.

.

Со попуст
Бела Нозе Callus Смена Комплет – Екстра-Сила Callus Смена Гел со Нога Scrubber, Ракавици, Нога Поправка на Крим – Професионални Callus Смена за Нозете за Суви Испукани Потпетици

Бела Нозе Callus Смена Комплет – Екстра-Сила Callus Смена Гел со Нога Scrubber, Ракавици, Нога Поправка на

DEN 719.76

Од стока
Во магацинот

Екстра-Сила Гел : Нашата callus смена гел има екстра-сила формула која продира сува, испукана потпетици, омекнува кожата од неговата најдлабоките слоеви, и помага да се отстрани тврдоглав calluses, corns, и сува кожа, брзо и лесно, без да се создадат било непријатност.Единица брои тип : Унца.Користете го подножјето scrubber да се отстрани calluses, сува кожа и мртвите клетки на кожата, исплакнете го и применуваат нога поправка крем за храна и навлажнувачки.Едноставно нанесете дебел слој на екстра-сила гел користење на ракавици по натопување нозете во топла вода за неколку минути.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 359.76

Gawervan Електрични нозе callremovers е безбедна и професионални.Висока брзина е погодна за тврдоглави дебели call�

DEN 705.60

Ротирачки барабан главата полирање глава : Само да се претвори во сила и да го стави на сува, чиста нозет�

DEN 405.60

【Широко Апликација】 Погодна за двете професионални и athome педикир, тоа може да ви помогне да ги отстран�

DEN 431.76

Фанови далеку callouses и груба кожа.Високомоќ 6 V DC мотор.Уникатен овален облик на главата нуди поголема кон�

DEN 167.76

НЕЖНО ги ОТСТРАНУВА СУВА & РОНЛИВ КОЖАТА : Amope Exfoliating Четка нежно ги отстранува сува, ронлив кожата на ваш�

DEN 335.76

Ве молиме да не остане во еден области за повеќе од 3 секунди, додека користење.Можете да изберете погоде

DEN 167.76

Со што секој допир удобно, ајде да започнете да уживате во релаксирачки нога педикир дома!Користење и од

DEN 239.76

★ Никел CallСмена датотека помина низ внимателно scrutinized тестирање.★ Салон Професионален Квалитет.Тоа е ф

DEN 590.40

30° замав дизајн, 360степен чистење на мртвите кожата на нозете, прави вашата дневна нега на лесен и удобен

DEN 479.76

Спецификација : Име на Производ : Електрични Нозе CallRemovers Color : pinkpacking листата : 1 X мелење head1 X електрични но

DEN 287.76

Во зависност од состојбата на кожата, го користите подножјето датотека или го изберат правото педикир а

DEN 1228.80

2speed mode : електрични callсмена вклучува мала брзина на 962rpm за мека грижа и висока брзина на 1480rpm за длабоко ч

DEN 210.96

Тоа инциденти далеку callи роговиден кожата за неколку минути, оставајќи го ви со мазни нозе ќе сакаат да �

DEN 2715.36

Ги избрише вашите нозе со сува крпа или чистење на мртвите кожата, се Применуваат навлажнувачки крем, ма

DEN 527.76

Доаѓаат со вакуум за отпадоци, во текот на користење, првут ќе бидат вовлечени во се да се задржи на сани�

DEN 215.76

★【Мазна и Убавина Нога】 Тоа може да убавината на вашата нога,Одличен за пета поправка и отстрани сува,

DEN 432.00

ХардНоси И Лесно Да се Користат За Редовни Нога Нега Ова нога датотека е совршен за отстранување на хар�

DEN 1773.60

Грубо брусење главата е погоден за стари суви испукани кожата на пета,фино брусење главата за дневна не�

DEN 311.76

ЛЕСНА НОГА ДАТОТЕКА s Premium чешка Стакло Нога Scraper Датотека.Обидете се оваа уникатна педикир алатка, ако т�