.

.

Со попуст
SELCRAFT 24Meters/RollVariegated Памук Везови Конец за чистење со Конец за Шиење Skein Занает за Крстот Бод num.3744

SELCRAFT 24Meters/RollVariegated Памук Везови Конец за чистење со Конец за Шиење Skein Занает за Крстот

DEN 571.20

Од стока
Во магацинот

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, не-исчезнува, цврста, мазна чувствуваат, не статички електрицитет.Има толку висок квалитет на везови е првиот чекор за да ја заврши својата исклучителна занаетот.НЕВЕРОЈАТЕН ПОДАРОК : Одличен подарок за вашата мајка, grane.ДЕБЕЛИ, ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕН ВЛАКНО - Поради својата дебелина и издржливост, на насоки не кавгата, што го прави полесно да се работи.ШИРОКО се КОРИСТИ : Премиум Везови Конец е совршен подарок за семејството и пријателите деца на повеќето прилика.Совршен за пријателство нараквици, string уметност, DIY проекти, занаети подароци, Го користи е бескрајна надвор од вашата имагинација!.СОВРШЕН ЗА ЗАНАЕТЧИСКИ : вез темата е за двете везови љубовник и група занает.Вез конец може да се употребува за вез, крстот бод, пријателство нараквици, кесички, tassels, перници, роденден картички, играчки, украси, ракавици, шалови и така натаму.DIY handcrafts за деца.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 599.76

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

DEN 919.20

【ПОГОДЕН ЗА СЕКОЈ】 : Одлична за деца, млади девојки, мајки, баби и секој кој сака занаети конец; Светла б

DEN 311.76

Вез конец може да се употребува за Вез, Крстот Бод, Пријателство Нараквици, Кесички, Tassels, Перници, Роденд

DEN 693.60

【ПОГОДЕН ЗА СЕКОЈ】 : Одлична за деца, млади девојки, мајки, баби и секој кој сака занаети конец; Светла б

DEN 2138.40

Има толку висок квалитет на везови е првиот чекор за да ја заврши својата исклучителна занаетот.Ве моли

DEN 431.76

Користете го тоа со комбинација со Волна, Металик Конец, Свила Конец и Rayon Тема floss Guaranteed Colourfast тема.Зароб

DEN 575.76

Бисер памук е lustroвисоко mercerised, неделив тема.Направен од 100% памук конец.Тоа е достапна во убави нијанси с

DEN 1322.40

Конец Bobbins Големина : Прибл 3.8 x 3.5 cm / 1.50 x 1.38 инч.Кутија Големина : Прибл 24 x 12 x 4cm / 9.45 x 4.72 x 1.57 инч.Внатрешна

DEN 912.00

1 Овој DIY везови тема донесува 6тема дизајн, кој е траен и не е лесно да се носат 2 Памук конец е добро дизај

DEN 1967.76

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

DEN 672.00

Материјал : Дрво.Боја : Природна дрво боја.Срцето големина : 15.8*14.6 cm / 6.2*5.7 инчи.Овална големина : 20.3*12.5 cm / 8*4

DEN 431.76

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

DEN 441.84

Тоа може да се користи за пријателство белегзии, рачни вез, кроскрои, уметности и занаети проекти, конец

DEN 79.68

2Пакет на Везови Тема, Брилијантен шествлакно делив Везови Конец,Направени од двојно mercerized 100% долго г

DEN 924.00

На свила конци се мека, сјајна и нежна.Материјал : 100% природни mulberry silk Color : Види picture Length : 2022 метри по гајт