.

.

Со попуст
GGMM E4 Батеријата База за Паметни Звучници 4-та Генерација, 10000 mAH Батерија Полнач за да ја Направи Вашата 4-та Генерација Преносни, Црна и бела (Не се Вклучуваат На Гово?

GGMM E4 Батеријата База за Паметни Звучници 4-та Генерација, 10000 mAH Батерија Полнач за да ја Направи Вашата

DEN 1079.76

Од стока
Во магацинот

【Го поставите Вашиот Звучник за Мобилност】се Обезбеди вашата 4-та генерација со мобилен напојување, сосема слободно и паметни говорник од тоа да биде ограничено од страна на кабли.На тој начин можете да се земе вашата 4-та Генерација на говорникот слободно да спалната соба, кујна, тераса, градина, и така натаму. 【Го задржуваат Оригиналниот Квалитет на Звукот】На отворен дизајн на E4 батеријата база гарантира дека не постои блокада или мешање на квалитет на звукот, нема звук на тежината на вашата 4-та генерација на паметни јазик. 【Продолжен Изведба】Со 10000m Ah капацитетот на батеријата, обезбедува до 6 часа во 50% јачина на звук за да ве забавуваат.Батериите се вклучени, одобрен од страна CE, ROHS FCC PSE да се обезбеди крајна заштита. 【Лесно собирање и Отстранување】Место, се стегне, приклучок За полнење на E4 батеријата база директно, можете едноставно да го користите оригиналните адаптерот кој доаѓа со вашиот 4-та генерација.Со цел да се избегне проблеми, ако не сте сигурни дали E4 Батеријата База е компатибилна со вашиот уред, ве молиме слободно да се консултирате со нас пред купување, ние сме многу среќни да се обезбеди поддршка.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 431.76

[Десет Бои за Да Изберете Од И Вистински Пука]Сите слики на i Phoen X / XS кожен паричник случаи се во вид на ви�

DEN 4041.36

Замислете будење секое утро и одење до кујната за да се направи некои појадок, се најде се што е уредно о�

DEN 1147.20

Големина : 7 / 64инчен.Должина : 3.6инчен.Обележани и Barcoded.Хексадецимален Совет Хексадецимален Копчето Lклу�

DEN 628.80

Handi Wall S Кука има најголем долг постапува алатки со својата S формирање.Мерки 5 3 / 8" висок x 2 7 / 8" широк x 1 / 2"

DEN 220.80

Хексадецимален Краток рака LКлуч.Прецизност намали завршува обезбеди целосен ангажман.Алатки се Напра�

DEN 1204.80

Совршени за кревет одмор, троседот стол седи, канцелариски работи, патувања дремка, студентите учат, бр�

DEN 239.76

100% Памук 8 Pack Трендовски и Стилски Лига Bibs – Panda Ear bandana bibs функција 8 обичај и уникатни дизајни, кои се мод�

DEN 431.52

Се обрне внимание на производот должина : Бидејќи фабриката не ги имаат истите серија,должината има раз�

DEN 1461.60

Здрав design Durable структура може да ви овозможи да се стави повеќе тешки животни.Дневна соба : списанија, кн�

DEN 328.80

Lклучеви за хексагонална штекер завртки.Хексадецималенplовозможува хексагонална штекер завртки за да с

DEN 2071.20

Сина Алое Гел за Бричење moisturizes кожата во текот на сечилото апликација за да се обезбеди непречено & напо

DEN 2179.20

Керамички Surface Mount (SMD) Чип Отпорник.Фиксна SMD Густата Филм Отпорник (100 Парче Многу).Нови, никогаш не се кор

DEN 1583.76

95% полиестер+5 spandex.Направени во САД или Увезуваат.Се повлече На затворање.Рака мие и во машина перат.Унис

DEN 3930.96

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Џејмс Spence Автентикација.Категорија; Autographed Голф Pin Знамиња.Даг Ford �

DEN 311.76

Чување на Кутии Симпатична лента за носител со деликатна кожа текстура и 300 D ПВЦ, само треба да се избриш

DEN 359.76

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба ✿ ДизајнНашите жени водоотпорен престилка е б�

DEN 501.60

ПОСВЕТЕН НА EXTRAODINARY ЧИТАТЕЛСКО ИСКУСТВО уникатен дизајн на нашиот сопруг перница може целосно да се опу

DEN 455.76

【Cam Shield Свилен Магнетни Силикони Случај】 САМО компатибилни со i Phone 13 Про Max 6.7 инчен 2021, Не за други уреди

DEN 647.76

Support : Поддршка исечете : компатибилен со ТРИМ Поддржува NCQ инструкциското множество Поддржува ТРИМ инст

DEN 1166.40

Micron Одделение Филтер Елемент, Одлично Филтрирање Перформанси, Многу Подолг Живот и повторна употреба н�

DEN 390.96

【Премиум Квалитет】парична Казна изработка, целокупната борбата против третман, трајни, висока цврсти�

DEN 350.88

Деца Кревет Здолништа се специјално создадени за да се координираат со деца постелнина сетови.Ова Дете

DEN 548.88

Целосно Компатибилен со CCDTRV218 E CCDTRV107 DCRTRV116 DCRTRV245 DCRTRV940 E CCDTRV108 E MVCCD250 DCRTRV25 E DCRTRV480 E DCRTRV345 E DCRTRV140 HVRA1 J DCRTRV19 E.Бат

DEN 3408.00

Прецизност земјата за цврсти вретено контакт 100% се проверуваат за контрола на квалитетот.Вредностцени

DEN 332.16

Лиза Pavelka Втиснување МашинаЦвет.JHBЛиза Pavelka : Втиснување Секачи.Овие разноврсна пластични алатки се идеа

DEN 326.40

Избегнувајте користење на премногу сила кога прилагодување на големината за да се спречи прстен од крш�

DEN 2318.40

Ние Ќе Го Реши Тоа, Додека Ние Сме Задоволни Вакуум дестилација на главата (може да се користи за вакуум �

DEN 1065.60

Сите Стакло Дестилација лактот се Направени од дебели одделение лабораторија Borosilicate 3.Ние ги доставува�

DEN 258.72

Челик често се користи во апликации каде сила е примарен.Цинк позлата отпорен на корозија и има рефлект�

DEN 1723.20

ЗАЗДРАВУВА КОЊИ СТОМАКОТ И ПОМАГА да ГИ ДОБИЕТЕ максимумот ОД НИВНИТЕ ХРАНАТ со моќни пробиотици и prebioti