.

.

Со попуст
Перење Кошница со Јаже се Справи,Гроздобер Ретро Флорални Шема Играчки и Облека Организација Расклопна Перење Забавува Вграден во Ѕидот со кој се одвојува Загради

Перење Кошница со Јаже се Справи,Гроздобер Ретро Флорални Шема Играчки и Облека Организација Расклопна Перење

DEN 839.52

Од стока
Во магацинот

-Големината е мерена од страна на нашите чиста рака, ќе има 0.Погодни за употреба во домовите, канцелариите, универзитет спални, итн.1 во грешка.Ако имате какви било прашања или предлози за Перење кошница, ве молиме да бидат слободни да контакт.се вклопат во тесен простор како соба агол.Добро изградена конструкција се протега на долговечноста на кошница, супер лесни на попречи го прави лесен за транспорт и назад до laundromat.Особено погоден за сообраќаен работник кој нема време да сува облека на седмицата. "Гаранција за квалитет]":Ние нудиме 100% задоволството на клиентите. -Ве молиме овозможи за мирис во текот на пакување и испорака, но тоа ќе исчезнат по неколку дена.Совршен за перење соба, прошетка во плакарот, ученичкиот дом, спална соба, бања, итн."Материјал" : 300 D Оксфорд ткаенина ПВЦ водоотпорен. "НЕ КОЛАБИРА ПЕРЕЊЕ ЗАБАВУВА СО МОНТАЖНИ ПРАЧКИ" На перење кошница може да издржи повеќе стабилни со 4 влакна прачки поддршка и висока густина fiberboard, нема повеќе досадни колабира.Особено за dorm соба, колеџ дома продавница.Екстра Голем капацитет на перење забавува со капак може да се сместат на валканите алишта на семејството за цела недела.Cradles направен од висок квалитет на fiberglass.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 746.40

Едноставно естетски е повремено спарени со топла, дрвени акцент.Тоа е визуелно привлечен оркестарот па�

DEN 623.52

{Постабилна И Издржливи} : внатрешноста на кошница е фиксна со загради, задебелена дното, постабилна и из

DEN 1276.80

Лесно за чување,лесен и доволно големи за да се носат многу алишта.Најдобро перење кошница на пазарот.Из

DEN 647.76

бебе измет има тенденција да дамка оние тимови ние мајки љубов 14in Миење Одлично за миење на рацете маск�

DEN 527.76

Димензија на Кошница : 23" x 13" x 24"(L x W x H) Укината Димензија : 33.5" x 23"(L x W) Производ Тежина : 7 кг Облека забавув�

DEN 596.40

Исклучителна занаетчии, не е лесно да се падне кога го користите Погоден за алишта за складирање, дребул

DEN 503.76

Материјал : Оксфорд ткаенина.Не само тоа, исто така, има широк опсег на употреба Примена : Тоа може да бид�

DEN 1007.52

Помага да се задржи вашата валкана облека чиста, вашиот простор чисти, и вашите валкани алишта надвор од

DEN 599.76

МАТЕРИЈАЛ : 300 D Оксфорд ткаенина, водоотпорен и издржливи, долг животен век.ГОЛЕМИНА на&КАПАЦИТЕТ : На пе�

DEN 1118.40

◆Материјал:Оксфорд ткаенина + Пластика ◆Големина:12 ◆Тешки материјали : Двоен слој 600 D оксфорд ткаени

DEN 887.76

Големина:голем дијаметар што е погодно за вчитување облека : 19.3x11.8x15.9 во / 49x30x40.5 cm.Материјал:300 D Оксфорд

DEN 2340.00

Висок квалитет на ЈП материјални, нетоксични и без мирис, отпорни на нечистотија.Рачно ткаени, стои коло

DEN 599.76

МАТЕРИЈАЛ : 300 D Оксфорд ткаенина, водоотпорен и издржливи, долг животен век.ГОЛЕМИНА на&КАПАЦИТЕТ : На пе�

DEN 599.76

МАТЕРИЈАЛ : 300 D Оксфорд ткаенина, водоотпорен и издржливи, долг животен век.ГОЛЕМИНА на&КАПАЦИТЕТ : На пе�

DEN 2667.60

Производителот гаранција може да не се применува.Димензија : 43 x h65 cm.Колекција : Дома Дизајнер : Роберто G

DEN 1836.00

Оркестарот : исклучителна модели се направи перење кошница изгледаат слатко и додадете сценографијата

DEN 599.76

МАТЕРИЈАЛ : 300 D Оксфорд ткаенина, водоотпорен и издржливи, долг животен век.ГОЛЕМИНА на&КАПАЦИТЕТ : На пе�

DEN 599.76

МАТЕРИЈАЛ : 300 D Оксфорд ткаенина, водоотпорен и издржливи, долг животен век.ГОЛЕМИНА на&КАПАЦИТЕТ : На пе�

DEN 599.76

МАТЕРИЈАЛ : 300 D Оксфорд ткаенина, водоотпорен и издржливи, долг животен век.ГОЛЕМИНА на&КАПАЦИТЕТ : На пе�