.

.

Со попуст
330lbs Моќ Кула се Повлече До Тренингот Натопи Станица Прилагодливи Натопи Стои Мулти-Функција Дом Салата Сила за Обука Фитнес Опрема ,Црно-Црвена

330lbs Моќ Кула се Повлече До Тренингот Натопи Станица Прилагодливи Натопи Стои Мулти-Функција Дом Салата Сила

DEN 3070.80

Од стока
Во магацинот

Тоа е разноврсна и се натопи станица фитнес опрема за губење на обука дома, салата или канцеларија.Моќ извира покриени од еден ден.TTo се осигура дека тие не се тресат, нашите масло потопување станици се користи за заклучување на ореви да се одржи на заострените завртки, наместо на заварување техники.Спецификација : Боја : Црна&Red Material : Челик + СТП + Foam Product Димензии : 90x102x182-232cm/35.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Потопување станица се состои од цврсти челична рамка и фигура-осум база, со максимален капацитет од 330 кг, па тоа е постабилна и побезбедна.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1343.76

Висина на повлече до лентата може да биде прилагодена од 64" на 88", со цел да се одговара за сите тип на тел�

DEN 7225.68

[Size] Се прошири големина е 41.3 "L x 37.8" W x 72.6 "92.3" Х Backrest : 9.4 инчи x само 11,6 инчи x 15.7 инчи, потпирач за перница : 9.6

DEN 1679.76

【ПОВЕЌЕ ВЕЖБА ИЗБОРИ】На натопи барови ви овозможи да се изврши на различни вежби, како што се бар вежби

DEN 6382.56

Моќ Кула е разноврсна натопи станица фитнес опрема за губење на обука дома, салата или канцеларија.Со ов

DEN 1343.76

Храбар на дебел материјал, густи квадратни челична цевка, безбеден и сигурен.Мултифункција уред : На 8in1

DEN 9576.00

Тешки Изградба : тешкидолжност челична цевка рамка обезбедува стабилна поддршка за моќ кула.У облик на �

DEN 2008.80

Сигурен обука можности : Нашите натопи станица прави вашата домашна фитнес центар : еден triceps тренер, на

DEN 1199.76

【ТЕЖИНА СИЛА за ОБУКА】 Едноставна, преносни, сепак, мултицел тежина сила за обука опрема нуди бескрајн�

DEN 17974.08

На четворни стабилна шасија и проширена база се направи овој уред многу стабилна и нема да се тресат.Без

DEN 1370.40

PARALLETTE БАРОВИ : Цврсти нерѓосувачки челик конструкција со висока густина, не се лизга комерцијални оддел

DEN 3119.76

????【Мултифункционален фитнес рек】????Оваа власт кула со клупата вклучени : висина прилагодливи се повле�

DEN 2174.40

Ние ќе им обезбеди на клиентите со висококвалитетни производи и искрена служба како и секогаш ????【Лесно

DEN 1343.76

Со голем број на места и позиции, можете да сите околу обука стомачните мускули, рака, грбот, градите, рам

DEN 2246.40

Кревање кревет за да може ефективно да го вежба телото, ефикасно извршување на различни спортски, pushup пр

DEN 1175.76

[Зајакнување на Твојата Контрола] : Зголемување на енергија и издржливост со Излезат!Целосна Големина н�

DEN 304.80

Цврстата Конструкција : Оваа Власт Кула е направен од висококвалитет челик структура, која може да го из

DEN 3359.76

ТЕШКИ ИЗГРАДБА : тешкидолжност челик (6cm)цевка рамка обезбедува стабилна поддршка за моќ кула.Со У облик

DEN 2104.32

Може да се туркање себе си премногу тешко.Вие не треба да се направи сите ваши вежба на едно време.Слушат