.

.

Со попуст
Молив Случај На Големи Складирање Пенкало Торбичка Количка За Повеќекратна Употреба Молив Носителите На Организаторите За На Училиште, Канцеларија, Девојки И Мом?

Молив Случај На Големи Складирање Пенкало Торбичка Количка За Повеќекратна Употреба Молив Носителите На Организаторите

DEN 359.76

Од стока
Во магацинот

Тоа може да се користи како Молив Торба или Молив на Сопствениците. 【Совршен подарок】 Овој молив случај е идеален подарок за матура, за на роденден, за Божиќ, за назад на училиште. (Случај само, моливи не се вклучени). * Мазна двонасочна патентите * Овој молив случај е совршен подарок за момчиња, девојки и за студентите дипломирање ден,роденден и Божиќ. * Пакет : 1 x големи молив случај. * Молив Случај Голем Капацитет Пенкало Торба за Чување Торбичка Маркер Пенкало Случај Преносни за на Училиште, за Статистика. 【Мултифункционален】Овој молив торба е едноставна и практична, молив случај има три прегради за чување на различни видови на канцелариски материјал, и е добар помошник за вашата канцеларија и студија.【Големи Складирање】Голем Капацитет, лесно за чување, тоа може да се одржи пенкала и моливи, како и гуми, калкулатори, мини staplers, ленти и други училишни материјали. 【УНИКАТНИ ДИЗАЈНИ】 Овој молив случај е количка. 【Детали】непречено и издржливи патент, го прави лесно да го отворите и затворите молив случај; силна мрежа џеб и здрав за шиење заштита на содржината.Answer : ___________________________ Note : само случај, моливи не се вклучени.Го прави голем дар за момчиња и девојчиња,синови и ќерки. * Молив случај е за чување и организирање на пенкала.Погоден за повеќето од пенкала и моливи, клипови, лепак стап, корекција лента, спојувач, изтривалка, калкулатор, ножици и други предмети.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 562.80

Просечната висина на рабовите спречува мали предмети од паѓање во лента и спречување на течност од тече

DEN 390.96

【Премиум Квалитет】парична Казна изработка, целокупната борбата против третман, трајни, висока цврсти�

DEN 719.76

Светла LED : бела високи Перформанси КРИ LED (висок, низок, СОС).Контрола : солиден машински алуминиумски тел

DEN 2071.20

Сина Алое Гел за Бричење moisturizes кожата во текот на сечилото апликација за да се обезбеди непречено & напо

DEN 1346.88

100% сосема нов.Повеќе погодно.Двете опции се изборни.Издржливи и долг животен век.Лесно користење на авт�

DEN 2318.40

Ние Ќе Го Реши Тоа, Додека Ние Сме Задоволни Вакуум дестилација на главата (може да се користи за вакуум �

DEN 548.88

Целосно Компатибилен со CCDTRV218 E CCDTRV107 DCRTRV116 DCRTRV245 DCRTRV940 E CCDTRV108 E MVCCD250 DCRTRV25 E DCRTRV480 E DCRTRV345 E DCRTRV140 HVRA1 J DCRTRV19 E.Бат

DEN 1461.60

Здрав design Durable структура може да ви овозможи да се стави повеќе тешки животни.Дневна соба : списанија, кн�

DEN 431.76

[Десет Бои за Да Изберете Од И Вистински Пука]Сите слики на i Phoen X / XS кожен паричник случаи се во вид на ви�

DEN 2241.60

На канцелариски бироа, простории за состаноци, приеми, итн., тоа може да обезбеди било кој професионален

DEN 328.80

Lклучеви за хексагонална штекер завртки.Хексадецималенplовозможува хексагонална штекер завртки за да с

DEN 455.76

【Cam Shield Свилен Магнетни Силикони Случај】 САМО компатибилни со i Phone 13 Про Max 6.7 инчен 2021, Не за други уреди

DEN 4041.36

Замислете будење секое утро и одење до кујната за да се направи некои појадок, се најде се што е уредно о�

DEN 3408.00

Прецизност земјата за цврсти вретено контакт 100% се проверуваат за контрола на квалитетот.Вредностцени

DEN 647.76

Добар подарок за пријатели, семејство, итн.Дијамант насликани дијамант е произведен во однапред според

DEN 239.76

100% Памук 8 Pack Трендовски и Стилски Лига Bibs – Panda Ear bandana bibs функција 8 обичај и уникатни дизајни, кои се мод�

DEN 647.76

Support : Поддршка исечете : компатибилен со ТРИМ Поддржува NCQ инструкциското множество Поддржува ТРИМ инст