.

.

Со попуст
КОЧИНА 1pc Преносни Симпатична Мини Печурки Агол Биро Табела Прашината со Правосмукалка Sweeper Функционална Десктоп Правосмукалка Случаен Боја (Случаен)

КОЧИНА 1pc Преносни Симпатична Мини Печурки Агол Биро Табела Прашината со Правосмукалка Sweeper Функционална

DEN 383.76

Од стока
Во магацинот

Широк спектар на апликации : Лесно да се заврши прашина отстранување работа на заводот на површина, мебел површина, практична работа, компјутерска тастатура, автомобил седиште перница, др.Силна вшмукување : Користење на две Број 5 батерии, подобрување на дизајнот на мала турбина директно вшмукување пристаништето е опремен со висок-брзина на мотор, со силна магнетна сила на 9700 вртежи во минута, како мали како soot, торта белешки, гума згура, косата свила, итн., до зрна ориз, хартија за белешки, итн.Еден може да се сокрие.Стилски и убави : long-term на маса, пријатен за око!Јас целосно се ослободи од мирисот на партал, "кршејќи маса на земјата, чистење на површината и миење на површината на водата".

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 334.32

Опис на производот : Мини десктоп правосмукалка, мали во форма, симпатична и забава.Едноставна операциј�

DEN 503.76

Оваа 15 V висококвалитетни адаптер е компатибилен со Нечистотија Ѓаволот BD10085 Рачни вакуум.Приклучокот о

DEN 9455.28

Тежина : 520g.Материјал : ABS + алуминиумски легури + пластика.Повод : автомобил, соба, канцеларија, спална соб

DEN 6239.76

Cordless Стап Вакуум – 500 W Brushless Мотор со (3) моќ режими фали до 170 воздух watts на вшмукување моќ, (5) LED Светла за в

DEN 8574.24

ПОКРИЕНОСТ : Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на ва

DEN 472.56

Овој вакуум вшмукување пен сетот содржи 2 вшмукување совети и 6 suckers.Компактен изглед и лесен, лесно да се

DEN 1965.60

【БЕЗЖИЧНА ДИЗАЈН】:Се ослободат од досадни врска кабли.Погоден за автомобили, домови, бироа, таблети, к

DEN 21239.04

На 3000 W Лист Компресор е идеален за tidying тревници, patios, приоди за автомобили и повеќе.Својата моќна 3000 W мо�

DEN 1617.60

ПОКРИЕНОСТ : Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои с

DEN 830.40

Големина на : 7.4 * 2.5* 2.5 инчи.Оваа страна vacuums доаѓа со 3 корисни додатоци за зголемена и прецизни чистење.С�

DEN 988.56

Компактна големина, безжично полнење, погоден за автомобили и за домашна употреба.Големи батерија капа�