.

.

Со попуст
AMBF WN1S8EX8N Стандард String Рана Природен Памук Медиуми 1 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 39 Инчен Должина, Полипропилен Јадро, Еден Отворен Крај/Пролет Крајот Капа Neoprene О-Пр?

AMBF WN1S8EX8N Стандард String Рана Природен Памук Медиуми 1 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 39 Инчен Должина,

DEN 602.88

Од стока
Во магацинот

Мастило и бојата елементи имаат 3-фаза мулти-шема ликвидација процесот нуди вистинска длабочина на вчитување и ја спречува core заслепувачки.75 до 40 инчи.AMBF е string рана елементи се произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирани машини за доследно извршување на тема проред.AMBF Стандард String Рана Филтер Кертриџ со Природен Памук Медиуми.Со 6 медиумите селекции и 15 micron рејтингот, ние сме сигурни дека за да се произведе елемент што го бараат.Прилагодени модели и проред нуди да се прилагоди на вашиот специјализирани апликации.Водечките-Edge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.5 Inc OD 39 Инчен Должина, Micron Оценка : 1 Micron.Стандардни должини од 9.Сите крајот капа конфигурации на располагање за да одговара на вашите постоечки домување.Произведено во САД.Филтер Димензија : 2.Прилагодени модели и проред нуди да се прилагоди на вашиот специјализирани апликации.Endcap & Заптивка : Еден Отворен Крај/Пролет Крајот Капа Neoprene О-Прстен/Заптивка.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 974.40

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 5470.32

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 398.88

Име на производ : Механички Печат;Керамички Ротари Прстен Големина : 20x 33x 12mm / 0.8" x 1.3" x 0.5"(Внатрешен D*OD*T).Г

DEN 263.28

Тие се кружни во форма, круг во кросдел.Висока отпорност на топлина,одлична отпорност на стареење и озон

DEN 198.96

Име на производ : Бакар Миење; Пакет Содржина : 5pcs x Бакар за Миење.Главната Боја : Бакар На Ѕвонење.Матери�

DEN 2039.76

Род : 2 1 / 4".Род : 5".Го заменува Дел Број : G110583, 1542916 C2 Ние Нудиме Бесплатен Превозот ПродавницаWide На Било Др�

DEN 211.68

Име на производ : Бакар Миење; Пакет Содржина : 2 парчиња x Бакар за Миење.Главната Боја : Бакар На Ѕвонење.�

DEN 5322.96

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 7771.92

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 5612.40

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 1012.80

Овој дел е исто така познат како : DK101198819 X21475 X1 / DK10119.8819 X21.475 X1.* / DK101198819 X21475 X1 / DK101 DK101198819 X21475 X1 Метрички З

DEN 131.76

[Size] 48.6 mm надворешен Дијаметар, 45mm Внатрешен Дијаметар, 1.8 mm пресек со Дијаметар [Цврстина] 70 A Durometer (Брег�

DEN 9068.64

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 4704.00

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 19341.84

SSS стил 2003 година е блокирам плетенка пакување, користење на Чисти PTFE предиво, засилен со aramid агли.На SSS с�

DEN 5165.76

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 628.80

14mm Внатрешен Дијаметар Пумпа за Вода Механички вратило печат Единствен Калем Пролет за Самоpriming пумпа Т

DEN 7755.36

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 1297.92

Одговара за Бунари со Дијаметар : 12 / 14 / 16 / 17 / 18 / 20 / 22 / 25 / 28 / 30 / 35 / 40 / 45 / 50 / 55мм.Opreating Температура : 20°C~+120°C Opr

DEN 9397.92

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 1658.40

SSS 2000 Готовиот производ ги задржува сите својствени на придобивките на флексибилни графит : отпорност н�

DEN 1692.00

Име на производ : Бакар Миење; Пакет Содржина : 5pcs x Бакар за Миење.Главната Боја : Бакар На Ѕвонење.Матери�

DEN 571.20

Една Нова Замена Вклопува John Deere Багер Кофа Цилиндар Печат Комплет Кој Им Одговара На Следните Machi.Акции

DEN 10178.64

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 9260.64

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол