.

.

Со попуст
LEGO Хобитот - PlayStation 3

LEGO Хобитот - PlayStation 3

DEN 599.76

Од стока
Во магацинот

Од креаторите на неизмерно популарна ЛЕГО Господарот на Прстените, доаѓа ЛЕГО Хобитот, инспириран од првите два филма во Хобитот Трилогија : Хобитот : Неочекувано Патување и претстојните Хобитот : Пустошењето на Smaug, продукција на Нова Линија Кино и Metro-Goldwyn-Mayer Слики (MGM), како и собирање на ЛЕГО Хобитот конструкции сетови.Интерактивна игра на ЛЕГО Хобитот им овозможува на гејмерите да се игра заедно со нивните омилени сцени од филмови и следи Хобитот Bilbo Baggins како што тој е регрутиран од страна на Волшебникот Гандалф да им помогне на Торин Oakenshield и неговата Компанија на Џуџиња.Се причестуваат во Богатство Потраги, рудник за скапоцени камења, да се откријат плен од непријатели, и занает, моќни и магични предмети или да се изгради огромна нови LEGO структури.Игра како вашите омилени ликови од Хобитот филмови, вклучувајќи Bilbo, Гандалф, и Џуџиња : Торин, Fili, Kili, Oin, Gloin, Dwalin, Balin Bifur, Bofur, Bombur, Дори, Nori и Ори.На патот, тој е воведен за да ravenous Trolls, опасни Orcs и, се разбира, Голум и неговиот скапоцен Прстен.Bilbo остава удобности на Shire на патување низ Средниот земјата за да им помогне на Џуџиња акција за повлекување на своите изгубени Кралството Erebor во рамките на Осамени Планински.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 623.76

Карактеристики : Снимање игра картичка ,Сите игри картичка е тестирана и гаранција работат совршено.За N

DEN 227.04

Приклучи се на Winx Клуб во своите најнови авантура Winx Клуб : Заштеда Alfea!Со цел да се фрли на добра забава, �

DEN 1440.00

Алекс Чен мора да го прифатат нејзиниот испарливи психичка моќ на Емпатија за да се открие вистината за

DEN 986.40

Новото, масовно мултиплеер игралиште режим.Земјатакршење, динамична игра мотор marries реалниот живот физ�

DEN 360.00

Вклучува четири класични игри : Сид Маер Цивилизација IV, Цивилизација IV : Команданти експанзија пакет, Ц�

DEN 935.76

Наскоро се заробени, и нивниот опстанок зависи од подмолност инстинкт и стручни вештини да се направи т�

DEN 714.00

На Tazmaniac Кралевите на Хаос се заробени вашиот ol' пал П*bert во нивната предавничка време warp.И, со речиси 40 оп

DEN 1288.08

Тоа Е Опасна Патека — Оној Кој Ќе Ја Земе Ezio Да Цариград, Срцето На Отоманската Империја, Каде Расте И Ар�

DEN 2159.76

WWE 2 K20 Smack Down! 20Годишнината Дигитални Бонус Содржина.WWE 2 K20 My PLAYER Удар Започне.WWE 2 K20 Педалот за гас 2 K повик�

DEN 542.40

Ова е Јапонски DS игра, тоа е целосно компатибилен со НАС ДС Систем.Текст канџи (мозочен ударчувствителни

DEN 2188.80

Рок Вистински Народот со Вистински Реакции : Чувствуваат брзање на вршење на вистински бенд, пред висти�

DEN 1919.76

Сите Skylanders Spyro е Авантура, Skylanders Гиганти, и Skylanders SWAP Сила бројки работа со Skylanders Стапица Тим.Сите Skylanders Spyr

DEN 1183.20

ТКАЕНИ ФРЛИ БЕЛО 48x80 Направени да нарачате.Достапни за кратко време.Големина : 48x80 Сублимација дизајн п�

DEN 1439.76

Игра на повеќето заврши земјоделство искуство некогаш!Стане модерен земјоделец и да се развие вашата ф�

DEN 119.76

1 или 2 играчи.Мемориска картичка 1 блок.Аналогни контрола компатибилен.Вибрации функција компатибилни.�

DEN 863.76

Експлозијата низ вселената како 1of 4 Свод Ловци – крајната богатствобаратели на Граничниот.Zane како ИЗВР

DEN 179.76

Персонализација на вашата Агенти вештини и Надградба на нивниот арсенал на оружје, gadgets, и возила.Плус е�

DEN 1922.40

За недостаток на било роман или првично зборови, Gyruss би требало да биде опишан како одличен.Смешно попул

DEN 591.60

Играта вклучува повеќе загатка елементи; употреба на Бетмен "Detective Режим", кој потенцира елементи како ш�

DEN 647.76

Бренд Нови во кутија.Производот бродови со сите релевантни додатоци.Следните на петиците на нивните су�