.

.

Со попуст
Човечкото Уво Акупунктура Модел со Акупунктура Поени Уво Масажа Модел

Човечкото Уво Акупунктура Модел со Акупунктура Поени Уво Масажа Модел

DEN 513.36

Од стока
Во магацинот

ПВЦ материјал производство го прави безбеден и здрав за употреба.Врежан акупунктура точка фонтот е јасно видлива и не ќе бидат избришани.Овозможи да се лоцира акупунктура поени на вашиот сопствен уши лесно.Акупунктура поени се точни за прецизност операција.Ергономски дизајниран модел го прави имаат удобно допир чувства.Пакет Листа : 1 x Уво Акупунктура Модел 1 x Уво Акупунктура Поени Дијаграм Функција : 1. Врежан акупунктура точка фонтот е јасно видлива и не ќе бидат избришани. 2. ПВЦ материјал производство го прави безбеден и здрав за употреба. 3. Акупунктура поени се точни за прецизност операција. 4. Овозможи да се лоцира акупунктура поени на вашиот сопствен уши лесно. 5. Ергономски дизајниран модел го прави имаат удобно допир чувства.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Уво Акупунктура Модел Материјал : ПВЦ Големина : Прибл. 17 x 11.5 x 3cm / 6.7 x x 4.5 1.2 во Опсегот на Примена : Погоден за учење референца за користење во болници, амбуланти, училишта, семејства, итн.

Детални спецификации

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Ear Acupuncture Model
Material:
PVC 
Size:
Approx. 17 x 11.5 x 3cm / 6.7 x 4.5 x 1.2in
Scope of Application:
Suitable for learning reference use in hospitals, clinics, schools, families, etc.
Додатоци на производи
DEN 143.76

❀❀cardigan жените паѓаат руно јакна жените сива плетени јакна жените се отвори фронт за продажба јакна жен

DEN 2020.80

Подобрување на циркулацијата на крвта.Ублажување на болката без медицина.Прилагодување на ладно устав�

DEN 1007.76

Многу години' продажба искуство направи безбедно и без несакани ефект на вашето здравје.Со transcutaneoелект�

DEN 1416.00

Безбедно и лесно да се користи.Тоа може да се избегне горење на кожата.Тоа исто така може да спречи истек

DEN 2234.40

Лесен за употреба Самолепило moxa moxibustion цевка акупунктура масажа moxa налепница меридијани Moxa цевка налеп�

DEN 383.52

18 (должина*ширина).Големина : околу 11*3cm / 4 【Традиционалната Кинеска Медицина】Gua Ша е Традиционалната Ки

DEN 1300.80

Широк Спектар На Примена : во Согласност со ергономски дизајн, лесно да се одржи и да работат, лесен за уп

DEN 213.36

Moxibustion Торба На ткаенина има добра пропустливост на воздух, што доведува до навлегување на топлина, и во

DEN 1843.20

☑️ СТРЕС ОЛЕСНУВАЊЕ ☑️ ЗГОЛЕМЕНА ЕНЕРГИЈА.На акупресурата поени масажа на вашиот грб за да им помогне

DEN 455.76

Moxa Крпа Покрие【Отфрли ладна и влажна】Регулира непријатноста предизвикана од менструалниот циклус, и �

DEN 431.76

Совети за moxibustion 1 прилагоди соодветна температура можете да го прифатите, се грижи да не изгори кожата 2

DEN 143.76

1"Sleeve : 61cm / 24.8"Length : 69cm / 27.2"Size : XL: 12 Bust : 108cm / 42.Повод : Тоа е најдобриот избор за вашата дневна носи.2"Shoulder : 43cm /

DEN 836.16

健康贴,艾柱,Здравје налепници, Ezhu 艾灸贴,艾叶,Moxibustion стап, moxa лист 产品属于爱的健康,爱家人就带回家,Производи п

DEN 1382.40

健康贴,艾柱,Здравје налепници, Ezhu 艾灸贴,艾叶,Moxibustion стап, moxa лист 产品属于爱的健康,爱家人就带回家,Производи п

DEN 287.76

Чистење алатката во сапуница вода а потоа избришете го сув.Секогаш да биде нежен со кожата Задржи струж�

DEN 190.32

Текстурата е јасно, влажна и мазна Фино Полирање : Секое парче на Gu Ша е полиран во 12 чекори, па тоа е круг,

DEN 1039.20

Ергономски рачка, удобно да се одржи, не се лизга заштеда на време.Погоден за вратот, грбот, градите, стом

DEN 1509.60

MBVBN泡脚包 艾草泡脚包 泡脚粉男士泡脚包草本泡脚包厂家批发Foot торба обичен пелин нога торба нога во прав мажите нога т�

DEN 189.60

Акупресурата беше развиена во азија над 5, 000 години.Користење на енергија и чувствителност на рака, акуп

DEN 431.76

EBERMA без чад Торба Moxa Кутија Кинески Moxibustion Acupuntura Греење Терапија Вратот Коленото Moxibustion Стап Ролни Режач

DEN 239.76

Добра алатка за изведување на наставата, учењето на екранот, и колекционерски предмети, исто така, ќе би�

DEN 948.00

♥ Традиционален Кинески хигиена и здрава промоција : Искуство древна Кинеска метода на хигиена нега.Ов�

DEN 191.76

♔ 【Голема Материјали】Gua ша алатка Направени од 100% природни висок квалитет на прав кристали, која е кор�