.

.

Со попуст
ЗАТВОРЕН СВЕТ ЛГБТ Вегетаријанска Вегетаријанска Виножито Геј Транс Мотивациони Шише за Вода Патуваат Шишиња Кампување Пешачење 32oz Smart Време Создателот Отворено

ЗАТВОРЕН СВЕТ ЛГБТ Вегетаријанска Вегетаријанска Виножито Геј Транс Мотивациони Шише за Вода Патуваат Шишиња

DEN 1730.40

Од стока
Во магацинот

УНИКАТЕН МОТИВАЦИОНИ ДИЗАЈН -овој Лгбт Вегетаријанска Вегетаријанска Виножито Геј Транс Објект - Leakproof : Лесно за on-the-go хидратација со лесни, издржливост, и ергономски дизајн; ќе ве Инспирира да пиете повеќе вода дневно со изговарање на предната страна од шише и мотивациони време tracker на грбот.ОСТАНЕТЕ ХИДРИРАНИ ЦЕЛО ВРЕМЕ СО ИНОВАТИВНИ ШИШЕ за ВОДА Лгбт Вегетаријанска Вегетаријанска Виножито Геј Транс??Пиење доволно вода е полесно да се каже отколку да се направи за некои луѓе,и на овие шишиња со вода кои се тука за да ви помогнеме.Има шише за вода во вашата работна маса или во вашата салата торба е една работа, но сеќавајќи се за да ја пополни до постојано е друг.И Fidus' иновативни 32oz шишиња со вода со рака и време маркер се само нешто што го барате!Корист од Бројни Интуитивно Дизајнирани Карактеристики!Нешто повеќе од само вашиот обично шише за вода,оваа ергономски дизајниран спортски шише за вода со капак вклучува голем број на единствени и практични функции, вклучувајќи еден клик притисни копче за полесно отворање, посебно устата дизајн за подобар проток на вода и рака да го носат со вас на сите времиња!Но повеќето посебна карактеристика која го прави нашите спортски шише за вода за мажи и жени уникатно парче од вашата фитнес опрема е иновативни време за напредок има, кој ви помага да водите евиденција за тоа колку често пиете вода и е одличен начин за одржување на вашето тело е идеален хидратација нивоа!Премиум Квалитет На Материјали & Изградба!Нашата вода во шишиња, со текот на времето маркери се направи само со најдобар квалитет Eastman Tritan, BPA и toxin-слободен ко-полиестер, осигурувајќи дека вашите водата е чиста од опасни хемикалии, мирис или пластични вкус.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 964.80

Можете да изберете омилен големина или боја што ви се допаѓа.Одговара на повеќето купот на носителите и

DEN 335.76

Што повеќе?На tumblers со капаци може да ви обезбеди подобро искуство со двојно ѕидови и вакуум изолирани ст

DEN 1066.56

Боја Blue Material : 304 од не 'Рѓосувачки Steel Capacity 2 Pounds Size : како shown Capacity : 40 oz Package Вклучуваат : 1 * шише за вода"добр

DEN 1142.16

4 in Handle Должина : Околу [Двоен Слој Изолирани] двоен слој изолирани кафе може да го намали топлина на коса�

DEN 768.00

4 капаци може да биде вклучен во било кое време, на Spout Капак е совршен за на плажа, кампување, на Flex Капа о�

DEN 599.76

Направени од високо квалитетна храна одделение од нерѓосувачки челик, водоотпорен и rustproof.Производот е

DEN 719.76

Изолирани од нерѓосувачки челик, шише за вода задржи течноста ладна за 24 часа и топла за 8 часа.Poeticcity Поб�

DEN 1116.00

Во тенџере телото е направено од нерѓосувачки челик и додатоци се направени од храна одделение PP матери

DEN 527.76

Нано технологија на печатење се користи за да се направи целиот куп повеќе еколошки и убави, и на различ�

DEN 527.76

ПАТУВАЊЕFRIENDLY & РАЗНОВРСНА Воведување на себе на бенефиции од појава на Виталноста флип шише во вашиот ж

DEN 527.52

ПРЕНОСНИ : Нашата вода шише големина е 10.ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Нашите спортски шише за вода е нап

DEN 1055.76

Поради двоен ѕид изолација, од не ' рѓосувачки челик телото останува студена на допир со топли пијалаци �

DEN 503.76

ЈАЧИНА на звук : 17oz (500 ml)Ова е совршен за канцеларија или outdoor спортови кампување пешачење возење велосип

DEN 575.28

ИЗРАБОТЕНИ ОД МАТЕРИЈАЛИ СО ДОБАР КВАЛИТЕТ : Направен од 100% храна безбедно 316 од не ' Рѓосувачки Челик, PP �

DEN 575.76

Безбеден избор за возрасни и деца 30 мл нерѓосувачки челик вакуум изолирани термос кригла со капак, 18 / 8 х

DEN 1107.12

Истурете топла вода (70 до 80°C) во садот и нека кисна 2 до 5 минути 1 L нерѓосувачки челик термос колба и spout д�

DEN 599.76

Направени од високо квалитетна храна одделение од нерѓосувачки челик, водоотпорен и rustproof.Производот е

DEN 671.76

Материјал : надворешниот слој на топлинска шише за вода усвојува два слоја на кожа и нано технологија на

DEN 311.76

【ДОБРА ЗАПЕЧАТУВАЊЕ ПЕРФОРМАНСИ】 : На запечатување прстен во внатрешноста на капакот е силиконска хра

DEN 527.76

Нашето верување е дека интересите на нашите клиенти се од огромна важност.На видлив првенство е погодна

DEN 719.76

ДВОЕН ЅИД од не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК Ова гимнастик кригла е изграден со висок квалитет лесна дизајн во врв

DEN 527.76

✔[Одржување на Температура]:Оваа Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Кригла може да се чува на темпер�