.

.

Со попуст
Unicorp ЕСО-3.5M3-3ZI 6.4 МИЛИМЕТРИ Хексадецимален ИДЕАЛЕН Дупка ќор-сокак, М3 THD x 3ММ lg, Челик Цинк КОЛИЧИНА-10

Unicorp ЕСО-3.5M3-3ZI 6.4 МИЛИМЕТРИ Хексадецимален ИДЕАЛЕН Дупка ќор-сокак, М3 THD x 3ММ lg, Челик Цинк КОЛИЧИНА-10

DEN 2368.80

Од стока
Во магацинот

Хексадецимален Навој Ќор-Сокак.Телото Должина (MM) : 3.00. Телото Облик : Хексадецимален.Цинк Позлатен.Unicorp е само-непобитниот преку-држете навој standoffs се инсталира лесно и брзо.Тие се користат во метални табли со минимална дебелина на лист 1.000 millimeter.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 14482.80

Mfr : РАФ Електронски Хардвер.Серија : .Пакет : Големо.Дел Статус : Активен.База на Производ Број : NAS1831 A.Р�

DEN 14484.00

Дијаметар (Номинална) : #4 Thread Теренот : 40 Length (Номинална) : 13 / 16"Низ Станови : 1 / 4"Производ Класа : Изолација �

DEN 239.76

Цена За : Пакување од 100 Тема Големина Империал : 440 Тема Големина Метрички : (Не е Достапно) Spacer Материја�

DEN 165.12

Материјал : месинг.Површина : knurling.Метрички навој дијаметар : M2 (2mm).Метрички навој теренот : 0.4 mm.Големина�

DEN 223.68

Должина : 3 / 8".Облик : хексадецимален.Материјал : 188 нерѓосувачки челик.Земја на потекло : Кина 832 X3 / 8 #5 / 16 х

DEN 167.76

Име на производ : LED Изолација.Внатрешниот Дупка Кол.(Прибл.) : 3мм;Дупка Теренот(Прибл.) : 2mm.Вкупната Голем�

DEN 8159.76

¼ Хексадецимален МашкиЖенски.Standoffs 303 ' Рѓосувачки Челик.Хексадецимален Standoffs (Машки / Женски), 1 / 4" OD Хек�

DEN 10775.76

¼ Хексадецимален МашкиЖенски.Standoffs.Алуминиум Легура #2011 (или еквивалент).Хексадецимален Standoffs (Машки / Ж

DEN 7223.76

Спореди : AMATOM : 1445M06F16440 Отворање со делумна внатрешната нишка на едниот крај на надворешно навој пост на �

DEN 885.60

Дијаметар (Номинална) : #2 Thread Теренот : 56 Length (Номинална) : 15 / 16"Низ Станови : 3 / 16"Производ Класа : Изолација

DEN 2188.80

Ние, исто така, функција на целосна линија на САДнаправени сврзувачки елементи, вклучувајќи Оценка 5 и 8 �

DEN 518.40

Земја на Производство : КИНА; Материјал : ABS.Net Тежина : 15g; Пакет Содржина : 100(+ / 2%)компјутери x Spacer Поддршка.

DEN 1800.00

ПРОИЗВОД SPECIFICATIONSPart # : 0000197230 Fastener Тип : (3 / 16" AF) Хексадецимален Машки Женски Standoff Size Опис : #440 x 3 / 4 Diameter / Ном

DEN 500.40

Должина : 3 / 8".Облик : хексадецимален.Материјал : 188 нерѓосувачки челик.Земја на потекло : Кина...

DEN 13305.60

Дијаметар (Номинална) : #6 Thread Теренот : 32 Length (Номинална) : 11 / 2"Низ Станови : 1 / 4"Производ Класа : Изолација и

DEN 165.36

2"; Применливи Стегање Опсег : 010мм / 00 Обележете ги дупките на вашиот знак на ѕидот, бидете сигурни дека з�

DEN 8087.76

Спореди : 4532440СКОПЈЕ.Отворање со делумна внатрешната нишка на едниот крај на надворешно навој пост на сп

DEN 14702.64

Дијаметар (Номинална) : #4 Thread Теренот : 40 Length (Номинална) : 7 / 8"Низ Станови : 1 / 4"Производ Класа : Изолација и

DEN 11480.88

Дијаметар (Номинална) : #2 Thread Теренот : 56 Length (Номинална) : 5 / 8"надворешен Дијаметар (Номинална) : 3 / 16"Произв

DEN 12481.92

Standoffs се навој одделувачите што се користат за да се подигне една компонента над друг.Често се користат �

DEN 230.88

Тема Големина : M3 / 0.12"(D); Име На Производ : Само Непобитниот ЌорСокак.Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Чел�

DEN 199.68

Хексадецимален Навој ЌорСокак.Телото Должина (MM) : 10.00 Телото Облик : Хексадецимален.Unicorp е самонепобитни

DEN 215.76

Земја на Производство : КИНА; Материјали : Најлон; Нето Тежина : 16g.Пакет Содржина : 10 компјутери x Најлон Х�