.

.

Со попуст
Домашна Врата се Справи со 10pcs Гроздобер Накит Градите Кутија Knob 4010mm Гардероба Капка Повлекува Антички Мебел Рачки Кабинет Push Pull Врата се Справи со

Домашна Врата се Справи со 10pcs Гроздобер Накит Градите Кутија Knob 4010mm Гардероба Капка Повлекува Антички

DEN 404.88

Од стока
Во магацинот

На ергономски дизајн може да се спречи било каква случајна повреда и да се обезбеди повеќе пријатно чувство.Античкиот се справи со се повлече, завртки вклучени.Издржлива и корисна, лесно може да се инсталира.Погодна за декорација на вашата кујна, дневна соба, спална соба, итн.Елегантен се справи со се повлече е добра за фиока, врата, кабинет, отпадоци, гардероба, гроздобер накит градите, куфер, итн.Оваа врата се справи со претрпе издржливост затегнувачка верификација тестови за да се обезбеди долгорочна сигурност и поголема rigidity Features : 100% и добар квалитет.Ретро дизајн.Античкиот се справи со се повлече, завртки вклучени.Издржлива и корисна, лесно може да се инсталира.Погодна за декорација на вашата кујна, дневна соба, спална соба, etc Classy се справи со се повлече е добра за фиока, врата, кабинет, отпадоци, гардероба, гроздобер накит градите, куфер, итн.Материјал : Цинк Alloy Size : прибл. 40*10мм/1.57*0.39 inch Color : Антички Bronze Notice : 1.Ние, исто така, го продаде други home art/накит кутија фитинзи,ако треба,ве молиме patronize нашата продавница, ви благодариме!2.Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 3 мм грешка, припаѓа на нормален феномен.Пакет Листата : 10pc x Справи со Pull20pc x Завртка.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 717.60

Инсталирајте само со еден шрафцигер.Ние придаваат големо значење на клиенти шопинг искуство, каде што в

DEN 598.80

~ Фрли Рогови, Нема повредени животни.Вистински 5" Елен Еленов Фиока се Повлече, Владата се Справи со Елен

DEN 2295.60

Висок Квалитет Бранеа Месинг Заврши.Дупка Центри / Проред : 5" (128mm).Вкупна Должина : 59 / 16".Ширина : 5 / 8" Прое

DEN 2356.32

Панел материјал : алуминиум легура.Стил : новиот Кинески.Рачка материјал : алуминиум легура.Се справи со

DEN 383.76

Купи поставување на фиока се справува и ќе добиете 10 едноставни и стилски работи.Кабинетот се справува

DEN 604.08

Зборот "ретро" се однесува на блиско минато.Производи се обезбедени со ограничено траење.Сите монтажа х

DEN 359.76

Вкупна Должина : 51 / 4 во (132mm).Проекција : 13 / 16 во (30мм).Монтажа Дупки : 51 / 16 во (129mm).Ширина : 3 / 8 во (10мм).Крај : С

DEN 2097.60

Фрлија во Цинк за Јасни Детали.Достапни во 7 Завршува.Ќе Одговара На Повеќето Стандардни Дебелина Кабин

DEN 935.52

Бидете внимателни во текот на работата~.8cm Долго Завртка: 0.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се

DEN 287.76

????Ова се повлече справи со е погодна за фиоки, врати и прозорци, кабинети ????Процес : Electroplating ????Материјал

DEN 3438.72

Посета на еден од нивните простории партнери денес да се доживее дизајн, избор, квалитетот, вредноста и

DEN 311.76

Многу цврсти и издржливи.На кружни дизајн му дава на вашиот врата повеќе модерен современ изглед, кој ќе

DEN 78.00

Произведено во Кина.Пакет должина : 6.0".Пакет ширина : 4.0".Пакет висина : 4.0".Laurey е Америка најдобрите квалит

DEN 242.40

100% Сосема нов и hight квалитетот + Одличен квалитет, брза испорака, едноставно по продажбата...

DEN 1705.68

Материјал : чист бакар.Боја : бронзени.Стил : новиот Кинески.Се справи со тип : површината монтирани се сп

DEN 2506.80

Висок Квалитет Сатен Никел Заврши.Дупка Центри / Проред : 4".Вкупна Должина : 63 / 8".Ширина : 7 / 16" Проекција

DEN 121.44

Сет од 2 : Вкупно собрани мерење е 1.54"W x 2.4"H x 0.6"D (39mm x 61mm x 16mm).Валентин Повлекува : Повлечете мерење е 1.54"W x 1.9"

DEN 153.36

Бренд : Glide Rite Хардвер.Тип : владата го повлекува.Димензии : 61 / 8 инчи долго x 1 / 2инчен широк x 13 / 8Инчен прое

DEN 743.76

Дршката има прилагодливи база,можете да вметнете L клуч во дупка на база, олабави поставите завртка, и пр

DEN 428.40

Веднаш красат и обновување на вашиот дом.Лесно да се инсталира.Сите хардвер е вклучена.Погоден за кабин

DEN 479.76

【Широк Спектар на Употреба】Бидат заменети со кујната кабинет,мебел врата,ковчегот,биро фиока,гардеро

DEN 167.76

【Големина】Дупка Центри : 33 / 4 инчен(96mm) вкупна Должина : 41 / 5 инчи(106mm) Висина : 11 / 4 инчен(32милиметри) Ширин

DEN 838.80

Цврст Челик Повлекува.Одличен Квалитет Светла Полиран Хром Финиш 3" Центар За Центар За Монтажа 53 / 4" Вку

DEN 719.76

【МАТЕРИЈАЛ】Акрилик месинг лента рачка —кристално врата се справи со е направен од висококвалитет акр

DEN 3634.08

BIN : 33 / 4" Центар за Центар се Повлече 4486.Спецификации : Центар до Центар : 15" (381 mm) Должина : 1515 / 16" (398 мм) Прое

DEN 585.60

ПОРИБЕНО СО BUCKLEGUY : Подготвени да брод од страна на САД веднаш.Во ТЕКОТ 17,000 ПЕТЅВЕЗДА РЕЦЕНЗИИ : Од потврд

DEN 71.76

Материјал : Алуминиум & Стакло Cabochon ,Боја : како што е прикажано.Забелешка : Вистински бои може малку да се

DEN 2125.20

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Современ дизајн со традиционалните елементи на диза