.

.

Со попуст
Lishiny Интензивна Дамка Смена Паста за заби Белење на Анти Крварење на Непцата за Четкање на Забите (Страст Овошје)

Lishiny Интензивна Дамка Смена Паста за заби Белење на Анти Крварење на Непцата за Четкање на Забите (Страст

DEN 1360.80

Од стока
Во магацинот

Оваа Интензивна Дамка Отстранување Белење на Паста за заби е најефикасен дамка-смена, со тоа што употребата на силни средства за чистење моќ на сода бикарбона.Спречување на расипување на забите; зајакнување на забите и непцата.Спецификација : Состојки : сода бикарбона,билни extracts Blue : Боровинките вкус, refreshing Purple : Страст овошен вкус, заштити непцата и вклучува : 1 x Паста за заби.Забелешка : Крај на боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлосен ефект.Ги отстранува dirts и остатоците од храна додека неутрализирање плакета киселина.Карактеристики : Оваа Интензивна Дамка Отстранување Белење на Паста за заби е најефикасен дамка-смена, со тоа што употребата на силни средства за чистење моќ на сода бикарбона.Ги отстранува dirts и остатоците од храна додека неутрализирање плакета acid Prevent расипување на забите; зајакнување на забите и gums Fruity вкус да ја напуштат вашата уста сите-ден свежина.Направени со билка екстракти, ова е крајна безбедно решение за сите на кафе, чај или чад љубовници, кој ви дава видливи белење ефект како и целосна заштита на вашите непца и заби со новак здив.Направени со билка екстракти, ова е крајна безбедно решение за сите на кафе, чај или чад љубовници, кој ви дава видливи белење ефект како и целосна заштита на вашите непца и заби со новак здив.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 585.36

НАШИТЕ ПАСТА за заби Е СУРОВОСТСЛОБОДНИ и НИКОГАШ не се ТЕСТИРААТ ВРЗ ЖИВОТНИ : Лиан Стил Corporation произво

DEN 335.76

По мерка на детето формула : Тоа е флуоридбесплатно, глутенслободни и шеќерfree, без насмевка и бои, соврше

DEN 239.52

Нежно & Ефикасен Стоматолошка Грижа За Кучиња Пријателот е Најдобро Орална Нега Гел има мазна текстура

DEN 2013.60

Состојки се фокусираат на спречување на стоматолошки заболувања, особено забоболка, забниот кариес, ра

DEN 192.00

На Mc Kesson од 1,5 мл паста за заби е достапна во удобен стискаш цевка за леснотијата на користење.Оваа Mc Kesson

DEN 479.76

(3) Woo Bamboo!Слатка Цимет Паста за заби 4 мл 98% Природно Добиени Паста За Заби.Глутен + Флуорид Слободни.Вегет

DEN 914.40

КОМБИНИРАЊЕ на НАУКАТА + WELLNESS Нашата празнина превенција паста за заби носи заедно научно докажано, ефе

DEN 240.00

ПОМАГА во СПРЕЧУВАЊЕ на КАРИЕСОТ : Содржи пакување од 1 (4.2 Унца) бојабесплатно и природни паста за заби с

DEN 335.76

Поради различни прилагодувања на екранот, вистинската боја на производот може да биде малку поинаков о

DEN 287.76

365 од Целата Храна Пазарот на производи за да ви даде дека танцдолунаходниците чувство, виртуелна ходни

DEN 310.80

НаноHydroxyapatite е ефикасен Флуорид алтернатива.На нано големина на честички remineralize забите, создавајќи поси

DEN 239.76

Флуорид Слободни и SLS (Натриум Lauryl Сулфат) Слободни.Содржи 36% Ксилитол исклучително ја инхибира плак.Nanosi

DEN 259.92

Вклучува Aquafresh Екстремни Чисти Паста за заби, Близнак Pack и Aquafresh Празнина Заштита Паста за заби, Кул Нане,

DEN 357.60

Промовира силна глеѓ и поправка на оштетените глеѓ, бели заби, и се борат против лош здив.И тогаш четкање

DEN 599.76

Природно freshens здив.Вкусови, па добро тоа ќе им помогне на поттикне за подолго забчеткање време.Формулир

DEN 160.32

Ја обновува и одржува природната белина на забите.Ги отстранува дамките од кафе, чај и цигари.Ефикасно и

DEN 1706.40

ПОМАГА во СПРЕЧУВАЊЕ на забен камен ИЗРАСТОЦИ : Содржи 1 5.5унца цевка на ФлуоридСлободен Antiplaque & Белење н

DEN 1843.20

Том е На Мејн.Злите Свежо!Долготрајни Свеж Здив Паста за заби користи моќен природен вкус масла и патент

DEN 1055.76

Докажано олеснување и дневни заштита за чувствителни заби.Ублажува на чувствителност на болка и да пом

DEN 596.40

Ние се додаваат природноизвлечена фолна киселина и Витамин Б, добра за бремени жени.Paraben слободни, Флуор

DEN 2028.00

Оваа SLS слободни и флуор слободни паста за заби има голема нане вкус што остава вашата уста чувство на чи

DEN 598.80

Над пет години на забен камен и плак слободни заби извештаи од hygienists, стоматолози, периодотолозите, паци

DEN 95.76

Исто така, таа има смирувачки, исцелување, Алое вера.И тоа е безбеден за секојдневна употреба!.Природнит

DEN 1199.76

СЛОБОДНИ НА флуорид, алкохол, натриум lauryl сулфат (SLS), parabens, и вештачки бои.Семејството на ОСЛ Про произво

DEN 359.76

Ultra DEX НискоАбразивни Паста за заби е клинички докажано ги избелуваат забите во рок од 14 дена од нежно oxidi

DEN 24.00

【Паста за заби Капак】 Забава паста за заби Капак, Диносаурус главата паста за заби topper капа, Смешни Сла

DEN 767.76

Оваа паста за заби со тројно дејство белење ја враќа природната белина на забите и се грижи за забите на

DEN 666.72

Случај на четири 4.2унца цевки на паста за заби (16.8 вкупно унци).Содржи уникатна микробубиството комбинац