.

.

Со попуст
25 Пакет Чиста Бела C9 LED Замена Светилки Фацетирани Чиста Бела LED Божиќ Сијалица 2 SMD Led диоди во Секоја Сијалица се Вклопува E17 Приклучок за Комерцијални Одделение Вна

25 Пакет Чиста Бела C9 LED Замена Светилки Фацетирани Чиста Бела LED Божиќ Сијалица 2 SMD Led диоди во Секоја

DEN 671.76

Од стока
Во магацинот

ВРВЕН КВАЛИТЕТ на : Комерцијални одделение LED светилки кои траат во просек 50.000 часа.Овие LED светилки исто така се отпорни на кршење и се направени од издржлива пластика, материјал кој ќе застане за да сите видови на временските услови.ЗАШТЕДА на ЕНЕРГИЈА : Преку користење на Led диоди, ќе се намали потрошувачката на енергија од страна на повеќе од 90% во споредба со традиционалните блескаво светилки.Овие светилки се исто така dimmable и може да се користи со светлина, контролори и Божиќ светлосно шоу софтвер.УЛ Наведени За Внатрешна и Надворешна Употреба.ДЕКОРАТИВНИ ОСВЕТЛУВАЊЕ : да ги Користите овие светла C9 LED светилки за Божиќ, празници, свадби, партии, или било која друга прилика која се повикува за декорација и осветлување.Пакување од 25 C9 LED Замена Bulbs Color : Чиста White Fits E17 Средно Base Dimmable за Употреба во Светло Покажува Итн.0.8 W по bulb UL Наведени за Внатрешна/Надворешна Употреба.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1396.80

Мал Преглед Транзистори.LED Optoelectronic (10 Парче Многу).Нови, никогаш не се користат во делови.Спакуван во ESD б�

DEN 720.00

Овој водоотпорен и пареа доказ капка светлина карактеристики на rubberized изолирани рачка за да се обезбед�

DEN 407.76

Лесен за Инсталација : Одговара за стандард E12 база, едноставно се инсталира на сијалицата директно во с�

DEN 1566.48

Автоadhesive3 метар лента за поддршка овозможува брзи и едноставни за инсталација.Може да се скрати за да cust

DEN 477.36

Голема вредност – 1 LED сијалица со 1100 lumens на светлината на излез на само 12 watts.Го замени стариот блескаво �

DEN 643.20

И LED светлата емитираат светлина во Жолта, Згора на тоа, ние нудиме 20cm долго пред жичен led, па можете да ги

DEN 3978.72

Карактеристики : .Лесно да се инсталира.Таванот reccessed монтирани.Возачот inlcuded, поддршка AC110 V, AC220 V, AC85230v.Ви�

DEN 3312.00

3 Watt / Инфраред Црвена / 680690nm / 1020 LM / 42mil чипови / 140 степен Емитирачки Агол.На текст(DC) : 700m A / 2.2 V2.6 V (На�

DEN 479.76

60 ВАТИ LED СИЈАЛИЦА : Секој dimmable сијалица има боја температура од 3000 kelvin, која произведува мека бела боја; �

DEN 263.52

Класичен LED Кафе Светла (18ft; 9 Акрилик Светилки) Комерцијални одделение за дообработка.постојана надворе

DEN 983.76

Опис на производот : Кога нема електрична енергија, вклучување на прекинувачот, на итни LED светло е вклуч

DEN 407.76

♥БОЈА TEMP на овие Антички Гроздобер led светилки се екстремно супер светло.Контактирајте со нас за замена

DEN 1007.76

Каде можам да го користите BR сијалица?.Sunco LED Smart Светилки може да се постави за Автоматизација во Smart Живо

DEN 1290.24

Главно се користи за декорација цели, убаво дизајниран и модерен.Може да се користи за затворен осветлу�

DEN 647.28

Вклучени во кутија е : 1 LED сијалица со вжарено.Идеален за резиденцијални, привезоци, sconces, и Таванот Тела.�

DEN 538.08

Извор на енергија 100 (W).Прозрачна флукс 5500 (lm).Оперативен Напон 100277 (V).Спецификации 100 W 100277 V.Димензии 295 * 402

DEN 1101.60

На 10 вати LED светилка кои се користат во овој модул се произведува речиси 3 пати на осветлување на блеска�

DEN 196.56

Светлинатаемитирачки диоди се користат во замена на автомобилот dashboards, камиони, и мотоцикл инструмент �

DEN 2158.80

НАЈСВЕТЛИОТ ви Даваат 600 lumens на јасни, квалитет осветлување која е совршен за секој атмосфера и посветл�

DEN 880.80

Оваа рачни инспекција капка светлина се нуди во црвено и сино зелено, жолто и бело светло излези и е идеа

DEN 695.76

Зачувајте до 85% на вашата енергија сметка – Енергетски ефикасни 12 вати LED светилки да го замени вашиот 75

DEN 362.40

(2)LED Светилки G8 2 Watt=20 Watts JCD Тип 20 Watt G8 T4 120 V 20 W Anyray AG8 CL28 Боја : Бело Летно 6000 K.G8 База , Работи со 110 Volt , 120 Volt и 13

DEN 714.96

GU10 Led Светилки Топло Бела 2700k Dimmable Сијалица 5 W го Замени 50 W Халоген, 120° Зрак Агол 500 LM за Вдлабнати Песна О�

DEN 333.36

, може да има мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографии и вистински објекти. Романот светилк

DEN 156.72

Зрак Шема : 120Степен; LED Количина : 3 Led диоди; LED Type : SMD 5050;.Лумен (Макс) : 40 Лумен; НЕМА Поларизирана; погонски

DEN 302.40

Multilayer Керамички Чип (MLCC) Capacitor Surface Mount (SMD).Фиксна Capacitor (100 Парче Многу).Нови, никогаш не се користат во дел�

DEN 2150.40

Керамички Surface Mount (SMD) Чип Отпорник.Фиксна SMD Тенок Филм Отпорник (10 Парче Многу).Нови, никогаш не се корис�