.

.

Со попуст
Афро Сјај Масна Назад Крем Styler. Содржи Шеј Путер да се изедначи & држи. 6 Мл.

Афро Сјај Масна Назад Крем Styler. Содржи Шеј Путер да се изедначи & држи. 6 Мл.

DEN 169.92

Од стока
Во магацинот

ДОКАЖАНО НЕГА на КОСА - Афро Сјај Масна Црна, Крем Styler smooths и одржува со не-мрсна, не-flaking формула развиена за да се мазни косата.Одлично за масна грбот – топ јазли, афро puffs, бухти итн.ИЗБРАНА СОСТОЈКИ - Збогатен со Шеј Путер да им помогне на длабоко влогови, зајакнување и заштита на вашата природна коса.Овој природен елемент replenishes сува коса, како и помага во спречување на кршење.Кокосово Млеко replenishes влага и природно омекнува и detangles вашиот природен hair.By враќање на многу потребни влага вашата коса, оваа состојка игра клучна улога во ревитализација на сува коса.Масло од авокадо помага да го негуваат и заштита на косата.ВОСПОСТАВЕНА ФОРМУЛА - Афро Сјај производи не содржат сулфати, минерални масла, petrolatum, phthalates или parabens ; користење на природни состојки за да се обезбеди висок квалитет, безбедни производи.КАКО ДА се КОРИСТИ - се Применува колку што е потребно за да сува или влажна коса.Користете прсти за да се применат на косата.Место во дланка и се фаќа за раце заедно да се однесуваат на база на коса стил.Четка мазна и стил како што сакате.ВО ВРСКА со БРЕНД - Афро Сјај е бренд за иноватори, промена на одлуки, култура креаторите на денешницата.Обезбедување на сјај сакате за она што стил ќе го изберете.Премиум масла, свилен крем гелови и негување на butters испорача квалитет состојки за сите текстура на косата.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 253.20 -154 %

Формулиран со Argan Маслиново & Црна Рициново масло да се третираат вашите рабовите со почит.Се постигне м�

DEN 206.16 -154 %

Маскара облик четка глава, која е мек и лесен за употреба.Усвојува природни состојки, не мрсна и неирити�

DEN 315.60 -154 %

Нашата формула не ќе го оставам на вашата коса со остатоци.Нашиот производ е одличен гел кој ќе ви помог�

DEN 695.76 -154 %

Збогатен со витамини, минерали, амино киселини, ензими и протеини за да ги храни коренот на косата и скал

DEN 552.00 -154 %

КОСА ГЕЛ : НА влагабогат гел кој овозможува природен изглед, додека кротењето на косата оставајќи приро�

DEN 384.00 -154 %

Гипс Master е восокбазирани pomade со дебел гел конзистентност и има мошус и ванила мирис белешки.Гипс Господ�

DEN 936.00 -154 %

Одлично додека стил сува коса со топлина алатки или како флексибилни завршувањето на спреј.Дава флекси�

DEN 396.00 -154 %

frizz кротењето.навивам хидратантен.влакно зајакнување.влакно зајакнување.мека заврши.Чувајте ги заедно

DEN 911.76 -154 %

Оваа прав е мулти цел спреј за потемна блондинки, златна, мед или полесни бринета коса.Обезбедува супери

DEN 357.36 -154 %

Го подобрува кадрици.Одлична за сите типови коса.Фирма чекање со влажност контрола.Ова супер силно се о�

DEN 288.00 -154 %

" "Прави мојот кадрици поп!" "Јас сум бил во потрага за оваа целиот мој живот!" "Најдобар гел некогаш сум го

DEN 527.52 -154 %

Погледнете во Состојки дел да се најде на листата на *USDA сертифицирани органски состојки.БОЈА БЕЗБЕДНО :

DEN 422.64 -154 %

Содржи уникатна комбинација на 11 ботанички екстракти користи за да омекне и да даде коса здрав сјај!.Мож

DEN 719.28 -154 %

Печати кутикулите, moisturizes, ја регулира p H вредноста и го промовира сјај; (Села како Cutículas, hidrata, regula о p H e prom

DEN 126.48 -154 %

【Дефинирајте ги Вашите Кадрици】Љубов вашите кадрици, им даде скокаат и да се заклучи во блесне со овој

DEN 360.00 -154 %

СТИЛ BALM : Очекуваат допирни движење и задржете.Овој лесен лосионbalm создава напор стил пумпа со волумен, �

DEN 359.76 -154 %

Неговата единствена формула е исполнет со Mangosteen Екстракт и се Искачи на Jerico за хидратација, Биотин за зд

DEN 1135.68 -154 %

Формулиран специјално за лицето коса.Чисти, Moisturizes и Услови.За сите бради & типови на кожа.Земја на потек�

DEN 465.60 -154 %

Може да се користи за да се заврши својата мала или скршени влакна или удира.Со добар косата ефект, што м�

DEN 285.36 -154 %

Функција : 1 Ја исчистите нечистотијата во порите, продира длабоко во кожата, и да се промовира апсорпциј

DEN 188.16 -154 %

Frizz Леснотија Тајно Оружје Беспрекорна Завршувањето Creme од страна на Џон Frieda за Унисекс 4 мл Creme.Frizz Лесно

DEN 335.76 -154 %

НАСОКИ : се Применува врз сува скалпот и нежно масажа во косата и скалпот за неколку минути.Оставам во Ск