вашата коса безболно и толку прекрасна што �

DEN 196.56

Мек и флексибилен влакната овозможува лесно обликување на косата без snagging.Ја прави косата ослободени о�