.

.

Со попуст
Урбан Алхемија Термички Третман Капа - Ludus Tenoris се Востановуваат - Маска за Коса Совршен за Оштетена Коса и Скалп - Богата со Протеини и Витамини Извлечена од Macadamia, и ?

Урбан Алхемија Термички Третман Капа - Ludus Tenoris се Востановуваат - Маска за Коса Совршен за Оштетена Коса

DEN 167.76

Од стока
Во магацинот

Отстранете по 15-20 минути, а потоа исплакнете ја косата со млака вода.На absorptive капацитет на косата и скалпот е оптимизиран за максимизиран грижа дома.Поврзување со автентичен, креативен, perfectionists, кои се меѓу најдобрите во класата.НИЕ ЖИВЕЕМЕ во ФРИЗЕРСКИ : Од фризери, за фризери, Урбани Алхемија е совршена симбиоза на идеја, креативен процес, и состојки кои произлегуваат од глобалните ресурси.ОЧИСТИ и ХИДРАТ : На LUDUS TENORIS Термички Третман за Регенерација Капа ја доловува топлината и ви дава силна, здрава коса со максимален интензитет.ДЛАБОКО РЕГЕНЕРАЦИЈА на КАПА : Посебни за оштетена коса и истакна скалпот, нашите Термички Третман за Регенерација Капа содржи екстракти од тимусот vulgaris и лето јоргованот кои обезбедуваат косата и скалпот со количини на влага.За длабоко регенерација, ќе се применуваат маска за коса да се мијат крпа суши косата и масирајте во скалпот.ПРИРОДНИТЕ ТЕРМИЧКИ ТРЕТМАН : возобновувањето Капа содржи протеини и вредни екстракти на витамини А, Б5, и Е содржано во macadamia, црна екстракт од ориз и panthenol дека сите зајакнување на косата структура.СТРАСТ ги ОБЕДИНУВА : Урбани Алхемичарот на мисијата е да се растури со конвенцијата врз основа на ентузијазам и страст за уметноста на коса облекување што ги поврзува фризерски преку границите.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 288.00

Пред се Протегала Плетење на Косата 26 Инчи 3 Пакети / Многу Професионални Чеша Бесплатна Топла Вода Пост�

DEN 816.00

Направени од добар квалитет железо материјал со бела ПВЦ обложена.Големина : 31mm→4.1 x 2.07 x 8.5 cm / 1.64 x 0.82 x 3.41

DEN 1439.76

Дали би сакале мека креветчето сет постелнина да се грижи за вашето бебе?Дали би сакале животно креветч�

DEN 2356.80

Ние се обезбеди најдобра услуга, ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ед�

DEN 2186.40

Јасно читање : нагласување дигитални цевка е јасно прикажан и читање може да се расчисти дали тоа е се ко

DEN 719.76

ОСТРИ ДЛЕТО ГЛАВИ резби во Дрво длето поставува доаѓа наострен и усовршуваа надвор од кутијата.КВАЛИТЕ

DEN 767.76

Покрај тоа, таа е посветена на датотека област и повеќе прилог прегради, кои можете безбедно чување на р�

DEN 4751.76

Генератор Тип : Постојан магнет AC.Номинална Капацитет : 420 W.Алтернатор Домување : Polyamide , Систем Напон : 12 V

DEN 8376.00

Производ нагласува : Пренесен комплет со два 12" subwoofers Wired за 2 ohms вкупно impedance Polypropylene конус со дијамант ни�

DEN 1420.80

Избор на четири големи дланка компонентите.Ергономски пепел тврдо рачки удобно се вклопуваат во вашата

DEN 1158.24

МАТЕРИЈАЛ : Анти Замор Винил Перница Пена.ДЕБЕЛИНА : 3 / 8 инчи.ТОП ПОВРШИНА : Текстура Шема.ТЕХНОЛОГИЈА : е

DEN 359.76

7(W) x 1(H) инчи.Нашата кука со 3 M е лесно да се користи и помага да се задржи вашите ѕидови во потрага убава С�

DEN 1530.24

Висок метал отстранување стапка.Посебни абразивни зрна формулација за долго производ живот.Одлична ди�

DEN 335.76

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ПРОИЗВОДИ се Има одгледува преку поддршка на задоволни клиенти низ целата земја, Go2 Kit

DEN 719.76

Тежи 1lb, 12 оз (808g).На дното има 5 малите испакнати нозе да стојат на.НАДВОРЕШНИТЕ ЏЕБОВИ Пред : Два 10" широк �