.

.

Со попуст
figatia Замена 1m Полнење преку USB Кабел, за Синхронизацијата Кабел, Види Полнач за

figatia Замена 1m Полнење преку USB Кабел, за Синхронизацијата Кабел, Види Полнач за

DEN 1380.00

Од стока
Во магацинот

Жица е направен од одлични материјали, кои ќе не до толку што жица е изгорен.Полнење кабел лулка е погодна за epix smart watch, мали и роман, лесен за носење, погодно демонтажа.Полнење лулка може да обезбеди брз и стабилен полнење , зачувај вашето време.Pluging USB конектор во ѕидот полнач за во автомобил полнач или PC компјутер, повеќе погодно.Излез краток спој заштита, overvoltage преоптоварување на филтерот за заштита, се осигура безбедноста на корисникот.Опис : - На полнење кабел лулка е погодна за epix smart watch, мали и роман, лесен за носење, погодно демонтажа. - Жица е направен од одлични материјали, кои ќе не до толку што жица е изгорен. - Полнење лулка може да обезбеди брз и стабилен полнење , зачувај вашето време. - Pluging USB конектор во ѕидот полнач за во автомобил полнач или PC компјутер, повеќе погодно. - Излез краток спој заштита, overvoltage преоптоварување на филтерот за заштита, се осигура безбедноста на корисникот.Спецификација : - Материјал : Гума - Должина на : 1 метар/39 inch Package Вклучува : 1 Парче Полнење Кабел Лулка : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Детални спецификации

- Material:
Rubber
- Length:
1 meter/39 inch
Package Includes:
1 Piece Charging Cable Cradle :
Color might be slightly different due to the color calibration of each individual monitor. :
Please allow slightly measuring deviation due to manual measurement. :
Додатоци на производи
DEN 647.76

Support : Поддршка исечете : компатибилен со ТРИМ Поддржува NCQ инструкциското множество Поддржува ТРИМ инст

DEN 815.76

✍ МУЛТИ ЦЕЛ : Здрав Големи кутии може да организирање и чување на бебе производи, облека, чевли, дете игр�

DEN 1207.20

Совршено се вклопуваат.Ве молиме имајте во предвид : вклопуваат можеби непрецизни ако не се поставени т�

DEN 501.60

ПОСВЕТЕН НА EXTRAODINARY ЧИТАТЕЛСКО ИСКУСТВО уникатен дизајн на нашиот сопруг перница може целосно да се опу

DEN 238.80

поставените рамка и на рабовите на камерата отворот подобрување на заштитата за двете екран и камера.Ди

DEN 4041.36

Замислете будење секое утро и одење до кујната за да се направи некои појадок, се најде се што е уредно о�

DEN 431.52

Се обрне внимание на производот должина : Бидејќи фабриката не ги имаат истите серија,должината има раз�

DEN 258.72

Челик често се користи во апликации каде сила е примарен.Цинк позлата отпорен на корозија и има рефлект�

DEN 768.00

Појавата на моден дизајн, одлична технологија е повеќе погодна за вашиот Мотор.тоа ќе ви помогне вашиот

DEN 1147.20

Големина : 7 / 64инчен.Должина : 3.6инчен.Обележани и Barcoded.Хексадецимален Совет Хексадецимален Копчето Lклу�

DEN 239.76

100% Памук 8 Pack Трендовски и Стилски Лига Bibs – Panda Ear bandana bibs функција 8 обичај и уникатни дизајни, кои се мод�

DEN 332.16

Лиза Pavelka Втиснување МашинаЦвет.JHBЛиза Pavelka : Втиснување Секачи.Овие разноврсна пластични алатки се идеа

DEN 311.76

5 секунди) Чекор❷ : Settings→Приказ→Чувствителност на Допир (на) ※※инсталација совети : ❶ ве Молиме да се в

DEN 2318.40

Ние Ќе Го Реши Тоа, Додека Ние Сме Задоволни Вакуум дестилација на главата (може да се користи за вакуум �

DEN 311.76

Чување на Кутии Симпатична лента за носител со деликатна кожа текстура и 300 D ПВЦ, само треба да се избриш

DEN 1461.60

Здрав design Durable структура може да ви овозможи да се стави повеќе тешки животни.Дневна соба : списанија, кн�

DEN 390.96

【Премиум Квалитет】парична Казна изработка, целокупната борбата против третман, трајни, висока цврсти�

DEN 335.76

【Компатибилност】 : ограничување прекинувачи за полнење е компатибилен со Genmitsu 3018PROver / 3018MX3 / 3018PROVer Mach3...

DEN 455.76

【Cam Shield Свилен Магнетни Силикони Случај】 САМО компатибилни со i Phone 13 Про Max 6.7 инчен 2021, Не за други уреди

DEN 1204.80

Совршени за кревет одмор, троседот стол седи, канцелариски работи, патувања дремка, студентите учат, бр�