.

.

Со попуст
Blackfire со Klein Алатки Тактички Светилка, Извртување Магнетна База за Раце Слободна Употреба, ПРЕДВОДЕНА од 250 Лумен, 5 Режими, BBM980

Blackfire со Klein Алатки Тактички Светилка, Извртување Магнетна База за Раце Слободна Употреба, ПРЕДВОДЕНА

DEN 719.76

Од стока
Во магацинот

Светла LED : бела високи Перформанси КРИ LED (висок, низок, СОС).Контрола : солиден машински алуминиумски тело, crenulated рамки, knurled површината ви нуди сигурен зафат.Бела LED : висок, низок, & strobe.Силна магнетна база поддржува своите трајни алуминиумско тело.На Blackfire Пресврт Тактички LED Светилка, BBM980converts од светлото агол/вртливата светлина со едноставна промена на главата.Совршен за Ранци, кошула џебови, ремени, итн.Зелена / Црвена LED режими.Зелена LED диода.Тоа е крајот капа магнет што ќе може да се закачите на било кој метал површината за да се обезбеди hands-free осветлување.Пресврт тактички LED светилка има 10, 000 циклус притисни копче се префрлите на контрола на 3 LED бои и 5 различни начини : бела високи Перформанси Кри (висок, низок, СОС), Црвена и зелена.Челик Џеб Клип.Кога го користите светне-блиски, понекогаш моќни LED може да биде премногу светла.Зелена LEDRed LED.Обидете се со зелена или црвена функција за полесно прикажување.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 2179.20

Керамички Surface Mount (SMD) Чип Отпорник.Фиксна SMD Густата Филм Отпорник (100 Парче Многу).Нови, никогаш не се кор

DEN 2071.20

Сина Алое Гел за Бричење moisturizes кожата во текот на сечилото апликација за да се обезбеди непречено & напо

DEN 2241.60

На канцелариски бироа, простории за состаноци, приеми, итн., тоа може да обезбеди било кој професионален

DEN 239.76

100% Памук 8 Pack Трендовски и Стилски Лига Bibs – Panda Ear bandana bibs функција 8 обичај и уникатни дизајни, кои се мод

DEN 326.40

Избегнувајте користење на премногу сила кога прилагодување на големината за да се спречи прстен од крш

DEN 647.76

Support : Поддршка исечете : компатибилен со ТРИМ Поддржува NCQ инструкциското множество Поддржува ТРИМ инст

DEN 3408.00

Прецизност земјата за цврсти вретено контакт 100% се проверуваат за контрола на квалитетот.Вредностцени

DEN 501.60

ПОСВЕТЕН НА EXTRAODINARY ЧИТАТЕЛСКО ИСКУСТВО уникатен дизајн на нашиот сопруг перница може целосно да се опу

DEN 1204.80

Совршени за кревет одмор, троседот стол седи, канцелариски работи, патувања дремка, студентите учат, бр

DEN 4397.04

Работа : Земете алатка, инсталирајте соодветните соодветни пластични приклучокот.Инсталирање алатки з

DEN 455.76

【Cam Shield Свилен Магнетни Силикони Случај】 САМО компатибилни со i Phone 13 Про Max 6.7 инчен 2021, Не за други уреди

DEN 220.80

Хексадецимален Краток рака LКлуч.Прецизност намали завршува обезбеди целосен ангажман.Алатки се Напра

DEN 1147.20

Големина : 7 / 64инчен.Должина : 3.6инчен.Обележани и Barcoded.Хексадецимален Совет Хексадецимален Копчето Lклу

DEN 3930.96

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Џејмс Spence Автентикација.Категорија; Autographed Голф Pin Знамиња.Даг Ford

DEN 10222.80

Лесно се апсорбира.Помага во одржување на заеднички и сврзно ткиво, здравје и еластичност.Одржува здрав

DEN 647.76

Добар подарок за пријатели, семејство, итн.Дијамант насликани дијамант е произведен во однапред според

DEN 1346.88

100% сосема нов.Повеќе погодно.Двете опции се изборни.Издржливи и долг животен век.Лесно користење на авт