.

.

Со попуст
Црна Облека Перниче за Патување и Складирање, Дише, 24 инчен x 55 инчи x 5 инчен со Патент, со Mesh Џебови за Одговара Tuxedos Фустани, Капути

Црна Облека Перниче за Патување и Складирање, Дише, 24 инчен x 55 инчи x 5 инчен со Патент, со Mesh Џебови

DEN 342.00

Од стока
Во магацинот

Неспоредлив Издржливост И Неспоредливо Практичен Дизајн Заборавајте за поевтино направи костум и се облекуваат патување облека, кеси, кои се лесно да се искинале еднаш и за сите!Оваа неверојатна еден костим облека торба е направен од врвен квалитет, мека, дише, здрав, еко-пријателски, киселина-бесплатно, не-плетени, рециклираат полипропилен материјал кој обезбедува максимална заштита.Тоа е совршен за уредно чување на вашите костуми, фустани, блузи, leathers, tuxedoes, furs, и многу повеќе, чувајќи ги во одлична состојба.На трајни, водоотпорен, платно-како материјал ќе ефикасно да се зачува свежината, што ќе ви овозможи да се уредно продавница, да организира, и да го носи вашиот одговара кога ќе патуваат.Продавница И Да Го Носат Вашиот Одговара Со Голема Грижа Благодарение На Најдобри Патуваат И Складирање Одговараат На Облека Торба Која Е Сега На Располагање На !Облечен во костум може да го подигнете вашиот стил, додавајќи луксузни допир на вашиот изглед и ви помага да се издвоите.Покрај тоа, во различни големини, заедно со целосна должина и кратко одговара, здрав центар патент и засилен виси отворање направи овој црн костум облека торба многу корисна патување и складирање кој што може да се приспособат на повеќето големини на машка облека и formalwear.ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Состанок на сите ваши барања и одржување сте задоволни е наш приоритет.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 914.40

Производ може да се користи на два начина.По ваквиот развој, може да се користи како свадба прашина маск�

DEN 265.44

Тоа може да insulate влага и да се спречи облека од станува влажна.Тоа може да insulate прашина и задржи облека д�

DEN 527.76

2 Пакети Виси Облека, Торби за Складирање : Облека рек поклопецот е направен од лесен PEVA, облека торба пок

DEN 141.36

Тоа може да insulate влага и да се спречи облека од станува влажна.Тоа може да insulate прашина и задржи облека д�

DEN 489.60

Можете лесно може да го добие домаќинството понудата која доаѓа со здрав патент што ви овозможува непре

DEN 134.64

) М Димензии : 60cm х 120cm / 23 【Лесно Складирање】 торба лесно може да се здипли во мали димензии, а тоа е многу

DEN 435.60

Тоа може да се изолира прашина и е во состојба да се чуваат во запечатени состојба.Со транспарентен проз

DEN 450.00

Тоа може да insulate влага и да се спречи облека од станува влажна.Тоа може да insulate прашина и задржи облека д�

DEN 1413.60

Рамо опфаќа за одговара на 24" широк со засилување на закачалка отворање е лесно да се оди преку со станда

DEN 410.16

10 јасно одговараат / облека покрива со целосна должина zip.Јасно економија showerproof PEVA идеална должина за �

DEN 335.76

Страна Патент & Мала Дупка : Мазна метал патент е дизајниран на страна.Чувајте ги Вашите Алишта Уредни : О

DEN 631.92

Одговара за овие прилики : Cloakroom; Изнајмување на Куќа; Поднесување Куќа; Куќи; Спална соба; Вила; Изнајмув�

DEN 667.20

Прирачник за мерење, ве молиме оставете малку грешки на големината.Лесно да се Најде Облека : Проѕирни д�

DEN 900.00

4 GUSSET : се Обезбеди доволно простор за складирање, секоја виси облека за складирање е поширока од други о�

DEN 479.76

Патент дизајн со патент клип : Лесно и безбедно за употреба, без патент лизгање грижи.Практична облека з�

DEN 265.68

Издржливи, па тоа нема да носат или солза и материјал брише се чистат со влажна крпа.Совршен за бесење фу

DEN 751.20

Облека, чанти се направени од дише неплетени ткаенини.Заштита на вашата облека од прашина и миленичиња �

DEN 720.00

Засилен шевовите се спроведува за дополнителна сила, товарот капацитет е двојно поголема.【2 НЕРЃОСУВАЧ

DEN 1255.20

Висок квалитет на материјал За складирање кутија е направен од висококвалитетни PP пластика, нетоксичн�

DEN 2172.00

Мерење грешка дозволено е 13cm.By користење на нашите производи ќе го подобрат вашето искуство и да се подо

DEN 106.32

Дека нож е на работ е точна, и дека картичка е фирма без протекување.Тридимензионални сечење, за да права

DEN 2205.60

Дозволете да ги организирате вашите облека лесно.Спецификации : Димензии : Тип : 60*90cm Type Б : 60*110cm Type C : 60*130cm

DEN 942.96

Времето за испорака е 1015 дена, и се врати опсег е за 30 дена.Сепак, ние се стремиме да се минимизира боја ра

DEN 309.36

Тоа може да insulate влага и да се спречи облека од станува влажна.Тоа може да insulate прашина и задржи облека д�