.

.

Со попуст
Стерео во автомобил со Bluetooth за Хонда Граѓански 2012 2013 2014 2015 2017, 9 Инчен HD IPS екран осетлив на допир Радио Автомобил со GPS Навигација Андроид 10 Поддршка Огледало Линк SWC

Стерео во автомобил со Bluetooth за Хонда Граѓански 2012 2013 2014 2015 2017, 9 Инчен HD IPS екран осетлив

DEN 1317.60

Од стока
Во магацинот

✾【ЕКРАН ОПИС】 1280*720 Висока Дефиниција пиксели bluetooth екран осетлив на допир стерео во автомобил, 9-инчен IPS екран ви овозможува реални бои од секој агол, Со своето одговорно допир копче за дизајн, исто така Можете да уживате во прецизна fingertip контрола искуство, се Кандидира на две апликации истовремено во сплит режим, го Става сите ваши омилени опции на дофат на вашите прсти, Корисниците можат да се купат директно од Play store за офлајн навигација, Совршен за користење на Google Maps кога поврзани со WIFI.0, МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН ОГЛЕДАЛО ЛИНК】 Автомобил Стерео Изградена-во BT поддржува раце бесплатни телефонски повици,Телефонски книга ги преземете и музиката да свири. ✾【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】 100% стандардна големина, најголем бренд цртичка колекции употреба отвори (Metra, PAC, Scosche цртичка колекции, итн.Универзална ISO моќ/ аудио приклучок, богата функција проширување пристаништа. ✾【НАВИГАЦИЈА со АВТОМОБИЛ】 GPS навигација радио за автомобил пребарување сателитски силно со висока прецизност за навигација и позиционирање GPS + ГЛОНАСС, Поддршка на Онлајн и офлајн мапи, Секој од авто радио е роден со некој вграден GPS, Бог е Систем за Позиционирање, Поддршка на Apple Maps, Google, Waze и други мапи сите во начинот на кој ви овозможува да останете фокусирани на патот.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 431.76

[Десет Бои за Да Изберете Од И Вистински Пука]Сите слики на i Phoen X / XS кожен паричник случаи се во вид на ви

DEN 789.12

ГаражаPro Резервни Замена Огледало Стакло Компатибилен со 20132016 Nissan Pathfinder.ГаражаPro GPSETNS07 GR Карактеристики

DEN 1380.00

Жица е направен од одлични материјали, кои ќе не до толку што жица е изгорен.Полнење кабел лулка е погодн

DEN 1806.24

Убава, а Сè со Цел : Организирање на сите компоненти, со цел да се направи да се чувствуваат населиле сите

DEN 2071.20

Сина Алое Гел за Бричење moisturizes кожата во текот на сечилото апликација за да се обезбеди непречено & напо

DEN 450.00 483.60

PRESIDIO2 ЗАФАТ е супер заштитна и џебfriendly случај дека има мека на допир заврши за врвен комфор плус нови ино

DEN 768.00

Појавата на моден дизајн, одлична технологија е повеќе погодна за вашиот Мотор.тоа ќе ви помогне вашиот

DEN 2179.20

Керамички Surface Mount (SMD) Чип Отпорник.Фиксна SMD Густата Филм Отпорник (100 Парче Многу).Нови, никогаш не се кор

DEN 1723.20

ЗАЗДРАВУВА КОЊИ СТОМАКОТ И ПОМАГА да ГИ ДОБИЕТЕ максимумот ОД НИВНИТЕ ХРАНАТ со моќни пробиотици и prebioti

DEN 431.52

Се обрне внимание на производот должина : Бидејќи фабриката не ги имаат истите серија,должината има раз

DEN 621.60

Оксфорд ткаенина.Оваа Расклопна самостојна перење кошница направен од висококвалитет на Оксфорд ткаен

DEN 1461.60

Здрав design Durable структура може да ви овозможи да се стави повеќе тешки животни.Дневна соба : списанија, кн

DEN 359.76

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба ✿ ДизајнНашите жени водоотпорен престилка е б

DEN 501.60

ПОСВЕТЕН НА EXTRAODINARY ЧИТАТЕЛСКО ИСКУСТВО уникатен дизајн на нашиот сопруг перница може целосно да се опу

DEN 1207.20

Совршено се вклопуваат.Ве молиме имајте во предвид : вклопуваат можеби непрецизни ако не се поставени т

DEN 3930.96

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Џејмс Spence Автентикација.Категорија; Autographed Голф Pin Знамиња.Даг Ford

DEN 332.16

Лиза Pavelka Втиснување МашинаЦвет.JHBЛиза Pavelka : Втиснување Секачи.Овие разноврсна пластични алатки се идеа

DEN 258.72

Челик често се користи во апликации каде сила е примарен.Цинк позлата отпорен на корозија и има рефлект

DEN 455.76

【Cam Shield Свилен Магнетни Силикони Случај】 САМО компатибилни со i Phone 13 Про Max 6.7 инчен 2021, Не за други уреди

DEN 753.60

На KS АЛАТКИ брендот секогаш стоеше за висок квалитет, атрактивна ценаперформанси сооднос, решение орие

DEN 647.76

Support : Поддршка исечете : компатибилен со ТРИМ Поддржува NCQ инструкциското множество Поддржува ТРИМ инст

DEN 647.76

Добар подарок за пријатели, семејство, итн.Дијамант насликани дијамант е произведен во однапред според

DEN 815.76

✍ МУЛТИ ЦЕЛ : Здрав Големи кутии може да организирање и чување на бебе производи, облека, чевли, дете игр